Kelime-i Tevhid e destek..

hiç enemli değil sayı olmadığı için etiketi silmiştim hani sayı karışmasın diye Allah senden de razı olsun inan okumuş kadar oldun düşünmen yeter:KK200:

Amin ecmain. Okudugumda sayisi buraya yazarim.
Rabbim saglikli, sihhatli, hayirli bir evlat nasip etsin sana ve tüm isteyenlere. Amin

hmbg hmbg
sees sees
jasmina jasmina
@_-Dantes-_
@umut-16

Hepinizden Allah razı olsun arkadaşlar, çok çok teşekkürederim .:KK200: Kendi okuduklarımızla sayı tamamlanıyor.. hakkınızı helal edin lütfen ve canı gönülden diliyorum ki kalbinizde ne var ise Rabbim en kısa zamanda hayırlı olarak size nasip etsin :KK200::KK200:
Helal olsun canım:KK200: inşallah hayırlı haberlerini de yazarsın Rabbim tez zamanda seni ve senin gibi bebiş isteyenlere hayırlısıyla nasip etsin Rabbim :dua:

hmbg hmbg
sees sees
jasmina jasmina
@_-Dantes-_
@umut-16

Hepinizden Allah razı olsun arkadaşlar, çok çok teşekkürederim .:KK200: Kendi okuduklarımızla sayı tamamlanıyor.. hakkınızı helal edin lütfen ve canı gönülden diliyorum ki kalbinizde ne var ise Rabbim en kısa zamanda hayırlı olarak size nasip etsin :KK200::KK200:

Helal olsun canım.Rabbim tez vakitte hayırlı haberlerini almamızı nasip etsin inşallah.

X