Kayserili Hatunlar:))

ama bakaleee gelecek ay evliliğimizn 1 senesi doluo..vayy beee..geçen zamana bakkk

yaaa dün kuaförü birbirine kattım saçımı beter ötesi bişi yaptılar vaktim olsa kesinlikle gitmez evde yapardım ama vaktim yoktu..maşayı föne çevirmek isstedim ama kıs sonanda saçıma bişiler yaptıda hoşuma gitti...bgnde duruo zaten hala saçım...nese eve gittim hazırlandım falan..ama makyajım süper oldu yaa..hiç bukadar güsel makyaj yapabildiğimi düşünmüodum..abartmadan tam istediğim tonlar(tabi burda sensime katkılarından dolayı teşekkür ediorum)

salona gittik..bahsettiğim arkadaşımızın nişanlısı beni görünce suratı düştü..çnk ondan daha güsel olmuştummhihoyyythihoyyythihoyyyt ayy bi görseydiniz tüm gece yüzüme bilem bakmadı hasbam..bende takmadım zaten o anca oynadı depindiiiilülülülülülülülülülülülü hadi kalk oyna falan dio ama bana öleee yarımağızki sormayın....:roflol::roflol:çok durmadık zaten ama o surat ifadesi herşeye degerdi....sora bi ara kalktık oynadık...ama bi baktım herif yoh yanımda bu malum kıs benim herifi almış karşısına oynuo..o an varya resmen gözümden şimşekler çıktı..bi bakış attım herife hemen yanıma geldi...biras bozuştuk ama neticeyle iiizzz....:dance::dance:

tatlicik süpersin ya kaydirigubbakcemile3

çilekcim gel baaamm...diele şu balık hafızalı arkadaşına senin nişan nezamandı????

ama bakaleee gelecek ay evliliğimizn 1 senesi doluo..vayy beee..geçen zamana bakkk

maşallah size. allah bir yastıkta kocatsın inşallah:Saruboceq:
eskiden böyle dua ederlermiş. şimdi de tek yastık olayı kalktı. herkes çift yastık kullanıyo kaydirigubbakcemile3

çilekcim gel baaamm...diele şu balık hafızalı arkadaşına senin nişan nezamandı????

geldim canım ya senin nicki çok seviyorum sana msj yazınca az önce yingeme msnden naber tatlicik yazdım :roflol: cevap yazmadı hala kaydirigubbakcemile3
bnm nişan şimdi şöyle bayanlar gelicek bi hafta sonu tanışılıcak ya sonra bunlar ailece gelirler. sonrada alışverişe çıkarız temmuzun sonunda olur gibime geliyo :uhm:
bide hiç olmuyomuş sırnaşık şey

Iyiyim bendenizcim sagol cadiyla ugrasiyoz teyzesi cok yaramaz oldu ya hep geliyodum kimse olmuyodu sonra zaten hic gelemedim

geldim canım ya senin nicki çok seviyorum sana msj yazınca az önce yingeme msnden naber tatlicik yazdım :roflol: cevap yazmadı hala kaydirigubbakcemile3
bnm nişan şimdi şöyle bayanlar gelicek bi hafta sonu tanışılıcak ya sonra bunlar ailece gelirler. sonrada alışverişe çıkarız temmuzun sonunda olur gibime geliyo :uhm:
bide hiç olmuyomuş sırnaşık şey

saol canım yaaaa....
kıs nie öle dion hayırlısıyla olsun bakalımm......olmuo falan die düşünme

saol canım yaaaa....
kıs nie öle dion hayırlısıyla olsun bakalımm......olmuo falan die düşünme

kız bende diyorum hep hayırlısı diye bi sorun yok çok şükür ama şua nnem yaz temizliğini bitirseydi davet edicez bitmiyo ki :roflol: onlarda habire soruyomuş ne zaman gidicez diye :roflol:ne bilim ben ne zaman:1closedeyes: amaaan en iyisi ben 1 hafta izne çıkayımda anneme yardım edeyim sonrada gelsinler di mi kızlar:Saruboceq:

leyla yürümeye başlasın o zaman gör sen yaramazlığı :emir_bebek:kaydirigubbakcemile3

çilek hayırlısı olsun. öyle olumsuz düşünme a.s

seçkin size de maşallah :nazar:

ulen kayserılı olduunu nasıda belli etmiş 1 mesajla 3 kişiye bırden iletı yazıyor heheheheheh

kız bende diyorum hep hayırlısı diye bi sorun yok çok şükür ama şua nnem yaz temizliğini bitirseydi davet edicez bitmiyo ki :roflol: onlarda habire soruyomuş ne zaman gidicez diye :roflol:ne bilim ben ne zaman:1closedeyes: amaaan en iyisi ben 1 hafta izne çıkayımda anneme yardım edeyim sonrada gelsinler di mi kızlar:Saruboceq:

efet canım öle yap..yardım et tez elden gelsinler..hayırlı işler aceleye gelmeli bence....dorua vallaaaa.....

anaaa benimde kıssss bende kayserıde olcam o terihte inşallah beraber kutlarık :)

kıs yıl farklı ama aynı tarihtemi evlenmişz.....aa ne cisel...varya aslında temmuzun 12 si olcaktı hatta rüyasını bilem görmüştüm..ama düğün salonunda o tarih doluymuş bizimkide 20ye kaydı falan filan iştee

X