Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
O sıkıntı bende de var:KK30:Hava değişiminden,sıkıntıdan olabilir:KK31:

sinirim bozuluyo hala olmadığımı bilmek :KK14: sevgilimde baya alttan alıyor dün bişey oldu biraz kızdı gibi oldu sen bana hiç destek olmuyosun diye bağırmaya başladım :KK30: o da hemen geri vites yaptı :KK9: olsan da kurtulsak gibi bir durum oldu :KK9::KK9::KK30::KK30:

sinirim bozuluyo hala olmadığımı bilmek :KK14: sevgilimde baya alttan alıyor dün bişey oldu biraz kızdı gibi oldu sen bana hiç destek olmuyosun diye bağırmaya başladım :KK30: o da hemen geri vites yaptı :KK9: olsan da kurtulsak gibi bir durum oldu :KK9::KK9::KK30::KK30:

Hayırlısı olsun canım sıkma canını:KK34:

papatya çayı falan iç rahatlatır seni...sevgilinin üzerinede fazla gitme bence..yazıkk:KK53:

Günaydınnn.:119:

Günaydınlar :KK3:

4 tarif gelmiş bile ... 4 tanede gelecek var vaat verdiler :KK52:

Hadi bakalım yine 10 larca birbirinden güzel tarifler öğrendiğimiz bir kategori olsun

Günaydınlar :KK3:

4 tarif gelmiş bile ... 4 tanede gelecek var vaat verdiler :KK52:

Hadi bakalım yine 10 larca birbirinden güzel tarifler öğrendiğimiz bir kategori olsun

olsun mu olmasınnn dert sana uğramasığğğğğğğğnnnnnnnn mevlam sakınsın seni her türlü gözden aaiiiiyiyyiyiyi :KK24::KK24::KK24:

:KK60::KK60:

olsun mu olmasınnn dert sana uğramasığğğğğğğğnnnnnnnn mevlam sakınsın seni her türlü gözden aaiiiiyiyyiyiyi :KK24::KK24::KK24:

:KK60::KK60:

Hayırdır tatlım kekin muhteşem oldu , o yüzden mi bu şarkılar türküler :KK24:

ALLAH nasip ederse bu sefer bir aksilik çıkmazsa bende katılmayı düşünüyorum
katılan herkese başarılar :KK56:

X