Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

canım o tarz alyansların atasay gıbı ozel bı marka bekleme genelde alyans uretımı yapan her yer yapar onu.
ve cok bulunan bı modeldır o esım alyans uretımınde oldugu ıcın bılgım var yerimseniben

rahatlikla kuyumcularda bulabilirsin diyorsun yani???

bu arada senin alyansinda cok ilgincmis... kombine etme imkanin varya =)

rahatlikla kuyumcularda bulabilirsin diyorsun yani???

bu arada senin alyansinda cok ilgincmis... kombine etme imkanin varya =)
Canımm sağol beğendiğin içinkaydirigubbakcemile5 ne zamandır giremiyordum ben siteye görmemişim o yüzden msjları.Markası Jival ama özel yaptırdık öyle bi kuyumcuya gidince direk bunun aynısını bulamıyorsun malesef sipariş verip yaptırabilirsin amaopuyorumnanaktan

ladycim çok güzelmiş yüzüğün bende öyle birşey istiyorum ama çok pahalı baktıklarım sen yaptırınca kaça yaptırdınız sakıncası yoksa tabiki söyleyebilirmisin

alyans hayallerim de suya düştü sevdiğimden ayrılınca mafoldumbenbirgün benim de alyansım olur inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

dsc01794y.jpg

Kızlar hepinizin alyansları muhteşem.. Allah parmaklarımızdan çıkarmayı nasip etmesin:Saruboceq:

benimde aklımda hep bu tarz taşlı maşlı bir alyans vardı:asigim:. buldum ama bu seferde taşlı alıp almama arasında çok kararsız kaldım,

tamam görünüş güzelde kullanışı nasıl olur diye.. gittim gittim geldim kuyumcuya en sonunda ordaki çalışan

"içinde uhde kalmasın al, taşları biryere şiddetli çarpmadıktan sonra düşmez ama oldu ki düştü hemen takarız" dedi

ve içime su serpti bende o gazla hemen aldım vallaaa:dance:..

pişman da değilimşakkıdı,eğer başka bir alyans alsaydım içime sinmeyecektii vallaa, çok
severek takıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
dsc01794y.jpg

Kızlar hepinizin alyansları muhteşem.. Allah parmaklarımızdan çıkarmayı nasip etmesin:Saruboceq:

benimde aklımda hep bu tarz taşlı maşlı bir alyans vardı:asigim:. buldum ama bu seferde taşlı alıp almama arasında çok kararsız kaldım,

tamam görünüş güzelde kullanışı nasıl olur diye.. gittim gittim geldim kuyumcuya en sonunda ordaki çalışan

"içinde uhde kalmasın al, taşları biryere şiddetli çarpmadıktan sonra düşmez ama oldu ki düştü hemen takarız" dedi

ve içime su serpti bende o gazla hemen aldım vallaaa:dance:..

pişman da değilimşakkıdı,eğer başka bir alyans alsaydım içime sinmeyecektii vallaa, çok
severek takıyorum
bende bu tarz düşünüyorum taşalrı biraz daha küçük olabilir böyle elime yakışan bişi bulamazsan dümdüz alacam bu arada allah yapıştırsın parmağından hiç çıkarmasın mutluluklar

cep telefonumun kamerası azcık dandik olduğu için resim biraz flu çıkmış. en üst kısmı tam tur taş. en azından fikir verebilecek kadar görünüyor kaydirigubbakcemile3

grnt005m.jpg

andjety alyansın çok güzel daha öncede nişan resimlerinde görmüştüm sanırım..

joey seninkide güzel nette görmüştüm seninkinide . güle güle kullanın kızlar

andjety alyansın çok güzel daha öncede nişan resimlerinde görmüştüm sanırım..

çok teşekkür ederim.. nette nerde gördün? ben daha net bi foto bulurum diye aradım taradım bulamadım. aklında mı acaba? :uhm:

buldum sanırım senin bahsettiğini a.s alttaki resim dimi. benimkinin farkı rengi, bir de bende ortadaki kısmı biraz daha kalın dışa doğru bombeli, alt taraf gibi düz değil

%7BA3A72A94-7FC4-49EA-9418-1DE7B45F0806%7D_urun_kucuk_resim.JPG

X