Kayserili Hatunlar:))

günaydın gızlar nasılsınız gadasını aldıklarım ben ıyıyım ıyı bugun 6. menogonumu olcam kısmetse carşambada catlatma iğnesi şşşşş gardaşlar dua edın bana imi

günaydın gızlar nasılsınız gadasını aldıklarım ben ıyıyım ıyı bugun 6. menogonumu olcam kısmetse carşambada catlatma iğnesi şşşşş gardaşlar dua edın bana imi

allah yardımcın olsun. hakkında hayırlısı olur inşallah :Saruboceq:

canımm allah yardımcın olsun hayırlısı bakalımm:1hug:

tatlıcıkım nasılsın canımcım görüşemiyoruz kaç gündür opuyorumnanaktan

tesekkeür ederim heppınıze arkadaslar içim cıvıl cıvıl bugun kendımı tutmasam kolbastı oynaycam voooooo anam ayıp valla:teytey:

canım anlayamadıysam kusura bakma ne güsel içinde cıvıl cıvılmış ammma özel bi sebebi varmı??

tesekkeür ederim heppınıze arkadaslar içim cıvıl cıvıl bugun kendımı tutmasam kolbastı oynaycam voooooo anam ayıp valla:teytey:

maşallah diyelimde mutluluğuna nazar değmesin
hayırdır nedir bu mutluluğun sebebi?

he canım dooru dion vallaaaa....ben aynıyım balım böcüm yaa..sen naptın asıl? kıs sensi nirde bgnkü olaaa

şekerim bende aynıyım değişen bişe yok. sensinin galiba bugün işi var. evde değildir geziyordur kaydirigubbakcemile3

vay gezgin vayyyyy...diloda yohhhh..bi tek biz varıkkk

yok bi sebebi bilmiyom valla nıye bole oldum

hadi hayırlısı bakalım...seçkincim daha evvel sorduysamda kusura bakma hatırlamıorumdur ama şe sorcam..bebek itiosunuz dimi canımm..nezamandan beri istiosunuz bebişi..kaç yaşındasın ve nekadarlık evlisin??

aslında şöle sölim gendi gendime moral virmeye çalışıyom anam nöörek tek başıma gurbette bıde bu dertle uğraşıyom nööörrüüüm birazdan bi menogon daha vurunmaya gitcem ii şeyler düşünüp motive ediyom gendimi hadi gıslarrrrr teeeey teeeey

kıss bendeniz azönce varya saray sarması yedim...nan ne ka cisel birşeymiş..

canım hemşerilerım ben 3yıllık evlıyım bursada oturuyom gelmez olaydım buralara:) ıkı yıl once bi düşük yaptım bi sorunumuz yok şükür ama olmuyor şimdide iğne tedavisine başladık işte ben 25 yaşındayım eşimde 28

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…