Kayınvalidemin sorunu ne?

1 yıldır evliymişsiniz zaten. Öyle yazmışsınız. 🙄 Kolaylıklar diliyorum.

E nolcak kadin da gelsin balayina. Hem iligi kemigi isinir ne guzel. Simdiki gelinler de biraz şey.

Merhaba arkadaşlar eşimle nikah kıydık yakında düğünümüz var ama ikilemdeyim kayınvalidem asla bizs rahat vermiyor eşimi dolduruyor evimiz için örnek veriyim bunu söyle yapalım dediğimizde oğlum ikimiz bu evde beraber şunu yaparz benim evim diyor odamıza destursuz giriyor eşimle evimize gelip yedek anahtarla sabah veya akşam yatak odamıza uygunsuz şekilde bile olsak odaya giriyor eşimi evine götürüp oğlum bugece benimle uyuyacak diyor ilk çamasırlarmı giyor eşim onun sayesinde bana el kaldırdı şuan aramız kötü ben uyurken eşimin eve gelceği saate kapının önünde beni neden evden kovdun faln demiş ama bende uyuyordum neden böyle yapıyor anlamiş değilim balayına gidicez ama bende gelicem diyor ve gelmsesem de 2 günlük gidip gelin diyor eşimde 2 gün gidip gelelim diyor ne yapmam lazım düğüne 1 hafta var fikir verin
Allah yardımcın olsun

Merhaba arkadaşlar eşimle nikah kıydık yakında düğünümüz var ama ikilemdeyim kayınvalidem asla bizs rahat vermiyor eşimi dolduruyor evimiz için örnek veriyim bunu söyle yapalım dediğimizde oğlum ikimiz bu evde beraber şunu yaparz benim evim diyor odamıza destursuz giriyor eşimle evimize gelip yedek anahtarla sabah veya akşam yatak odamıza uygunsuz şekilde bile olsak odaya giriyor eşimi evine götürüp oğlum bugece benimle uyuyacak diyor ilk çamasırlarmı giyor eşim onun sayesinde bana el kaldırdı şuan aramız kötü ben uyurken eşimin eve gelceği saate kapının önünde beni neden evden kovdun faln demiş ama bende uyuyordum neden böyle yapıyor anlamiş değilim balayına gidicez ama bende gelicem diyor ve gelmsesem de 2 günlük gidip gelin diyor eşimde 2 gün gidip gelelim diyor ne yapmam lazım düğüne 1 hafta var fikir verin
umarım evlenmediniz

Fazla senaryo kurmuşsunuz,hiçbir kadının derdine böyle demek istemem ama baya fake hikaye. Kafana göre sallamissin. Ne anlatiyon be abla gözünü seveyim be abi

Bakın şimdi bu insanlar kendini gizlememiş, dolayısı ile evlilikte boşanma söz konusu olunca kafanızı taşlara vuracaksınız insanlar kendini gizlemedi ki tüm pislikleri ortada diye.
Daha nişanlıyken bunu yapam evlenince düşünebiliyor musunuz? Aynısını benim kuzenim yaşadı kayınbiraderi bile üstüne yürümüş bellide vurdular kız bize söylemiyor halen boşanmaya çalışıyor
Birde çocukla taçlandırırsanız bu durumu düşünebiliyor musunuz hayatı.

Nisan demek bu demek arkadaşım tanıma evresi işte adı üstünde son gün ayrılan bile var aklınızı kullanın yasınız küçük mu aileniz yok mu bir onlara anlatın şu durumu yahu

X