Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

ssyydd
cnm çok güxzel şık ve sade.inş taşlarımızzzzz düşmez kolay kolay:)

hanımlar dün ilk kez sevglm yüzük takmaktan açtı konuyu aslında bgn alcaktım ama bu konu hakkında ne düşündgnü bilmediğim için alamadım dedi ben de atladım tabiii neden istemiimm ben sen takmazsın die bişi demiorum falan dedim.kendi aramzda takacağımız bişi olcağı için cok iddalı bişi olsun istemiorum ama o model olarak bvlgari bakıcam dio kalınlık yönünden kullanşlı olmadgına dair yorumlar var şimdi yüzüğü alcazz bizimki sıkıntıya gelemezzz atmasın bi kenara yorumlarınızı merak ediorumm

kankama bak neler yazmış ya
allah sanada nasip etsin en pırlantasından kanka:roflol:kızım utandımopuyorumnanaktanŞeniz

canım bizde kendi aramızda bulgari almıştık,yani öle rahatsız edici boyutta bi rahatsızlık yaşamadım ben..hatta yüzüğümü özledim bile:asigim:bi ara sıkılmıştım öff pöf etmiştim:umursamaz:ama al bence tavsiye ederim

saol tatlım önerin için bakalım gerçi yüzğü alıp takmadan inanmam onun böle bişi istediğinelmaz:bnm de hoşuma gdio bvlgariler bu arada cok zevkliymişsn cnm tek taşına ve alyansına bayıldım harikaaa

taşlı alyansı olan kızlar düşer die dert etmeyin yüzüğü alır almaz parlatıcı oje sürün hiç bişi olmuyo taşı da düşmüyo en adi yüzüklerin bile taşı düşmüyo öyle yapınca üstelik bi zararıda yok kuyumcular da söylüyyo

bu ilk alyansımız resmi netten buldum ordaki altın bizimki gümüş :asigim::

alyansımız 1 sene sonra terfi etti altın oldu :roflol: ikinci alyansımız :

gerçekten sözlendiğimizde alyansımızı o kadar güzel model arasından seçmek baya zor olacak sanırım..o günleri de görürüz inşallah :asigim:

ya insan böyle tatlı olaylara özeniyor :hulya: çeyiz hazırlıkları gelinlik telaşları hoş ama ya evlendikten sonrasıı beni çok düşündürüyorr mafoldumben

hepinizin alyansı cok guzel canlarım bnde sarı altın olan alyansımı beyaz altına cewrcem canlarım yaptran war mı hıc bole bısey

_aso_ hayatım senin yüzükler çok sükseli duruyor acayip güzelde ayrıca bayıldım ben, güle güle kullan tatlım. Kızlar sizlerinkilerde öyle hepiniz mutlulukla takının:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…