Kayınvalidemin altın günlerinden bıktım

Gitmek istemeyebilirsin, bu en dogal hakkin ama insan kalp kirmamak icin cig tavuk yer hele hele esinin annesi icin (Hakediyorsa eger)
Sonucta kadincagiz geliniyle gitmek istiyor, bunda kötü birsey yok.
Tanimadigim insanlar diyorsun ama hangi birimiz karsilastigimiz insanlari taniyoruz ki?
Her girdigimiz ortamlarda mutlaka yabanci birileri oluyor, sonradan tanisiyoruz.
Belki diger kaynanalarinda gelinleri gelir, sende onlarla arkadaslik edersin kim bilir?
Bencede bu kadar ön yargili olma.

yine bir derece şanslıymışsın.benimki altın günlerini bende yapardı.istemiyorum deme lüksüm de yoktu.bir iki tane altın günü olsa iyi.yok altın günü yok para günü yok oyun günü hiç bitmezdi günleri.o kadar evime insan geldi bir tanesi de kızım sen de buyur gel demedi yaa.hayır çağırsalar gideceğimden değil ama evime misafir geliyorlar madem usulen insan bi davet eder.
hiç birini tanımam etmem ama hepsi evime defalarca gelmiş yemeğimi yemiştir.afiyet olsun tabii misafir sonuçta.
bunların ardı arkası kesilmeyince sağlam bir surat yapıp artık bende gün yapılmamasını açık açık istedim.şimdi rahatım:)
hiç unutmuyorum ilk evlilik yıldönümümüz.k.valideciğim de habire milleti başıma toplamaya çalışıyor.efenim günü varmış kendi evi uzakmış yazıkmış misafirlere.ne sinir bir durum düşünsene.neyse ki eşim iptal ettirdi gelemediler.5-6 kişi de değil ordu gibiler maşallah:)

tamam zorla gitmek kimsenin hosuma gitmez ama, inatla gitmemek de sana baska sorunlarla geri dönecekse, genelde böyle olur, is büyür(bu tecrübeyle sabit) arasira git kurtul derim ben, bir gidersen iki gitmezsin, sogukluk olmasin, sorunlar büyümesin, hem demek ki kayinvaliden seni seviyo ki gelmeni istiyo, idare et iste alisirsin, belki yakinda altin günlerinin nekadar eglenceli falan oldugunu anlatan mesajlar yazarsin, kolay gelsin

canim cümlemin sonuna takilip sakin bana kizma, öyle bir niyetim asla yok, kizdiysan afedersin,sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…