Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

ne zaman bende geliyim mii

Gel anam gel... :roflol:

tamam o zaman :)
hem artık anılardan uzaklaşma vakti değil mi .)
üzülmüorm ki benn
ama ip cok sıktı parmaımı.alısamadım bı turlu.

Kısım atsana o ipi sen de boşver yoksa ipe bağımlı hale gelecen... Bir daha yüzük takmaya başlayacağında ipten ayrılmak zor gelecek :roflol: Hem ip oldukça zor unutursun söliim a.s

bunu bi şarkıdan duymuştum
faydalı olur die taktım..
ama olmuo Kötü Kazen
affetsem mi kızz Şeniz

ama yoook cok kırdı beni
tükürdüğümü yalamıcamm
aşkta gurur olur mu fisfisfis
ay bilmiorm yaaa :dilcikar:

Hey allam de hele affedilcek bişeyse affedilir tabe aşk her şeyi affedermiş diye de bir şarkı vardı hane :dilcikar:

Affedilecek şey var emme affedilmeyecek şey var... Bence sen affedecen de naz yapiyin jeyyar

3 senedir ilk kavgamız oluyor
ama kullanılan kelimeler çok agır
biraz zaman istedim biraz kendime bıraksın benii
unutayım en azından
yaralarım kabuk bağlasın hiç olmassa........

İlk kavganız mı :1shok:

Biz sana yaptığımız kavgaları saysam burdan fizana yol olur be :1closedeyes: İlk kavgada yüzük mü atılırmış hemen :mymeka:

Bence sen biraz daha düşün be canım sevgi bu kolay bulunmuyor... Dile koley 3 yıl yane... a.s Daha ne kavgalar görceniz unutma bunlar ilişkinin tuzu biberi, aşkın meşki :asigim:

[/IMG]

ilk 2 sene düz kalın alyansım vardı .....2. evlilik yıldönümümüzde kocam aldı bunu daha rahat 3 sıra taşlı resimde pek belli olmamış...

bende sevgilimin aldığı söz yüzüğümüzü denize attım ayrılınca ama tekrardan barıştık şimdi onun yüzüğü var benim yüzüğüm yok attığım içinde git attığın yerden çıkar diyo

alıcak canım ben altın yüzük istiyorum bu sefer oda nişan yapalım diyo :)

Amin canım ama ben çok korkuyorum çünkü annem kesinlikle istemiyor

Ay canım ya kıyamam sana Şeniz Sen çok mu dizi film falan izledin hani orda kızınca hep denize atarlar ya yüzüğü naniknanik

Gerçi sen yine iyisini yapmışsın benim bir arkadaşım tuvalet deliğine atmıştı...tatlicadiarzu İyiki de barışmadılar yoksa çocuk git attığın yerden çıkar deseydi kız ne dicekti :1shok:

:roflol::roflol::roflol:

Canım ben özel bir şirkette pırlanta bölümünde çalışıyorum keşke üstü dönenlerden yani PİACE yüzüklerden alsaydın çünkü çok taşlılar daha hoş duruyor yinede güle güle kullan

valla canım çok kızdırdı beni hatta hemen ayrıldığımız gibi atmadımda bayağı bi sakladım sonra attım napimmm alsın yenisini :)

valla canım çok kızdırdı beni hatta hemen ayrıldığımız gibi atmadımda bayağı bi sakladım sonra attım napimmm alsın yenisini :)

Alsın tabe canem nolcek senden kıymetli mi :dilcikar: Sen ona geri dönmüşün ya yetmez mi bilsin kıymetini a.s

takmadığım alyansım var ama bu kadar güzel değil tabi.eee 9 yıl önce aldığım da modaydı ama şimdi çok eskidi hatta ben de eskidim.zaten ne ben takıyom ne de eşim inat ettik birbirimize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…