Kayserili Hatunlar:))

canım bizimkiler ramazan sonuna kadar kalmayı planlıyorlar.
oraya net bağlatmaya uğraşacam :Saruboceq:

Ayy inşallah bağlatırsın :))
Ozman hiç ayrılmamış oluruz :))

Çalışıyorum canım yaa çok isterdim gelmeyi ama malesef yine iş yine iş kafamçokkarıştı
canım ya tanışmak kısmet olmadı bir :çok üzgünüm:

ben çıkıyorum canlar herkese hayırlı geceler

Son düzenleme:
canlarım ben gidiyorum
büyük ihtimal ramazan sonuna kadar bağdayım benneyaptımki
bağa net bağlatırsak sohbete devam inşallah:Saruboceq:
görüşemezsek kendinize iyi bakın. beni özleyin ben sizi çok özleyecem mafoldumben
allah'a emanet olun. çok öpüyorum hepinizi Şeniz opuyorumnanaktan:gitme:

canlarım günaydınn....herkese güsel birhafta sonu diliorumm

Selamlar herkese :çok üzgünüm: Bendeniz çok özleyecez kuzum seni.
Ama iyiki telefon var zemuszemus

kızlar bir iki saatliğine eve geldim size selam vereyim dedim ama kimsecikler yok sanırım :sm_confused:

Selamlar herkese :çok üzgünüm: Bendeniz çok özleyecez kuzum seni.
Ama iyiki telefon var zemuszemus

canım benim teşekkür ederim Şeniz
evet iyiki telefon var :sinifsinif:
bide internet bağlatabilirsek tam süper olacak kaydirigubbakcemile2

öpüyorum hepinizi Şeniz opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Gunaydin kizlar nasilsiniz? opuyorumnanaktan

Bendenizz gitmis bile, ben bir hafta daha kalir diye umit ediyordum. :gitme:

günaydınnn..hemen haftasonu naptım kısa bi not geçem.....cumartesi günü çok hastalanan herifim ateşler içinde yandıgı için cumartesi akşamı sabaha kadar uyuyamadım..dokundugum yer alevler içindeydi hemen ılık bi banyo yaptırdım...sirkeli soğuk suylada kompres...gece 4e kadar uyuyamıyan adam mışıl mışıl uyudu..ama gel görki öğleye kadar tekrar ateşlendi..yoğun ısrarlarım sonucu kayınbabayla hastaneye yolladım...o hastanedeyken bende kaç haftadır temizleyemdm odamı temizledim..evide temizledim..tabi bu arada kaynanada pinekledi köşesinde.....klava: her nise herfe tam 8 tane iğne yazmışlar..ama bi iğnede 3 tane karışım var ve söylediğine görede çok yakıomuş...o iğnenin üzerine düzelen herifle beraber arkadaşlarla buluştuk....tabi herkes aç oldugu için güsel bi kızarmış tavık aldık..pilavıydı salatasıydı oturduk yedik güsel bi yeşillik alanında....
sonrada kayseri parka gittikk..bizim arkadaşın nişanlısı kendine bişler alcakmış...dolandık dolandık ala ala 2 tane pantolon aldı....:tomato::tomato: yorulmamızda cabası oldu....anca hava bastı bana hasbam....onların arabsıyla gittik mesela..yolda durup nişanlıısına''ben araba sürmek istioruuuuuuuuuuuuum'' dedi...tabi nişanlısıda arabayı sağa çekti yer degiğtiler falan...
ne yani sen bana nispetmi yapıon bide nasılım falan demiomu deli oluom...
ortamdaki herkes anladı tabi nispet yaptıgını.....herkse kulağım aboşver takma falan diodu....
amaaaaan öle işteee.....

Kiz senin esinin arkadaslarinin nisanlisi, karilari vs hep mi boyle bi alem canim ya. laelaelaelaelae

Son düzenleme:
kıs bu bahsettiğim tek kişi...ondan çekiorum anlıcan.....ya çekmekte denmez ama kız hep benle bi rekabet halinde nedense....anlam vermiorum yani....ne yapsamda şu kızı geçsem die çırpınıo resmen..

günaydın millet kız tatlıcık birgününde olaysız geçsin.
Çekici mi var senin üstünde bütün olayları üstüne çekiyorsun kaydirigubbakcemile3

ayydilom haklısın vallaaaaaa.....duruldugum bi günüm de yohhhh

dün akşamda eve geldik..herifin akşam iğne olması gerkio işte..ayy içim öl ebi sıkılıoki hadi kalk gideli vurulalım iğneni dedim..oda yemek yiyelim ezanda okunsun gideli dedi..hayır ya şimdi gidelim dedim....kaynanada oturuo yanımıda..öle bi bakıoki bana yüzüme tükürecek gibi....güy aşe demeye getiro olayı''hasta oğlumu nerey götürüon'' die....benim ısrarlarım sonucu iğnesini olduk geldik...nese eve geldikk..artık kaynana ne dediysekayınbabaya..oda gelgelmez oğlum nii gittnizde falan demeye başladı....lafı bana çarptırıo anlıcanız....oturdugumuz süre içinde yüzlerine bile bakmadım...eehh umarım anlamışlardır...

ayyunutmadan yazım kızlarr..hani ben kuzenin videosunu eklemiştimya....h aişte o sitenin editörü mail atmışş bana ..mailde dioki ''star tvde süper star aile die bi yarışma başlıcak...videosunu koydgunz kişyede star tv den teklif var'' dio...adamla konuştum benn...gayet ciddiiyler...ben karışmam falan dedimm..ben numarasını verim siz halledin dedim....

Hehe kiz sende bi alemsin ha kadinin hakkinda geliyorsun ya. :roflol:

Dilooom ne ettin kiz, nasilsin iyi misin? opuyorumnanaktan

aha çocuğu meşhur ettin kaydirigubbakcemile3
Kız yazık boşa kabul etmesin.
Şöhret olur batar o batağa :umursamaz:

Hehe kiz sende bi alemsin ha kadinin hakkinda geliyorsun ya. :roflol:

Dilooom ne ettin kiz, nasilsin iyi misin? opuyorumnanaktan

Pek iyi değilim canım ya :umursamaz: İş ile ilgili yine sorunlar malesef :sinifsinif:
Sen nasılsın bağcı.
Şu aklı boğazına calışan kıza kiraz getirdin mi kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…