Kaynana Olacakmışım:)

ceko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
449
3
kızlar bir çoğunuzun bildiği hamileliğimin 17.haftası dün dr.a gittim cinsiyetini öğrendik bi oğlum oluyor..:)o kadar acayip ve güzel bi duygu ki Allah aratmadan herkese nasip etsin.dr.um gelin alacaksınız dediğinde kendimi çok acayip hissettim.babamız havalara uçtu ama ben dünden beri daha doğmamış oğlumu nasıl evlendireceğimi düşündüm.ee ama olmaz ki cinsiyet söylenirkende bu kadar damardan girilmez ki:)bunların hepsi işin esprileri.artık biliyorum inşallah aslan gibi bir oğlumuz olacak Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağıma almamı nasip etsin ve tekrar söylüyorum bütün isteyenlere nasip etsin.

Tebrikler canım...Ne güzel..benimki hala göstermiyor sağlıklı olsunda...Rabbim sağlıklı kolay doğumlar nasip etsin sana canım..

canım gözün aydın.... rabbim sağlık sıhatle kucağına almayı nasib etsin.....ne mutlu sana....

canım gözün aydın.... rabbim sağlık sıhatle kucağına almayı nasib etsin.....ne mutlu sana....a.s.

tebrik ederim canım,allah tamamına erdirir inşallah

tebrikler canım..sağlıkla kucağına almayı nasib etsin rabbim...

Tebrikler canımm
Rabbim sağlıkla kucağına alamyı nasip etsin :1hug:

TEBRiKLER ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALIP, HUZURLA BÜYÜTMEYi NASİP ETSİN.

BARZEY SENiNKiDE BENİM KIZIM GİBİ NAZLI GALİBA :))
BİZİMKİ 16 HAFTADA GÖSTERMEDİ.
MERAKTAN 18. HAFTA DA GiTTİK YİNE GÖSTERMEDİ.
NEYSE Kİ 20. HAFTA DA GÖSTERDİ.
DUA ET DAHA GEÇ GÖSTERMESİN. :))

tebrik ederim allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin
darısı başımıza

Ula yandık desenize:smiley-cool:
Kaynanam dırdır ediyor, kaynanam hep bize geliyor, kaynanam şöyle kaynanam böyle mesajlarına boğulacak burası:icecream:

çok sewiniyorum böyle haberlere allah analı babalı büyütsün isteyen herkese versin inş

tebrik ederim cnm allah kucağına almayı nasip etsin...

ay tebrik ederiim cnmm cok guzel bi haber .)))) banada eski doktorum cok guzel bi kızın olucak demişti ama yeni doktorum henüz cok erken bunu soylemek icin dedii bende cok merak ediyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…