Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
Oy ver Kadınlar Kulübü !

Bir oy bir oydur .

Benim oyumla ne değişecek deme :KK52: (bölümleri karıştırıp harmanlayan aus :KK1: )

Oy ver hem sen kazan hem desteklediğin yarışmacı kazansın :KK42:
:KK60::KK60:
Ausum koptum yanliz ben bunu okurken...oy kullanan bir yarismaciyada proluk hediye ediliyordu demi ama:KK34:

Oy ver Kadınlar Kulübü !

Bir oy bir oydur .

Benim oyumla ne değişecek deme :KK52: (bölümleri karıştırıp harmanlayan aus :KK1: )

Oy ver hem sen kazan hem desteklediğin yarışmacı kazansın :KK42:
:KK60:

Şahanesin AUS!
Her anlamda oy verilmesini destekliyorum.
Bir OY bir OYdur!
Herkes oy versin lütfeeeeeeeeeeeeeeeennn! :KK1:

çok heyecanlı bol tarifli bi yarışma oldu çok zor karar verdim tüm tarifleri okumuştm bugün tekrar göz attım çok kararsız kaldım ama frambuaz ağır bastı:KK69:
oyum sanadır uğur böcekli şirin pasta:KK16:
katılan herkesin emeğine ellerine sağlık :KK56:

Son düzenleme:
herkese iyi akşamlar.... nevoş abla sesimi duyuyosan çok üzgünüm :KK43:((( katılamadım yarışmaya çok istiyodum ama bi türlü iyi olamadım o gücü bulamadım kendimde o sebeple çok üzüldüm inşallah bidahakine.... katılan tüm yarışmacıları kutluyorum ayrıca birbirinden güzel lezzetler ortaaya koymuşlar ah yemek de nasip olsaydı mükemmel olurdu :) oyumu kullandım herkes için hayırlısı olsun ... benim gönlüm o şirin uğur böcüğündeydi... eylülcüm kutluyorum eline emeğine sağlık canım..... :KK16:

bir saattir bakıyorum tüm pastalara hatta eşime bile gösterdim hangisi güzel diye:KK1::KK1:
herkesin ellerine sağlık ama benim oyum leopar desenli pastasıyla adra ya :KK56::KK56:
iyi olan kazansın

Son düzenleme:
bir saattir bakıyorum tüm pastalara hatta eşime bile gösterdim hangisi güzel diye:KK1::KK1:
herkesin ellerine sağlık ama benim oyum leopar desenli pastasıyla adra ya :KK56::KK56:
iyi olan kazansın

Canim çok tesekkur ederim oy için.:KK16:

Ayrıca;

Caddy,citkirildim,melimdam3535,mrtfth,puffy123 ve rofleli kedi'ye oylari icin çok teşekkürler.:KK16:

herkese iyi akşamlar.... nevoş abla sesimi duyuyosan çok üzgünüm :KK43:((( katılamadım yarışmaya çok istiyodum ama bi türlü iyi olamadım o gücü bulamadım kendimde o sebeple çok üzüldüm inşallah bidahakine.... katılan tüm yarışmacıları kutluyorum ayrıca birbirinden güzel lezzetler ortaaya koymuşlar ah yemek de nasip olsaydı mükemmel olurdu :) oyumu kullandım herkes için hayırlısı olsun ... benim gönlüm o şirin uğur böcüğündeydi... eylülcüm kutluyorum eline emeğine sağlık canım..... :KK16:

Canım çok iyi yapmışsın daha çok kategori olur:KK19:Onlardan birine katılırsın:KK56::KK34:Canını sıkma:KK54:

X