Kendi ailem

Miya5737

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2019
64
27
Merhaba oncelikle depremzedelere Allah acil şifalar versın Allah rahmet eylesin

Benım ailem Allaha şükür sağlar bır evleri vardı sattılar onunla kardeşime araba aldılar. Önceden bir araba almıştı babam onuda diğer kardeşime verdı bız 1 kız 2 erkek kardeşiz. Şimdi evi satıp kardeşime araba aldıklarını satıp bana yuzde 15 gıbı Bı pay verecekler. Şöle diyim aslında derdim para değil ama adalet denen terazide insan bi sorguluyor bana neden az diye. Ben evliyim onlar bekar. Belkide ondandır bilemiyorum. Nasıl tepki vermeliyim nedemelıyım sizce

Tek evlerini satıp araba mı aldılar

Merhaba oncelikle depremzedelere Allah acil şifalar versın Allah rahmet eylesin

Benım ailem Allaha şükür sağlar bır evleri vardı sattılar onunla kardeşime araba aldılar. Önceden bir araba almıştı babam onuda diğer kardeşime verdı bız 1 kız 2 erkek kardeşiz. Şimdi evi satıp kardeşime araba aldıklarını satıp bana yuzde 15 gıbı Bı pay verecekler. Şöle diyim aslında derdim para değil ama adalet denen terazide insan bi sorguluyor bana neden az diye. Ben evliyim onlar bekar. Belkide ondandır bilemiyorum. Nasıl tepki vermeliyim nedemelıyım sizce
Anne ve babanın mülkü şu anda ikiside sağ ise yapacak bir şey yok.
3 günlük dünya boşverip takılma yoksa kafayı yersin.

Annem babam sag diye sevineceginize 3 kurusun derdine mi dustunuz. Hem de boyle bir gunde!

Allah askına ya yazma sen ok

Anne baba sag. Ortada miras diye bir sey yok. Yaptiginiz terbiyesizlik. Ailenizde farkinda ki size o kadari layik gormusler. 👍🏻

İstedigim konuya yazarim. Yaziyorum. Bugunde dahi derdiniz paraysa degerlerinizi bir gozden gecirin. OK?

buuailenle hiç açıkça konuştun mu ? muhetmelen erkek diye kayırıyorlar açıkça söyle benim payım neden az de ?

Böyle düşünmekte haklısınız.aileler kim ne derse desin hastalik sakatlık gibi bir durum yoksa çocuklarina eşit davranmalılar maddi manevi.açıkça sorun .onlar erkek vs gibi bir cevap alirsaniz mesafe koyun kendi yolunuza bakın.yaşlanip bakıma muhtaç olduklarında parayı kimlere yedirdilerse onlar baksin dersiniz.hiç vicdan yapmaya gerek yok

X