kaziklandimmi kinoa kullanan varmi

biriiicik

вɴ αɴɴeмιɴ,ĸızLarıмdα вeɴιм ĸυjυм❤
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2015
3.490
12.498
30
Selam kızlar bu kadar büyük sıkıntılar içinde benimki dert deil aslında ama kafama takıldı icsemmi...kinoa aldım ve bildiğiniz nisasta geldi beyaz bir toz anlamadım iciyimi icmiyimi zayıflamaya çalışıyorum bi umut aldım...
IMG_20161127_221452.jpg
IMG_20161127_221435.jpg
demem okiiiii kullanan varmı sizinki nasildi kutusununda resmini atacağım bakınız lütfen

Kinoa bulgur gibi bir şey protein olarak zenginmiş

Sizinki de onun un hali galiba

Ama zayıflama ile ilgisi ne

ABD de 10 yıl yaşamış vejeteryan bir arkadaşım protein var diye vejeteryanlar tercih ediyor demişti

Ambalajındaki gibi susama benziyorsa evet o ama bildiğiniz beyaz tozsa nişasta veya un olma ihtimali yüksek. (Yani kazık)

Kinoa bulgursan kucukce boyda bir tahil.

Kinoa zayiflatmaz, sadece ekmek , pilav yerine daha az kalorili karbonhidrat olarak yersiniz. O toz eger ezilmis kinoaysa gercekten gunde 3 kere 5 kere onu toz seklinde yemek sizi zayiflatmaz, kilo aldirir.

Bulgur yiyin onun yerine , bulgurun da kinoadan asagi kalir yani yok.

öğütülmüş hali olabilir ama nasıl kullanılıyor ki bu? un yani bildiğin. tabi eğer gerçekse. kinoa ithal bir ürün. pahalı da. satılsın diye övüyorlar sadece. bulgur mercinek fasulye de aynı görevi görüyor.

Ne kadar aldın ki? Ben migrostan alıyorum. Biber dolmasına filan pirinç yerine koyuyorum. Salatasını yapıyorum. Zayıflatmaz. Ayrıca ne yersen ye zayıflamazsın. Öyle bir teknoloji dünya yok canım. Yemeyeceksin spor yapacaksın.

canım kinoa bulgur gibi bir gıda yanlız biraz proteini fazla bu yöndende kurubaklagillre benzetebilirİz.
saglıklımı tabiki her dogal besin gibi
zatıflatırmı hayır sadece baska yediklerini kesersen kalori eksiltmekle zayıflarsın
içince birsey bekleme

Ya haklısın ama kinoa ne güzel havalı geliyorken bulgur tam köylü işi duruyor :KK70:
Onu napalım :KK70:
Of tam tüketim çılgınıyım reklamlardan falan dev etkileniyorumdur ben :KK70:
Anangiller babangillerin mimleket nire bacım paris mi :p
Türkiye'de herkesin bi köyü var :KK69:
De pa sö bulguğ falan olsaydı adı onu da severdin dimi :63:

Çakal sen nasıl kandın o reklamlara :kahve:
Valla panpa salçalı bulgur pilavı oh misssssss...kinoanın tadı bir hala benzemiyor reklamlara kanma :eğlence:

Kinoanın kokusunu sevmiyorum ben.
Yoksa tüketim şeklim gayet yağlı nar ekşili falan kısır yapmak :KK70: totomun sağlıklı gıdası ben bozmam mı seni

Anangiller babangillerin mimleket nire bacım paris mi :p
Türkiye'de herkesin bi köyü var :KK69:
De pa sö bulguğ falan olsaydı adı onu da severdin dimi :63:

Ya şaka bir yana bizde bulgur pilavı pek yenmez :KK70: göçmeniz pirinç forever ama Paris göçmeni değiliz yani :KK70:
Öyle ismi olsa severdim tabi canım. Mesela chiayı tanımadan sevdim :KK70:

Eşimin ailesi hepten tavuk suyunun içine direk atıyor öyle salçalı falan da değil, basit diye ona alıştım. Adam haşlanmış bulguru pilav sanıyor ben de bozmuyorum :KK70: al aşkım sevdiğin gibi yaptım diye iteliyorum
Ama bana yakışan şey bulgur değil bence :p

Ya şaka bir yana bizde bulgur pilavı pek yenmez :KK70: göçmeniz pirinç forever ama Paris göçmeni değiliz yani :KK70:
Öyle ismi olsa severdim tabi canım. Mesela chiayı tanımadan sevdim :KK70:

Eşimin ailesi hepten tavuk suyunun içine direk atıyor öyle salçalı falan da değil, basit diye ona alıştım. Adam haşlanmış bulguru pilav sanıyor ben de bozmuyorum :KK70: al aşkım sevdiğin gibi yaptım diye iteliyorum
Ama bana yakışan şey bulgur değil bence :p
Ahaha sen işi bilip işe gitmeyenlerdensin :KK8: :KK70:

Meksika biberini beşli çayı beyaz çayı falan duydum da kinoanın kilo verdirdiğini duymamıştım
ha diğerlerinin de bazısı aşırı tehlikeli

X