Kemer mi ödem mi

aydan gelen

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2022
44
18
28
Arkadaşlar ameliyat olalı toplam 4ay oldu. Burnumun üzerinde kemer görüntüsü oluştu doktorum ödem masaj yap geçecek der. Bazen çok kafaya takıyorum bazen umursamıyorum . Ama ödem olduğunu düşünmüyorum artık. Fotoğrafa bi bakar mısınız . Sizce ödem mi yoksa burun ucum mu çökmüş. Yani aslında ödem sandığım normalde burun ucumda bi gariplik olduğu için mi bana öyle geliyor

Eklentiler

• B2D9505D-DCEE-48EB-846C-FDA5713E12D6.jpeg
    B2D9505D-DCEE-48EB-846C-FDA5713E12D6.jpeg
    91,9 KB · Görüntüleme: 650
  • A60A2BBA-2FE8-48FD-AE00-29C4DC3C726D.jpeg
    A60A2BBA-2FE8-48FD-AE00-29C4DC3C726D.jpeg
    87,4 KB · Görüntüleme: 640
4 ay olmuş ne bileyim ödem gibi durmuyor sanki kemer kalmış orada. Benimde sol kanat kısmım göçmüştü malesef herkes bir şey yok diyor ama ben görüyorum onu orası göçük resmen ileride tekrar yaptırırım belkide.

4 ay olmuş ne bileyim ödem gibi durmuyor sanki kemer kalmış orada. Benimde sol kanat kısmım göçmüştü malesef herkes bir şey yok diyor ama ben görüyorum onu orası göçük resmen ileride tekrar yaptırırım belkide.
Burun ucunda bı sıkıntı yok mu diyorsun yani 😕 valla banada herkes aynı şeyi söylüyor.dümdüz duruyor çok az belli diye ama bana sanki 2ayrı büklüm olmuş gibi geliyor 😂

Merhaba burun ucu çökmemiş muhtemelen kemer kısmında işlem olmamış yada kısmi bir işlem olmuş .

Fotograf atabilirmisiniz acaba. Ayni sorunu yaşiyorum herkes takinti yaptigimi düşünüyor ama sol kanatta cökme var ve sol tarafimdan nefes alamiyorum :KK43:

ne olduğunu bilmiyorum ama görüntüsünden rahatsız oluyorsanız bence gayet güzel duruyor, göze çarpmıyor. başkaları fark etmez bile bence manyak değillerse.

ne olduğunu bilmiyorum ama görüntüsünden rahatsız oluyorsanız bence gayet güzel duruyor, göze çarpmıyor. başkaları fark etmez bile bence manyak değillerse.
Çok teşekkür ederim güzel yorumun için 😇 insanda psikolojik oluyor sanırım. Ameliyatı estetikten çok nefes alma problemiyle olmuştum aslında hatta nefes alayım yeter yamuk Bile olsa önemli değil diyordum. Ama sonradan öyle olmuyor. İnsan ee ben estetik yaptırdım ama nüye böyle diye düşünüyor. Çevremde herkes sizin dediğiniz gibi belli olmadığı söylüyor hatta ben gösterince AA ever biraz var diyo . Bakalım ödemdir inşallah diyip beklicem mecbur

Arkadaşlar ameliyat olalı toplam 4ay oldu. Burnumun üzerinde kemer görüntüsü oluştu doktorum ödem masaj yap geçecek der. Bazen çok kafaya takıyorum bazen umursamıyorum . Ama ödem olduğunu düşünmüyorum artık. Fotoğrafa bi bakar mısınız . Sizce ödem mi yoksa burun ucum mu çökmüş. Yani aslında ödem sandığım normalde burun ucumda bi gariplik olduğu için mi bana öyle geliyor
Dokunduğunuz da sert mi duruyor dokusu falan şişlik olabilir siz düzenli olarak kremleyip masaj yapın bakalım nasıl olucak burnunuz çok güzel olmuş maşallah

Kemer gibi

Dokunduğunuz da sert mi duruyor dokusu falan şişlik olabilir siz düzenli olarak kremleyip masaj yapın bakalım nasıl olucak burnunuz çok güzel olmuş maşallah
Elimle bastırıdğım zaman böyle sanki deri birikmiş gibi joleden birazdaha yoğun bişey varmış gibi oluyor , teşekkür ederim güZel yorumunuz için çok sağolun 😇

Elimle bastırıdğım zaman böyle sanki deri birikmiş gibi joleden birazdaha yoğun bişey varmış gibi oluyor , teşekkür ederim güZel yorumunuz için çok sağolun 😇
O zmn tatlı canınızı sıkmayın tek derdiniz o olsun masajı düzenli yaparsanız bişi kalmaz burda ne burun mağdurları var sen en iyisisin bence masallah canm ❤️🤲🏼🌺

Bende yeni ameliyat olmus biri olarak sürekli süreç sonrası yorumları okuyorum :) valla bende ucunda düşüklük yok gibi dokununda içine çöküyorsa bence ödemdir ama içinize sinmiyorsa baska bir doktora gösterin bi isterseniz. Ben beğendim cok doğal duruyor

Ben de burnunuzu oldukça beğendim. Güzel gözüküyor. İyileşme sürecinde bu psikolojiye girebiliyoruz. Ben iki kere geçirdim burun ameliyatı ilkinde benim de nefes problemim vardı ve istediğim şekle ulaşamadığım için bu durumu çok fazla takıntı haline getirdim. Ardından küçük bir araştırma ile revizyon rinoplasti diye bir şey olduğunu öğrendim. Bu sefer doktorumu daha çok araştırıp endişeli olduğum için daha fazla iletişime geçtim. Burun estetiği konusunda süleyman taş endişelerim konusunda bana yardımcı oldu istediğim buruna kavuştum nefes alma problemim de geçti. Bu süreç 1 yılı buluyor eğer 1 yıl gibi sürede burnunuz istediğiniz şekilde değilse küçük bir araştırmayla revizyon rinoplastiye başvurabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bunu yazdıktan sonra ameliyat oldum ve aynı şey benim başıma geldi. Benimki bundan daha küçük olmasına rağmen (şimdilik) çok kafama taktım, insan yaşamadan anlayamıyormuş 🤣

X