kaynananin hafiyeliginden bikmak..

eşinize annesini kötülemeyin benden size tavsiye
haklı olsanız dahi o onun annesi ve siz konustukca o annesine daha da yaklaşır ve sizden de iyice uzaklasır
ne olursa olsun o onun annesi, bir hatası var ise bırakın eşiniz görsün ,eşiniz uğraşsın,
Size mi soruyor nereye gttiniz ne yaptınız dıye, yoksa eşinize mi?
Zaten eşinize soruyorsa eşiniz bir süre snr uf anne yeter moduna girecektir ve kendısı gorecektır
Size soruyor ise evet gttik deyin çok güzeldi valla siz de gidin falan deyin saflıga vurun..

Bizde de eskıden facede ilk resım paylasmamda anında begenen ablası olurdu, ben de ona cok takardım.
Saat kac olursa olsun , zaman ne zaman olursa olsun birsey paylasınca ilk bildirim ya da yorum ablasından gelırdı.
Bir süre snr arkadaslarım arasında dalga mevzusu oldu, tüh yaaa görümcen yıne bızden önce begenmiş, ondan once begenırsek bize ne vereceksın falan derlerdi.

Ben de onun bu kadar takipte bu kadar boş insan olmasına sinir olurdum , hiç mu uyumuyor, hiç mi banyoda wc de değil yani nasıl herşeyı anında begenebılıyordu.

Benım gorumcem bıraraya geldıgımızde inanın saatlerce susmaz ve bizi gectım artık, benım kuzenlerımın yakın arkadaslarımın tüm özel seylerını sorar, ben de hep bilmiyorum, ilgilenmıyorum vs derim.

Meraklı insanlarla ugrasmak zor ama biraz planlı davranın .

3gundur esimle kavgaliydik. Artik dun,sakin sakin konusabildm.. sakinligimi de koruyamiyorum snirlenince.. neyse iste, sustu tamam dedi dinledi,sen bunlari dusunme dedi falan..
Ama sonradan gene basimin etini yiycek biliyorum. Bi olay oluyo,ailesi buna bi laf soyluyo..esim de oturup karalar bagliyo o laflar icin.. Birike birike beni suclu gormeye baslayacak aslinda bunun da farkindayim. Yani,ailem adim atmisti sen.istemedn sen surdurdun.bu kuslugu diyecek.. Desin napiyim. Evet surdurdum.. Yenilir yutulur degil yasadiklarim. Hadi en sonki olay olmasaydi neyse. Dugunum basima gecmeseydi.. Dugun sonrasi fotografcidan bizden once gidip fotolari alip bir de yok etmisler naber. Biz balayindayken. Bu ne hirstir. Bi delilik ettik yazik cocuklarin gununu mahvettik diye uzulcekleri yere.. parasini odedigimiz fotolari da alip yok etmisler. Elime 7ay sonra gecti fotograflarim benim mesela. Fotografciya gittik yok orda yok burda yok silmistik geri bulduk falan. Ancak buldurttum. Ustune odedigimizin yarisi kadsr gene para verdik de ancak aldik. Islerimizi zora kosmak niyetindeydiler hala.. akillari kotuluge erdi hep. Neyini affedyim.. affetmek salaklik olur. Hadi gelin napcaksaniz yapin demek olur..
eşinin de bunları kabullenmesi enteresan. senin düğünün olduğu kadar onun da düğünüydü. fotoğraflar için de gereksiz yere para verdirmişler.

Selam kizlar..10ay oluyo evleneli..
Onceden de yazmistim esimin ailesiyle olan sorunlarimizi.. gorusmedigimizi vs vs.. ya ama anasi herseyime burnunu sokuyor. Gelip ev gozetlemeceler asagidan,face hesabimdaki sadece arkadaslara acik koydugum fotograflara kadar esimden yok suraya mi.gittiniz yok buraya mi gittiniz vs vs dye hesap sormalari..hayir engelledim de ben bunlarin facelerini,hala nerden kimin facesnden giriyosa girip bakiyo..akrabalarinin hepsini silicem o olucak..
Ya napmaya calisiyo bu kadin. Benim kumam mi saniyo kendini nedir. Esinle istedigim yere giderm. Istersem tek de giderim kime ne ya.. esim de arada kalmaktan hosnutsuz. Anasina cevap verdigini iddia etse de,gelip vay efendim niye foto koyuyosun falan diyo.. Benim alanima kimse girmeyecek dedim halbuki ben ona. Onlara gore yasamiycam,burunlarini ceksinler hayatimdan dedim...
Cok snirliyim..Zaten gerginim. Agrilarim bulantim halsizligim var.. bi de sunlarla ugrasiyorum...
Sinek kucuk ama mide bulandiriyo. Esimle neden hep tartisma konumuz ayni??
allahtan görüşmüyosunuz cnm bide gidip gelseler nasıl olur kim bilir eşinde bunalmış yazık nasıl bi kv yaa saplantılı gidip gelip gözetlemeler filan bide sessiz savunmasız birisi olsan hepten tepene üşüşecekler demekki sonuçta siz evlendiniz bi ailesiniz bu kadarda karışılmaz kii insanı çileden çıkartırlar valla :110:

Canım facebook resim koyma bu kadar basit gizlilik merak uyandırır her zaman
Ben onun gorebilecegini dusunmuyordum ki.. kendisi bende ekli degil ya da esi ya da esimin.kardesi.. engellemistim hepsini. Bende 3 4tane akraba vardi,heralde onlardan girip bakmis.. yani bundan sonra o akrabalara gizli yapicam.herseyimi.

allahtan görüşmüyosunuz cnm bide gidip gelseler nasıl olur kim bilir eşinde bunalmış yazık nasıl bi kv yaa saplantılı gidip gelip gözetlemeler filan bide sessiz savunmasız birisi olsan hepten tepene üşüşecekler demekki sonuçta siz evlendiniz bi ailesiniz bu kadarda karışılmaz kii insanı çileden çıkartırlar valla :110:

Ufffff evet neyse ki oyle sessiz bi tip degilim :KK49::KK49:Hoppa

Sizi cok iyi anliyorum. Diger konuyu okudum hem yardim etmeyip hem de altinlari almaya calismis ve maddi olarak yuk olmuslar. Benzer seyleri yasadim. Benim kayinvalidem evini duzdu ben evlenirken son model. Biz esyalarimizi 1 yil sonra alabildik hem de en ucuz sekilde.
Emin ol beterin beteri var. Ben su an icten ice kinlenip inadina halilari yatak odami degistireyim diye dusunuyorum. Imkanim da iyi kotu var. Ama sonra ac susuz savas magduru insanlar geliyor aklima ve bunu hak etmedigimi dusunuyorum
Kayinvalidenin cirkin davranislari olmus. Ama dugun asamasinda bir seylere karismis olsaydi emin ol her seye burnunu soktu benim begenmedigim gelinligi aldirmaya benim istemedigim evi tutturmaya calisti diyecektin. Bence kari koca beraber karar vermeliler her seye. Buyukler ccok karismamalim. Ha kocan calisiyorsa zevkine guvendigin bir arkadasinla ya da parayi kim odeyecekse onunla cikabilirsin. Ama kayinvalidem hicbir seye karismadi diye hic sikayet etme. Emin ol boylesi daha guzel daha rahat.
Face fotolari vs. Kayinvalidem benim kiyafetime karistiginda esime sunu dedim. Benim kocam sensin. Sen giyme diyorsan giymem. Ama annen bana karisamaz. Annen benim kocam degil.
Sonrasinda dar bir pantolon giydigim icin kvalideme gitmeye cekinmistim. Esim dedi ki senden ben sorumluyum kimse bir sey diyemez karisamaz :KK66:
Face fotolari icin de ayni sey gecerli bence.

Sizi cok iyi anliyorum. Diger konuyu okudum hem yardim etmeyip hem de altinlari almaya calismis ve maddi olarak yuk olmuslar. Benzer seyleri yasadim. Benim kayinvalidem evini duzdu ben evlenirken son model. Biz esyalarimizi 1 yil sonra alabildik hem de en ucuz sekilde.
Emin ol beterin beteri var. Ben su an icten ice kinlenip inadina halilari yatak odami degistireyim diye dusunuyorum. Imkanim da iyi kotu var. Ama sonra ac susuz savas magduru insanlar geliyor aklima ve bunu hak etmedigimi dusunuyorum
Kayinvalidenin cirkin davranislari olmus. Ama dugun asamasinda bir seylere karismis olsaydi emin ol her seye burnunu soktu benim begenmedigim gelinligi aldirmaya benim istemedigim evi tutturmaya calisti diyecektin. Bence kari koca beraber karar vermeliler her seye. Buyukler ccok karismamalim. Ha kocan calisiyorsa zevkine guvendigin bir arkadasinla ya da parayi kim odeyecekse onunla cikabilirsin. Ama kayinvalidem hicbir seye karismadi diye hic sikayet etme. Emin ol boylesi daha guzel daha rahat.
Face fotolari vs. Kayinvalidem benim kiyafetime karistiginda esime sunu dedim. Benim kocam sensin. Sen giyme diyorsan giymem. Ama annen bana karisamaz. Annen benim kocam degil.
Sonrasinda dar bir pantolon giydigim icin kvalideme gitmeye cekinmistim. Esim dedi ki senden ben sorumluyum kimse bir sey diyemez karisamaz :KK66:
Face fotolari icin de ayni sey gecerli bence.

Evet cok haklisiniz. Aklima smdi geldi siz kiyafet deyince.. biz mobilya fabrikalarini gezerken egilip.kalkmis miyim beyse artik tisortumden atletim gorunmus.. Esim o aksam bana msj atti, bugun kisa bi tisort mu giydin sen diye.. cok sasirdm. Babam vardi yanimizda,kv vardi,benim tisortum olay olmus. Sanki kisacik etekler giyinip biyerlere gittim kendi basima.. dedim annen nasil dedi bunu sana, ben bunda art niyet ararim yani. Hem seni kizim gibi goruyorm dyip hem de hemen bi acigimi aramaya calismak nedir dedim.Resmen bi biseyini goruyum de sikayet ediyim modunda.. bi de abartir kendisi.. nisan oncesi falan.kandillerde babasiyla pek samimi degildim annesini arardm. Bi gun esim,kandilde falan aramiyor dedi dedi.. kv oyle demis bi de. Yalana bak.. ben de snirlendm ondan sonraki kandilde hic birini aramadm. Anneni yalan soylemkten kurtarmis oldum..dedim...
Yani ben de derdim hep,bana kimse karisamaz senden baska, ki sen de karisamazsn benim cizgim belli zaten begenmiyosan almiycaktin benim aklim fikrim var diye..

X