Kedi nereye gitmiş olabilir ya da nerelere bakmamız gerekiyor ?

Puxhu

Nirvana
Pro Üye
27 Şubat 2012
13.881
23.213
Herkese selam çok acil yazıyorum yazım yanlışı olursa kusura bakmayın aklıma buraya sormak geldi.

Balkonda oturuyordum şiddetli bir çarpma sesi duydum dışarı baktım kedinin boynuna poşet dolanmış can havliyle koşuyordu park halindeki arabalara çarpa çarpa gitti.

Peşinden dışarı çıktık ama sokakları altı üst ettik yok bulursak boynundaki poşeti alacaktık. Araba altlarına vs de baktık. Kediler konusunda çok bilgimiz yok. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim nereye gitmiş olabilir ya da nerelere bakmamız gerekiyor cevaplara göre tekrar dışarı çıkıcaz. Teşekkür ederim .

Konumu bir süre taşımazsanız sevinirim.

Çok hızlı koştu biz indiğimizde bizde koştuk ama bulamadık bi yere çarpmış olabilir diye de baktık ama bahçe tarzı vs bişey yok zaten etrafta. Umarım bişey olmamıştır. Mama için marketler kapandı benzinlikte bulursam alırım dedi. Benzinliklerde var mıdır mama

elinize yaş mama alıp sadece dip köşelere ve araba altlarına bakın allahım inşallah bulursunuz yaa yavrum benim 😔

Çok hızlı koştu biz indiğimizde bizde koştuk ama bulamadık bi yere çarpmış olabilir diye de baktık ama bahçe tarzı vs bişey yok zaten etrafta. Umarım bişey olmamıştır. Mama için marketler kapandı benzinlikte bulursam alırım dedi. Benzinliklerde var mıdır mama
Her benziklikte olmuyor maalesef yaa 😔😔

Bir sorunu yoksa kulp yerlerinden geçmişse kendileri poşeti çıkartabiliyorlar, benimki de poşet delisi evde kafasını sokup gerilince koşup bi köşede çıkartıyor kendisi. Umarım sağlıklıdır 🙏 Bazen mama olmasa bile mama tanesinin kaba dökülme sesine alışıksa gelebiliyorlar. Benzer sese gelebilirler belki ?

Benzinlikte mama var mıdır ? O kadar üzüldüm ki can havliyle koştuğunu gördüm aklımdan çıkmıyor
Yaaa çok uzaklaşmamıştır o mutlaka köşelerde vs dir araba altlarında falan eğer yaş mamayı bulursanız elinizde tutun bulduğunuzda kokuyu alınca bırakırsınız yere inşallah bulursunuz yaa Allah’ım gece gece 😔😔😔😔

Yaaa çok uzaklaşmamıştır o mutlaka köşelerde vs dir araba altlarında falan eğer yaş mamayı bulursanız elinizde tutun bulduğunuzda kokuyu alınca bırakırsınız yere inşallah bulursunuz yaa Allah’ım gece gece 😔😔😔😔
Benzinlikte yokmuş eşim aradı şimdi kedi besleyen kimse de yok etrafımızda yaş mama haricinde başka bişeye gelmez mi ya da evde ben mama yapamaz mıyım?

Poşet birisi tarafından düğümle bağlanmamıştır inşallah :mad:
Rüzgardan dolayı olduysa kurtulur pisicik sakinleşince büyük ihtimalle panikledi ama inşallah diğer türlüsü değildir. :KK43:

Bir sorunu yoksa kulp yerlerinden geçmişse kendileri poşeti çıkartabiliyorlar, benimki de poşet delisi evde kafasını sokup gerilince koşup bi köşede çıkartıyor kendisi. Umarım sağlıklıdır 🙏 Bazen mama olmasa bile mama tanesinin kaba dökülme sesine alışıksa gelebiliyorlar. Benzer sese gelebilirler belki ?
Beyaz poşetti onu gördüm sadece çok hızlı koştuğu için anlayamadım tam olarak nereden dolandığını arabalara çarptığına göre canı yanıyor diye düşündüm

Benzinlikte yokmuş eşim aradı şimdi kedi besleyen kimse de yok etrafımızda yaş mama haricinde başka bişeye gelmez mi ya da evde ben mama yapamaz mıyım?
Ekmek doğra ıslat üzerine de sosis falan koy. İnşallah kendi çabasıyla kurtulmuştur yavrum ya

Poşet birisi tarafından düğümle bağlanmamıştır inşallah :mad:
Rüzgardan dolayı olduysa kurtulur pisicik sakinleşince büyük ihtimalle panikledi ama inşallah diğer türlüsü değildir. :KK43:
O ihtimali hiç aklıma getirmiyorum koşarken görmüyordu muhtemelen arabalara çarpa çarpa gitti çünkü.

X