Kayınvalidem neden böyle yapıyor anlamış değilim?

Bakın şimdi siz farklı evlerde yaşadığınız için şu an olayın farkında değilsiniz.
Bundan sonraki hayatınız boyunca istediğiniz çoğu şey olmayacak çünkü kaynananız istemeyecek. İşten yorgun geleceksiniz evinizde belki de temizlik yapmadan yemek yapmadan oturmak isteyeceksiniz ama söyleneceği için kalkıp yapacaksınız. Evde yalnız kalıp kafa dinleyemeyeceksiniz, yeri geliyor çamaşır katlanmak için bekliyor ama insanın canı dizi izlemek istiyor ama siz yapamayacaksınız. Evinizde "gitmeyen bir misafir" olacak.
Kendi evinizde giyinip soyunurken bile illa mahremiyet gözeteceksiniz, konuşurken filtreleyip konuşmak zorunda kalacaksınız. Gezmeye gitseniz tatile gitseniz yalnız bırakamayacağınıza göre o da sizinle gelecek. Anneniz arkadaşınız gelecek hep başınızda. Bir de hastayım hastayım çok diyorsa.. Böyle bir hayat çekmek istiyorsanız sizin kararınız.

Allah akıl fikir versin, bu evlilikten hiçbirsey bekleme, bile bile lades...

Ev ev üstüne olmaz. Çok sıkkntı yaşarsınız. Evlenmeden önce çözün evlendikten sonra sorun olacak belli

Evlenmeden önce ayrı eve çıkın yada düğünü iptal edin böyle bir ay ağlarsınız en fazla diğer türlü bir ömür aglayacaksınız lütfen kendinize bu kötülüğü yapmayın. Sürekli hasta diyorsunuz evlendikten sonra daha da artacak üstelik sizinle her tartistiginda ya tansiyonu ya şekeri çıkacak. Günün sonunda eşiniz tarafindan da suçlanan kişi siz olacaksınız

Cok çok yakınım deşifre olmamak için kimim olduğunu söylemek istemiyorum
Aile apartmanın oğlanın evi hazırdı eşyalar da dahil kaynana görümce ayrı dairelerde düğüne 1 ay var iğneden ipliğe her şey hazır
Kızın babası çıktı dedi ki ben o binaya kız vermiyorum
Apar topar başka mahallede oturan diğer evli görümce o eve gecti yeni gelin kiraya çıktı o eve giren görümce erkek kardeşine kira yardımı yapıyor yoksa adam yapmıyorum düğünü gelin alın eşyalarınızı dedi yani demem o ki demokrasi de çareler tükenmiyor
Yavrum sizin anne babanız yok mu bir şey demiyorlar mı

Evde "gitmeyen misafir" gelin kizimiz olucak yalniz..

Körkütük aşıksa bile EVLENMEMELİ.

Ay ben gezmeye bile gittiğimde sinir oluyorum. Geçen kahvaltıya gittik ne yaptı dersin, bana abisinin eski eşinin ismiyle seslendi kv. Yaşına verdim ama sinir bozucu.
Tam olarak aynı hissiyat.
Bayramdan bayrama gittiğimizde sinirden kurdeşen döken ben.
Benimki de çocukları yıkarken banyo kapısında beklerdi kovayla yıkıyım çok su harcamıyım diye.
Pinti insan çekilmez ve ev ev üstüne olmaz.
Aşkından ölsen uzak dur.

sancilibayaann Boşanmak nasıl birşey merak ediyorsunuz demek.

Veya cehennemde yaşayabilir miyim challenge yapıyorsunuz.

Kendime saygımı nasıl bitiririm deneyi de olabilir.

Veya pişmanlığın dibine nasıl giderim diye turistik gezi yapacaksınız.

Şimdiden iyi eğlenceler. Bize arada yaz diyeceğim ama gerek yok. Bol bol konu açacaksınız zaten.

En kısa sürede görüşmek üzere...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…