Kayserili Hatunlar:))

Demek 3 yil sonra hala oyle bende belki 2 yilim bitince ozaman tamam
artik yaslandim evli gibi hissederim diyordum ama demek oyle degilmis hehe.
Neyse bende kocamla bir omur boyu sevgili olurum ne var dimi. :kedi:

seçkin allah neşenizi bozmasın
ne güzel yaa çok imrendim. benimde evlenesim geldi :kedi:

biz sizin gibi olamayız canım ya.....hani etraf falan diorumy aetraf diil bunu bana en yakındaki insan kocam yapıo..o çok kısıtlar hareketlerimi ve ben onun bu özelliğini bildiğim için hep hata yaparmışım gibi hissederim kendimi...hanım hanımcık olmak tabi güsel bişi ama sen gelde onu içimde hiç büyümeyen çocuga anlat...bende delidolu olmak istiorum ama en ufak öle bi harekette bulunsam eşim hemen etrafı kolaçan eder gören oldumu die..sonrada paparayı yerimm:umursamaz::umursamaz:

sensicim güle güle şekerim. otobüsü kaçıracaksın kaydirigubbakcemile3

susmadııım
canım senin eşin çok mu ağır başlı sana göre?
senin davranışlar ona neden bu kadar garip geliyor ki?

efet..eşim çok ağırbaşlı yaaaa......insanların yanında böle çılgınlıklar yapmaktan nefret eder...ben yaparsam eger sonundada kesin tartışırız...üffffff

anaaa zor valla arkadaşımın kocasıda ole kız cıvıl cıvıl adam egır başlı ayyy ne zor oluyor anlatamam kız guluyıor ne var bunda komık olan dıyo kızı bozuyor herkesın ortasında sınır olurum ben ya hep hanım hanımcık olamazsın ki ayrıca ben senınle aynı şeyı düşünmek zorunda diilim ki demi ama ben kayserıde olsam şöle derlerdı anam gelınde pek hoppa niy o öle hiç görmuyo sankı herıfını mırc mırc eviniz yokmu sızın

efet..eşim çok ağırbaşlı yaaaa......insanların yanında böle çılgınlıklar yapmaktan nefret eder...ben yaparsam eger sonundada kesin tartışırız...üffffff
hmmm o zor işte. neyse zamanla bunada alışırsınız. bi ortasını bulursunuz inşallah
valla evlen ama benımkı gibi tam kafana gore bırını bulunca evlen sadecer evli olmak için diil

o düşüncede olduğum için hala evlenmedim zaten.bu gidişlede kafama göre biri çıkmayacak gibi. hayırlısı bakalım...

üzülme kıs ben alırım senı abıme olmazmı

kız melonim hep seyretmekle olmaz sohbete katıl bakim sende kaydirigubbakcemile

seçkincim dooru sölemişsin valla....kafa yapısı çok önemli ....senin güldüğüne o gülmezse bozulup kalıosun ki ben bu durumu çookk yaşıorum..bak bendeniz sensi dilevin benim nekadar cıvıl cıvıl oldugumu bilirler.....ama buna ragmen eşim tam zıttım..çok üsülüorum bu duruma aslında..işte belkide benim evliliğe alışmamı zorlaştıran unsurlardan biride bu.....

cadıyım ben yaa...yeri geldiğinde kavgamıda ederim ..ama eşim etme yapma falan der hep..lafımı içimde tutamam sölerim ama eşime ters bu....yolda yürürken bile kafanı kaldırma falan der çıldırtır beni....

tatlıcık zıt kutuplar birbirini çeker denir sizinki öyle bi durum olmuşkaydirigubbakcemile3

he canım önce çektik şimdide itioz birbirimizi...

he canım önce çektik şimdide itioz birbirimizi...

zaman la alışırsınız birbirinizin hareketlrıne ama sen kendınden taviz vermemeye çalış çunki sonra arkası kesilmiyor tavizlerın once kızar falan ama sonra oda alışır senın boyle olmana bi bakmışın artık kızmıyor bile sadece bıraz beklıyceksın

hmmm bu tiyoları alalım bizde. tecrübelerden yararlanalım dimi:1rolleyes:

kıslar ben kaçar herkese ii akşamlar diliorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…