Kayinvalidem ayrimcilik yapiyor tutumum sizce nasil.olmali?

Eltim nişanlandığında ilk o beni aramıştı ve ben çok mutlu olmuştum ben çekinmiştim aramadım ama o benden önce davranmıştı ve çok büyüklük ettiğini düşünmüştüm.belki siz soğuksunuz eltiniz de sizin için aynı şeyleri düşünüyordur herkesin tam aksine eltiyle iyi geçinmek çok güzel bişey biz onlar geldiği zaman eşim kaynım eltim dördümüz saatlerce oturup sohbet ederiz ama herşey karşılıklı tabii

Allah seni inandirsin hep ben aradim. Sicakkanliyimdir. Hatta ne aramiyon hic dedim msjda gecistiriyo gibi geldi. Bende yazmadim pekbida...

Yan komşunuz kadın içiçesiniz zaten nedem mesaj atsın size. Ayrıca size sevmemiştir eltinizi sevmiştir zararı yoksa aramasın boşverin. Tüm dertleriniz bitti de bi kayınvalideniz mi sorun

Eltimi ben anlayamadim inanin cok tuhag biri. Sanki bana gelip gidiyomus gibi hic gelmiyon hep ben geliyom dedi. Bende ablacim sen bana gelmiyon ki kaynanam gile geliyon haberim bile olmuyo geldiginden dedim. Buna ragmen kac kere kaynanam gile geldi hic haber vermedi. Gerek yok artik bende onu aramam

Aman bosverdim.aynn bir suru skntim varrr icimi dokeyim dedim.oyle sizee.

Daha iyi iste simdiden aranıza bir mesafe koyun fazla samimiyet tez ayrılık getitir.

Allah başka dert vermesin yahu ne diyeyim. Takılmayın böyle şeylere.

Sevgililer gününde kaynana ne diye mesaj atsın gerçekten istediğin bu mu ööög iğrenç yaaa boşver deli misin bırak ne halleri varsa görsünler sende keyfine bak...

Benimde eltimi ayrı severdi hatta beni saymazdı bile. Yan dairede oturuyorsan niye mesaj atsinki

Yav sizler kayınvalidenin doğurduğu evlatlar mısınız ki ikinizle aynı derece ilgilenmek zorunda olsun? Ne ayrımı.... demek ki o kadına daha çok kanı ısınmış. Siz de kendi hayatınıza bakın. Sanki sizi arayıp sorsa minnettar kalacaksınız, bu sefer de benimle uğraşıyor kv diye tutturuyorsunuz. İnsanları rahat bırakın. Kim kimi severse onunla ilgilenir. Bu işlerde mecburiyet yok. Çok özlediyseniz kendiniz arar sorarsınız kadını zaten.

Kv yi ve altiye bu kadar dert edecek kadar önemsemek ne biliyim gereksiz bence. Allah muhabbetlerini arttıraınnder geçerim. Hiç umrumda olmaz.

Mesafeli degilkiiiii surekli bizddeeee biz gitmesek nerlerdesiniz diyooo. Benim icin degil oglu torunu icin iste.

Normal.
Oğlu ve torunu onun canı. Siz bir şeyi değilsiniz. Size saygı göstermekten başka bir sorumluluğu yok. Sevmek zorunda değil.

Normal.
Oğlu ve torunu onun canı. Siz bir şeyi değilsiniz. Size saygı göstermekten başka bir sorumluluğu yok. Sevmek zorunda değil.
Ya niye bişeyi olmasın ki. O da gelini canı olan kişilerin annesi ve eşi yani.siz ileride kv olduğunuzda gelininizi bir hiç olarak mı göreceksiniz yani bence çok yanlış. Benim erkek kardeşim geçtiğimiz yaz evlendi ve gelinimiz kardeşimizden daha yakın davranır bize ve annem de aynı fikir de hiç bir zaman hiç bişeyimiz değil diye görmedik görmeyiz de

Aynen katiliyorum sana. Benimde cocugum var ilerde evlendiginde esini sevmicem biseyim degilmi dicem islamda bile gelin damat es deger oluyormus cocugumuzla ayni haklardalar yani. Bende onun kizi sayilirim. Neyse bakalim ya hayirlisi

Aynen katiliyorum sana. Benimde cocugum var ilerde evlendiginde esini sevmicem biseyim degilmi dicem islamda bile gelin damat es deger oluyormus cocugumuzla ayni haklardalar yani. Bende onun kizi sayilirim. Neyse bakalim ya hayirlisi
Kızı sayılırsınız, kızı değilsiniz.
Arkadaşın anlatmak istediği de bu.
'Hiç bir şeyi değilsiniz' diye bakmıyorum ben olaya ama ne siz onun kızı olabilirsiniz,
ne de o sizin anneniz olabilir.
Eş ailesiyle olan ilişkide, sevgiden çok,
saygı ve mesafeye odaklanmak gerektiğini düşünüyorum.
25 yıllık evliliğimde çok yararını gördüm bu bakış açısıyla hareket etmenin.

Sizde mesafe koyun araniza gitmeyin gitmek zorunda değilsiniz sonuçta

Siz ne kadar güzel ki gelininizle anlaşmışsınız, içiniz ısınmış ama bu bir zorunluluk değil ki zorunluluk olan kısım sadece karşılıklı saygı göstermek. Anlaşamayadabilirdiniz veya yakınlık kuramayabilirdiniz. Soru sahibinin kayınvalidesi belli ki eltiyi sevmiş ama her ne sebeple olursa olsun soru sahibine ısınamamış ki arayıp sormuyor ekstradan. Ben burda bi ayrımcılık göremiyorum. Ben burda bir hiçten kastedileni anladım kastedilen değersiz değil sadece oğlu ve torunuyla aynı olamayacağı. Gelinler kayınvalidelerin kızı gibi olabilir elbette ama ancak gibi olur. Kimse kimseyi zorla sevmek, bir araya gelmek zorunda değil tekrar ediyorum sadece saygı gösterilmek zorunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…