Kehribar Kolye İşe Yarıyor Mu?

Albetis

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2017
449
854
Bebeklerin salyasını azaltıyor ve diş ağrısı çekmeden çıkmasına yarıyormuş diye okudum birkaç kaynaktan. Kullanan oldu mu? Bir arkadaşıma bebek hediyesi olarak götürmek istiyorum ama bir yandan da zararlı bir şeye sebep olmaktan korkuyorum. Burada illaki kullanan olmuştur diye düşündüm. Tavsiye eder misiniz?

Bir tanidigim kullandi gercekten ise yariyor dedi. Ama her zaman icin yutma ve bogulma riski var. Mutlaka gozetim altinda kulanmak lazim kullanilacaksa. Bir sey olursa senden bilirler baska bir sey gotur bence.

Benim minik yeğenim için ablam bir süre kullandı. İşe yaradığını söyledi ama diken üstündeydi. 1 hafta anca durdu, geri çıkardı. Boğulma tehlikesi fazla, çok dikkat edilmeli..

Kizim bebekken urfaya gitmistim 1 hafta tatile hz.eyubun yaslandigi tastan bir parca koparip yastiginin altina koyarsan dis cikarmasi yurumesi uykusu hep sagliga duzene kavusur diye duymustum.koparip getirdim.5 aylikken agrisiz dis cikardi 11 aylikken yurudu 1 yasinda bezi birakti.o taraflara yolunuz duserse kaziyin azcik goturun.: )kehribarin enerjisi bebege uygun olmayabilir

Bir tanidigim kullandi gercekten ise yariyor dedi. Ama her zaman icin yutma ve bogulma riski var. Mutlaka gozetim altinda kulanmak lazim kullanilacaksa. Bir sey olursa senden bilirler baska bir sey gotur bence.
Ay işte o korkutuyor beni de. Boncuk gibi birşey sonuçta bu kolye olur da koparsa allah korusun. Ama bir yandan da değişik ve işe yarar bir şey götürmek istemiştim :/

Benim minik yeğenim için ablam bir süre kullandı. İşe yaradığını söyledi ama diken üstündeydi. 1 hafta anca durdu, geri çıkardı. Boğulma tehlikesi fazla, çok dikkat edilmeli..
Siz böyle söyleyince tırsmadım değil. Sanırım orijinal bir şey alayım derken mazallah kötü bir şey olursa vicdanım sızlar.

Kizim bebekken urfaya gitmistim 1 hafta tatile hz.eyubun yaslandigi tastan bir parca koparip yastiginin altina koyarsan dis cikarmasi yurumesi uykusu hep sagliga duzene kavusur diye duymustum.koparip getirdim.5 aylikken agrisiz dis cikardi 11 aylikken yurudu 1 yasinda bezi birakti.o taraflara yolunuz duserse kaziyin azcik goturun.: )kehribarin enerjisi bebege uygun olmayabilir
Neden merak ettim? Nasıl bir enerjisi var? Bilmiyorum hiç bu konuları

Bende çevremden işe yaradığını duymuştum kehribar kolyenin.Şuan bende hamileyim ama başka bir yöntem buldum internette onu deneyeceğim. Bebeğe anne karnında uyarıcı ses veren kolye ve daha sonra aynı sesle doğumdan sonra sakinleştirme v.s. Şuan araştırma aşamasındayım. Harmoni Hamile kolyesi olarak geçiyor.

X