Kayinvalidem ve gorumcem ile birbirimize girdik !!!!

Küsmeyin asla, küsmek bariz tepki, ortamı gerer. Mesafeli olun, iyi gelin olmak için kendinizi yırtmayın, hizmette de kusur edin. 500 bin TL ye ev aldıkları, yüzgörümlüğü taktıkları gelinlerinden hizmet beklesinler. Ne kaa ekmek o kaa köfte. Bu işler böyle. İnanın daha kıymetli olacaksınız.

Çok haklısınız

Çocuğuma bunu diyip de saçının telini görmeye devam edecek bir insan yeryüzünde yaşamıyor.

KK da genelde kaynana düşmanlığım meshurdur ama, Ben bu "onlara her sey alındı, bize alinmadi" konularını aslaaaaa hakli bulamiyorum. Sizin açınızdan yazilmis kısmıyla bile hakli bulamiyorum, hele de onlari da dinlesek neler cikar acaba? Cunku kendiniz yazdiiginiz konuda bile hep ne kadar beklentili, talepkar insanlar olduğunuz (bu tarz konu acan tum gelinler) o kadar aşikar ki.. zaten kendi cevremde vs de gormusumdur, herkesin cevresinde de bu tarz insanlar vardir. Kim en cok bize alınmıyor diyorsa genelde onlar haksiz veya hatta diger kardeslerin malında gözü olanlar oluyor

Gorumce en sondaki seni bosaticam falan muhabbetinde iyice cirkeflesmis.
Ama ondan onceki muhabbet daha çok sizi hararetlendirmek uzerineymis. Siz de tuzaga dusmussunuz.

Esinizin cumlesi o kadar pis ki cok cok yanlis. Ama bir yandan da o sus demişken susmaliydi diye düşünüyorum. Neticede size yapilmis bireysel bir terbiyesizlik yok, kendi evlatlarina yapilan bir ayrimcilik var. O tamam derken sizin onun adina hak aramaniz bence esinize saygisizlik olmus oluyor.

Kayinvalidenin gorumceyi hakli gormesine de bir sey diyemedim. Neticede çocuğun baska biri ile kavga ettiginde, olay aninda tarafsız bakamayabilirsin mevzuya. Sizin anneniz de sizi savunmus haliyle, ona da karismasaydin denmez.

Amma velakin bunca sey birikmisken illa ki de patlayacakti. Cok da caninizi sikmayin, bilinsin. Sular bulanmadan durulmazmis.

Şu aile içi mal mülk kavgaları çok iğrenç geliyor bana,kimse tek kuruş vermesin ama hayatıma da karışmasın.Çok seviyesizce şeyler söylenmiş ama eşinizin lafı yenilir

Eşim masada konu açılınca küfür edip çıktı gitti .O gidince ben daha çok sinirlendim gorumcem eşim yokken dedi

Ya bu mal mülkün de fazlası iyi değil, paylaşımında da sorun çıkıyor.

Başta kimse kimseye yardım etmek zorunda değil. Esasen yardım etmesi iyi değil çünkü bunlar yardım ettik artık siz bize muhtaçsınız kafalarına girecek tipler anladığım kadarıyla.

Yani böyle beklentiye girdiğiniz için hatalısınız ama anlıyorum sizi. İnsanın ruhu razı gelmiyor. Üzülüyor o konuda sizi anlıyorum.

Ancak görümcenin dediği tehlikeli. Ne demek boşanmanız iki dudağımın arasında? Kocanız ne dedi bu kadar şey olurken? Daha önce de demiştim benim tabiatımda gıcıklık var böyle bir şey yapsam kardeşimin eşine, kardeşim beni evden atardı, yüzüme bakmazdı. En büyük sorun burada kocada. İlk olarak onu sorgulayın. Kimseden de bir şey beklemeyin. Kayınvalideyle arayı düzeltin ama mesafeyi koruyun, görümce hayatınızda olmasa da olur.

Görüşünüze saygı duyuyorum ama yanlış genelleme
görümceniz senin evliliğin benim iki dudağımın arasında derken eşin ne dedi ben sadece bunu merak ettim.
Eşim yoktu çekti gitti.Annem söylediğinde asla karimdab vazgeçmem kimseyi karıştırmam vs demiş

Az hizmet beklesinnler demi katıp

Bu anlattıklarınızda maddiyatı,görümceyi, kv yi takana kadar eşininizin söylediklerini bir düşünün. Eşiniz size toplum içinde böyle davranırsa kimse size saygı duymaz. Hele o adama daha güvenip bak kardeşinin lafına bakıp da yuvasını bozmuyor diye düşünmek! neyin kafası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…