Kayserili Hatunlar:))

Merhaba kizlar senlendirmisiniz burayi ne guzel.

tatlicik ne tuhaf aradan neredeyse bir yil gecmis gibi ama ben hala evliymisim gibi gelmiyor hehe.

Leyla sende hosgeldin canim neler yapiyorsun ufaklikla, surekli disari mi istiyor yoksa havalar da isindi ki.

gül bakem gül sen görürüm ben seni.....ama öle kıs valla..nişan dönemini bilem uzun tutmamalı...etrafımda çok var nişan sürecinde sırf düğün tarihi belli olmadıgı için problem yaşayan..ya en basitinden kendimden biliom 6 ay nişanlı kaldım tabi onun öncesinde eşimi 1 sene tanıodum..valla sevgiliyken daa iidik nezaman işe ailelerde giri ozmanproblemler çıkmaya başladı...en basitinden gezmen olay oluo mesela..nişanlısına ama rahat bırakan yohh anam...

Merhaba kizlar senlendirmisiniz burayi ne guzel.

tatlicik ne tuhaf aradan neredeyse bir yil gecmis gibi ama ben hala evliymisim gibi gelmiyor hehe.

Leyla sende hosgeldin canim neler yapiyorsun ufaklikla, surekli disari mi istiyor yoksa havalar da isindi ki.

haaa kaldır ayagını kardeşim çnk lafımın üstüne bastın....aynısı bende düşünüorum yaa..kendimi hala bekar sanıom iimi..alışamadım şu evlilik denen meretemirmirmirmirmirmirmirmir

evlilik bekarlıktan çok farklı bir durum değil mi ki nasıl kendinizi hala bekar gibi hissediyorsunuz :uhm:

öle canımda şu evliliğe alışma durumu farklı bişi...

kıs yıl farklı ama aynı tarihtemi evlenmişz.....aa ne cisel...varya aslında temmuzun 12 si olcaktı hatta rüyasını bilem görmüştüm..ama düğün salonunda o tarih doluymuş bizimkide 20ye kaydı falan filan iştee

olsun be allah mutluluk versın ben temmuzun 12 de nişanlandım bır yıl bekeldık sona15temmuzda kınam oldu 16 temmuzda kayserıde nıkahım oldu sonra 20 temmuz da da bursada dugunum olsun elhamdulıllah evlılıgımde cok mutluyum

öyle mi doğrudur. yaşamadan anlayamayacam galiba
bide kendini evliliğe hazır hissetmeden evlenmekle alakalı olabilir bence.CADIARZU bu genel yorumum sizinle ilgili demedim

Ya bendenizz simdi bilmem su kadar yil bekar oluyorsun ve kendini dogal olarak kucuk goruyorsun yada ben cocuk ruhluyum ondan o yuzden evli degilmisim gibi geliyor yani tabiki evliyim ama sanki evlilik cok buyuk ve yasli insanlara goreymis gibi, sacmaladim mi ne. :roflol:

sensim saçmalamadın aslında dooru söledin...bende çoğu harketimi evli oldugumu aklıma getirerek frenlemeye çalışıorum..napım öldüremiorum içimdeki o çocugu..böl ebiras çılgın olmak istiorum..ama malum içinde bulundugum durum buna müsade etmio....çocukluk die biş yaşayamadım zaten..o öle gitti..şimdi 22 yaşındayım...ama insanın üzerine evilikle alakalı öle bi kalıp uyduruolarki sanki monaco prensesi gibi kasım kasım kasılmam gerektiğini düşünüorum...hoş zaten kimsede evli olduguma inanmıo...

evliliğe hazır olmaktan kastım buydu işte. kişiler daha çocuk olduğunu düşünürken evlilik gibi büyük bir sorumluğun altına giriyor...
kader kısmet tabi. herşeyin hayırlısı olsun herkes için...

Aynen canim bende de oyle bilmeyen genelde bekar zannediyor
ve zaten pat diye birde kendini buyumus ve evlenmis ciddi bir kadin olarak goremiyorsun.
Sankim evliler hic eglenceli degillermis gibi dimi, bizde eglenceli evlilerdeniz anam.
kaydirigubbakcemile3:sm_cool:

evliliğe hazır olmaktan kastım buydu işte. kişiler daha çocuk olduğunu düşünürken evlilik gibi büyük bir sorumluğun altına giriyor...
kader kısmet tabi. herşeyin hayırlısı olsun herkes için...

Canim evlilige hazir olmamak degil.
Mesela evli olmaktan cok mutluyum esimi cok seviyorum ve beraber egleniyoruz
ama ne bilim sanki esim degil de sevgilimmis gibi geliyor
cunku evlilik sanki cok farkli cok uzak bisi gibi geliyor hehe.

Aynen canim bende de oyle bilmeyen genelde bekar zannediyor
ve zaten pat diye birde kendini buyumus ve evlenmis ciddi bir kadin olarak goremiyorsun.
Sankim evliler hic eglenceli degillermis gibi dimi, bizde eglenceli evlilerdeniz anam.
kaydirigubbakcemile3:sm_cool:[/QUOT]

ne güzel evliliği eğlenceli hale getirebilmek marifet zatenhihoyyyt

güsel sölemişsiin sensim..yani evli olunca sanki ölü gibi olman gerekio....yok yani bu etrafın tepkisi yoksa kimse kendini öle görmez tabi...öle bişki evlisin şunu yapma evlisin bunu yapma ...öff bıktırıolar bazenn.....

Simdi onceleri evlilik cok uzak birseymis gibi gelirdi, evlendik
simdi ise annelik cok uzak gibi geliyor, acaba anne oluncukta hemen anne gibi mi hissetmicem acaba. :roflol::roflol:

güsel sölemişsiin sensim..yani evli olunca sanki ölü gibi olman gerekio....yok yani bu etrafın tepkisi yoksa kimse kendini öle görmez tabi...öle bişki evlisin şunu yapma evlisin bunu yapma ...öff bıktırıolar bazenn.....

başkalarının kurallarıyla yaşamak kadar gıcık bişe yok zaten
boşverin keyfinize bakınalkisalkisalkis

Simdi onceleri evlilik cok uzak birseymis gibi gelirdi, evlendik
simdi ise annelik cok uzak gibi geliyor, acaba anne oluncukta hemen anne gibi mi hissetmicem acaba. :roflol::roflol:

ona da çok şahit oldum. 9 ay hamilelik yaşıyo sonra doğum yapıyo sonra hala bu çocuk benim mi ben şimdi anne mi oldum diye uzun süre inanamıyo :roflol:

kızlar ben 3 yıl oldu ben bıle hala evlımıyım sevgılı oturtamadım ama bız cok neşeliyiz eşimle yani bıde yabancıyım ya burda kımseyı taktıgım yok aman şöle derler yok böle valla kovaladıgım bıle oluyor sokakta kocamı ne yani evlendikte diye neşemizden mi gecelim canım aaaa burada bızım lakabımızda kumrular oldu bızı goren herkes ole dıyor yemeğe çagrılıyoz mesela aman kumrular yan yana dıyolar hheheheheeee

ona da çok şahit oldum. 9 ay hamilelik yaşıyo sonra doğum yapıyo sonra hala bu çocuk benim mi ben şimdi anne mi oldum diye uzun süre inanamıyo :roflol:

Bizim gidisimiz de mi oyle ne. :roflol::roflol:

Neyse kizlar ben kactim, gorusuruz. Şeniz

X