Kayinvalidem ve gorumcem ile birbirimize girdik !!!!

Bu adama çok güvenme bir daha konu sahibi bir köşede birikmişin olsun artık kendini ve aileni umarım kullandirmazsin bu senin dönüm noktan olsun o aileye bir kuruş harcama lütfen

Size yapılmayan şeylere karşılık gorumcenle dalasman çok saçma olmuş. Ayrıca bunun kavgasını biri yapacaksa buda eşin olmalıydı sen değil.

Yazılanları ve yaşadıklarınızı üzülerek okudum maalesef. Burada çözüm aile ile görüşmemek değil. Maddi ve manevi olarak aşırı sömürülüyorsunuz. Eşinizin zaaf yeri para bu belli. Tüm muslukları kesin. Ve kesinlikle herkesin içinde sizden özür dilemeyene kadar geri adım atmayın. Parasal olarak da barışınca dahi taviz vermeyin.

Eve şerh koydurdun mu ,lütfen koydur ve asla yüz verme
Koydurdum tabiki . Aynı halti bir daha yerse bosanicam tek çocuğum için bi şans verdim . O zaman koruma kararıyla çocuğu da göstermek farklı şehire gizli tayinle giderim evide alırım elinden her şeyi yaparım kendi de fark8nda

Ayy beni sasirttiniz sizin adınıza çok sevindim en doğrusunu yapmişsiniz inşallah bir daha bu problemleri yasamazsiniz

Cok sevindim ,ilk defa buradaki önerilere kulağını kapatmayan bir hemcinsimi gördüm çok mutlu oldum.

görümcenle tartışman ona ayar vermen iyi olmuş görümcenin ne haddine iki dudağımın arasında senin boşanman demesi büyük küstahlık ve terbiyesizlik bence sen onunla görüşme küs kal , kötü niyetini açıkca belli etmiş , bir bakmışsın senin boşanmanı isteyen görümce kendi eşinden boşanmıştır , hayat kime ne yaşatır belli olmaz ama böyle kötü niyetli olmak herkes için tehlikeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…