Kaygiyla nasil bas ediyorsunuz?

kaygılarınız normal ama aşırı...kendinizi sorgulayacaksınız.bir ajandanız olsun.aklınızdan geçenleri yazın kaygı esnasında sonra o düşüncelerin gerçekleşebilmek olasılıklarını sorgulayın.kendinize karşı dürüst olun.bu gerçekten işe yarıyor.

38 günlük bir minik annesiyim. Karnimda varlığını öğrendiğim andan itibaren kaygılarım başladi. Bugun ilk defa oğlumla başbaşa kaldık tavan yaptı. Kakasinda enfeksiyon var rahatsiz bu yüzden de çok huysuz. Burdaki bazi öneriler kendimi ii hissettirdi. Sanirim ebeveynlerin ortak sorunu kaygı ama bunu ciddi takıntı haline dönüştürmemek sart. Yoksa çocuğun her yaşta bir sürü şey yaşama riski var...

Nuray sayari yeniden baslamanin gizemli gucu...elif kiraz sifanin gucu bu kitaplari tavsiye ederm

Bende tedavi görmüş biriyim yolda arabayla giderken kaza saniyeleri gözümün önünden geçerdi. İlk psikologa gittim o berbat sakinleştiricileri psikiyatr bulaştırdı. Sonra aslında selavatta buldum şifayi fatiha okudum her gözümün önüne gelen kaygı durumunda. O ilaçlar falan manasız hatta seni bitiriyor yaşamıyormussun gibi.Şimdi düzeldi şükür.

Psikonet yayınlarının nette sitesi var. Orada evham ve kaygı bozukluğu üzerine epey bi kitap var..

Nuray sayari yeniden baslamanin gizemli gucu...elif kiraz sifanin gucu bu kitaplari tavsiye ederm

tavsiyeler icin inanilmaz minnetarim cok cok tesekkurler. bu ay kitap butcemi doldurdum o nedenle bir daha ki ay burada soz edilen tum kitaplari edinicem. bikac tanesini sepete attim bekliyor hatta. kitap yorumlari da gercekten cok umut verici.
bir arkadasim yazmis cocuklarimi birakabilecegim kimsem yok. keske olsa ama bakicilari birakin en yakinlarimiz bile iki cocuga bakmaya pek de niyetli degiller. eldeki imkanlar dahilinde bu sorunu asacagim.
daha onceden tanidigim anneler ve cocuklardan olusan bir grupta oyun gunleri duzenliyorduk o halen devam ediyor ama asiri guvenli bir ortam herkea birbirini taniyor bu nedenle herkes herkese karsi temkinli bikac haftadir ucretli de olsa farkli oyun gruplarina goturmeye basladim cocuklari. bugun bambaska bir egitim aldilar. evet egitimden cikinca ellerini yine yikadim ama yine de kendi kendime savasimda biraz daha asama kaydediyorum sanirim.

Telkin önemli sizi bununla kabul Edip sakinleştirecek bir arkadaş.inşirah süresi.ataklarda duş((kalp çarpıntısı falan)simdiların tam mevsimi bide.anksiyete var bendede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…