Kaynana sorunu

Ceylan 87

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2023
308
-47
38
Meraba arkadaslar ben kaynanamla aynı binada yaşıyorum aile apartmanı eltim de var ,çalışıyorum hafta içi hafta sonu tatil ,eşim de gündüz evde gece calisiyor ,bugün kaynanama eşimin dayisgil geldi gündüz yengesi geldi akşama dayısı gekecekti gündüz eşimle geçtik 1saat akşama eşim ose gidecek giderken bana diyo ki sen de annengilin yanına geç bı kaç saat halbuki eşim ise gitsr katlanavak çamaşır var utu var ev supurilecek ,eşim hunduz uyuduğu için mskine acamiyorim eşime biraz tarystik beni anlamıyorsun diye siz olsanız ne yaparsnx

Demekki sorun çıkaran eşin için işini yapmamazlık etmeyip gündüz tüm işini halledeceksin, uyanırsa uyansın…

Evin işini yemeğini 2 gün yapma git orda kahve çay iç bakalım 2 gün sonra birikmiş işlere ne diyecek söyleyecek lafın olur. Aslında bunların bi bahane olduğunu biliyoruz :) erken kalkan işlerini Hall eder bitirir ama sen çalışan insanın hafta sonu bunu senden istemesi anlayışsızlık düşüncesizlik 1-2 saat tamam ama sonrası fazla olmaz yani ..

Sizi bu Türkçe ile kimse kolay kolay anlayamaz, bu nedir ya hu?

Elti detayı neden verildi ?

Bundan sonra eşin evdeyken de makina çalıştır. Söylenirse de e malum ev işi bekliyor sen evde yokken annenlere misafir gelince oraya cikiyorum dersin. Bir daha da ağzını acamaz.

Abartma bence çık 1 saat işler beklesin yani

Misafir uzaktan mı geldi, sık görüşülmüyor mu yoksa sık sık geliyor mu? Bunlara gelecek cevaba göre durum değişir

Kpss trendine siz de katılabilirsiniz. Hem gitmemeye bahane olur hem de imlanız düzelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…