Kaynana sorunu

Ya erkeklerin koca karı gibi bu muhabbetlere girmesi korkunç değil mi? Özür dilerim cinsiyetçi bir tabir oldu ama başka şekilde ifade edemiyorum artık. Sen işine git, maçını izle gelin kaynana meselesine bu kadar karışmak niye? Anneme git, annemi sev, annemle kahve iç. Koca değil görümce sanki

Oğlu da dolmasın, boş teneke mi bu? 😐 Yine sorun kaynana değil. Kocanın kendisi.
Evet kocası yapabilse sorun ortadan kalkar.
Ama kaynanaları da küçümsememek lazım duygu sömürüleri, ağlamalar, zırlamalar, huzur bozan fitneler. Uzak olmak lazım uzak.

Meraba arkadaslar ben kaynanamla aynı binada yaşıyorum aile apartmanı eltim de var ,çalışıyorum hafta içi hafta sonu tatil ,eşim de gündüz evde gece calisiyor ,bugün kaynanama eşimin dayisgil geldi gündüz yengesi geldi akşama dayısı gekecekti gündüz eşimle geçtik 1saat akşama eşim ose gidecek giderken bana diyo ki sen de annengilin yanına geç bı kaç saat halbuki eşim ise gitsr katlanavak çamaşır var utu var ev supurilecek ,eşim hunduz uyuduğu için mskine acamiyorim eşime biraz tarystik beni anlamıyorsun diye siz olsanız ne yaparsnx
Gider 5 dakika durur kayınvalideme de gitmem lazım evde şu şu işler var der, izin ister eve dönerdim.

X