kaziklandimmi kinoa kullanan varmi

Tozu galiba ama bosver bunlari.
Mercimek, nohut, bulgur bunlarin tozunu tuketmekle ayni sey olur
Bu da kilo verdirecek birsey degil.

Bulgur pilavi yapip yemeklerin yaninda
Ekmek niyetine tuketirsen
Kisa zamanda guzel sonuc alirsin.

Diyetisyenim bana kinoa kullanmamı söylemişti. tahılın tam çekirdeği olduğu için yağ değeri yüksek demişti. bana sadece yağdan kilo verdirmeye çalıştığı için olabilir tabi. benimki gibi yağ oranınız fazlaysa tüketmeyin. toz halinde nasıl tüketilir hiç bilemedim. krep falan yapılır belki.

kaziklandiniz mi bilmem ama benim bildigim kadariyla kinoa bir bakliyat turu hatta yagli bir tur yagi da hazir gidalar da yogun bir sekilde kullaniliyor bildigim kadariyla.
zayiflamak icin bu tarz seylere itibar etmeyin. genc kizlik donemimde malesef sadece 3 gun zayiflama hapi kullandim dogal dediklerinden solugu hastanede aldim teshis koymalari 15 gunu aldi elde ayakta uyusmalar vs. pihtioasma sorununa bagli bir rahatsizlik.
bunlara vereceginiz parayla diyetisyene gidin. spor yapin hem kalici hem saglikli.

kaziklandiniz mi bilmem ama benim bildigim kadariyla kinoa bir bakliyat turu hatta yagli bir tur yagi da hazir gidalar da yogun bir sekilde kullaniliyor bildigim kadariyla.
zayiflamak icin bu tarz seylere itibar etmeyin. genc kizlik donemimde malesef sadece 3 gun zayiflama hapi kullandim dogal dediklerinden solugu hastanede aldim teshis koymalari 15 gunu aldi elde ayakta uyusmalar vs. pihtioasma sorununa bagli bir rahatsizlik.
bunlara vereceginiz parayla diyetisyene gidin. spor yapin hem kalici hem saglikli.
Bir yaşında bebisim olduğu için spor biraz zor oluyor yürüyüş ya aya çalışıyorum evin icinde de artı ama olmuyor tartı hep 68-70 kabusun oldu

Ya şaka bir yana bizde bulgur pilavı pek yenmez :KK70: göçmeniz pirinç forever ama Paris göçmeni değiliz yani :KK70:
Öyle ismi olsa severdim tabi canım. Mesela chiayı tanımadan sevdim :KK70:

Eşimin ailesi hepten tavuk suyunun içine direk atıyor öyle salçalı falan da değil, basit diye ona alıştım. Adam haşlanmış bulguru pilav sanıyor ben de bozmuyorum :KK70: al aşkım sevdiğin gibi yaptım diye iteliyorum
Ama bana yakışan şey bulgur değil bence :p

Aaaa ama tavuk suyuyla yapilan arpa sehriyeli bulgur pilavina laf yok :)
Bayilirim..

Kilo mu vermek istiyorsunuz kinou minou hikaye, böyle şeylere para vermek yerine sağlıklı ve dengeli beslenin, zararlı şeyleri çıkarın hayatınızdan, su için, spor yapın, en azından hergün düzenli yürüyüş yapın.

Yememize azalttım aç kalkıyorum yok yok yok napacam ben ya :KK43: ordan burdan etler görmek sarkmalar falan aynaya bakamıyorum bi insana hic mi bişey yakismaz

Kilo mu vermek istiyorsunuz kinou minou hikaye, böyle şeylere para vermek yerine sağlıklı ve dengeli beslenin, zararlı şeyleri çıkarın hayatınızdan, su için, spor yapın, en azından hergün düzenli yürüyüş yapın.
Ablacim biliyorum biliyorum da bir yaş bebisim var yürüyüş nasıl cikiyim hemde soğuk hasta olur kimseye de bırakamam evde de spor yapım diyorum kızım bırakmıyor yememe dikkat ediyorum zaten hep sağlıklı beslenmeye çalışıyorum masadan aç kalkıyorum ama hep aynı yaşım yirmi bir doğumdan sonra yirmi kilo aldım hayatımı mahvetti bu kilolar

Bir yaşında bebisim olduğu için spor biraz zor oluyor yürüyüş ya aya çalışıyorum evin icinde de artı ama olmuyor tartı hep 68-70 kabusun oldu
hele bir de bebeginiz varsa sakin boyke seyleri kullanmayin. tamam bakliyat olabilir ama belki icine baska biseyler koymuslardir.
bakin bence yeme tarzinizi degistirin. bi dusunun en cok ne yiyorsunuz da siz de kilolar duruyor. herhangi bir saglik sorununuz yoksa yemiyorum ama kilo aliyorum ya da veremiyorum yalanin kanmayin.
zayiflamak otla cople olacak is degil kendinize ve evladiniza bu kotulugu yapmayin. ot cop ilac zayiflatsaydi dunyada sisman kalmazdi. :KK66:
spor yapamiyorsaniz yeme duzeninizi duzenleyin devlet hastanelerinde de diyetisyenler var onlarla gorusun.

Sute karistirip içilen kinoa tozu var odur belki.. boşa gitmez krep de yaparsınız.. evde Leslie yapın derim bebek uyurken.. Sağlıklı beslenin geç yemeyin verirsiniz.. kaçamak yapmayin:)

X