Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
Kadir inanır esprisi şahane :KK53::KK37::KK1::KK1::KK1:
Kadir inanmasın bir tek sende inan katılmayacam :KK1:
Ezip geçmek de ne demek estağfirullah:KK42::KK42:

Biliyorum şahane olduğunu.:KK60:Ama yerindeydi napim.:KK1:

Katıl yahu.Senin yemeklerini sunumunu çok beğeniyorum.:KK34:Hem epey ara verdin.Ama bize epey bir süre söyleme de psikolojik olarak çökmeyelim.:KK53:

Vuslat niye katılmayacaksın.:KK14:Bak bana yenilen pehlivan güreşe doymaz misali hep buradayım:)

Vuslat niye katılmayacaksın.:KK14:Bak bana yenilen pehlivan güreşe doymaz misali hep buradayım:)

Yoruldum adracım 4 kere üst üste katıldım yeter bu kadar:KK30:
Aslında bu kategoriye de katılmıcaktım da pastaları görünce dayanamadım koştum mutfağa:KK9:

Yoruldum adracım 4 kere üst üste katıldım yeter bu kadar:KK30:
Aslında bu kategoriye de katılmıcaktım da pastaları görünce dayanamadım koştum mutfağa:KK9:

Ben de yoruldum.Bir pastayı üç kere yapmak kolay mı.:KK53:Ama bu kategori zordu gerçekten.Pasndispanyayı tutturmak ayrı dert,şekli yapmak ayrı dertti.Kolay kategori olursa katılırsın o zaman belki.Yapalım yumurtanın kaç şekilde pişirildiği kategorisi herkes katılsın.:KK9:

Oyummmmmmmmm sirin pastası icin eylüle gidiyorrrrrrrrrr :KK70:

Ben de yoruldum.Bir pastayı üç kere yapmak kolay mı.:KK53:Ama bu kategori zordu gerçekten.Pasndispanyayı tutturmak ayrı dert,şekli yapmak ayrı dertti.Kolay kategori olursa katılırsın o zaman belki.Yapalım yumurtanın kaç şekilde pişirildiği kategorisi herkes katılsın.:KK9:

Yumurtalı tarifler mi olsun:KK9:
yumurta.jpg
:KK9::KK9::KK9:

:KK1::KK1::KK1:

Oyummmmmmmmm sirin pastası icin eylüle gidiyorrrrrrrrrr :KK70:
Anooom!
Elmayra Hanımlar da buradaymış.
Annem sen fazla durma burada, hamilesin aşerme falan olmasın.
Kıyamam sana. :KK34:

Aynen canım:KK19:Az fotoğraflı kolay tariflerde katılabilirim belki:KK9:

:KK1::KK1::KK1:

Anooom!
Elmayra Hanımlar da buradaymış.
Annem sen fazla durma burada, hamilesin aşerme falan olmasın.
Kıyamam sana. :KK34:

Cikolata depolayıp öyle bakıyorum yoksa her gördüğümden canım istiyor :KK1:

Bir adet tadelle bir sayfa pasta tarifi :KK1:

Eylulum yine döktürmüş :KK53: Seni seçtim pikachu :KK9::KK9::KK9:

Yumurtalı tarifler mi olsun:KK9:
yumurta.jpg
:KK9::KK9::KK9:

Olabilir.:KK52:İşin içine yumurta kabukları nasıl şirin hale getirebilir de girerse ortaya şahaser şeyler çıkabilir.:KK53:Al sana basit ama zorlayan bir kategori.:KK53:

Kızarım ama! :KK20:
Bilinçli bir insansın sen Elmik!
Ben mi uyarayım seni?
Yeme o kadar kalorili şeyler ve hazır gıdalar.
Hamilesin.
Fazla gereksiz kilo alma. Gerekli şeyler ye yiyeceksen, bebeğe yarayacak şeyler -ki yiyorsun zaten. :KK34:

Olabilir.:KK52:İşin içine yumurta kabukları nasıl şirin hale getirebilir de girerse ortaya şahaser şeyler çıkabilir.:KK53:Al sana basit ama zorlayan bir kategori.:KK53:

Aslında çok iyi fikir yumurta ile o kadar ilginç sunumlar varki:KK52:Eklemek istemiyorum belki kategoriyi yaparız, birinin yapmak istediği sunumu eklemeyeyim:KK30:Bu eklediğin basit bir sunum:KK52:Ama çok şirin:KK12:
yumurta-sunumlar%C4%B1.jpg

Hayırlı olsun.Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.

Aslında çok iyi fikir yumurta ile o kadar ilginç sunumlar varki:KK52:Eklemek istemiyorum belki kategoriyi yaparız, birinin yapmak istediği sunumu eklemeyeyim:KK30:Bu eklediğin basit bir sunum:KK52:Ama çok şirin:KK12:
yumurta-sunumlar%C4%B1.jpg

Evet çok şirinmiş gerçekten.Bende de bir tane var ama eklemeyeyim.Lazım olur belki:)

Afiyet bal şeker olsun:nazar::emir_bebek::KK19:

Sağol nevommm
Hayırlı olsun:emir_bebek:Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bebeğinizi:nazar:
Saol vuslatcım Allah razı olsun
Kızarım ama! :KK20:
Bilinçli bir insansın sen Elmik!
Ben mi uyarayım seni?
Yeme o kadar kalorili şeyler ve hazır gıdalar.
Hamilesin.
Fazla gereksiz kilo alma. Gerekli şeyler ye yiyeceksen, bebeğe yarayacak şeyler -ki yiyorsun zaten. :KK34:
2,5 kilo verdim ya sımardım birazcık pİrenses :KK70:

Canım cok cikolata istiyor ya öyle böyle değil nutella kavanozu versen hüpletip gümletirim :KK1:
Sanırım ye tatlıyı cıkar atlıyı yapıcam :KK1:

X