Kaybetme korkusu

hazannn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
209
1
Meraba canlarım ne kadar zormuş bi evlat sahibi olmak bundan 8 ay önce 5,5 aylık bebeğimi kaybettim yine aylar süren uğraşılardan ettiğim dulardan sonra Allahım bana yine hamileliği nasip etti 5 haftalık hamileyim dün kontrole gittik 2 kez doktorum 2. bir bebek daha gördü diğerinden biraz daha küçük bi kese ya gelişir buda yada kaybedersin dedi yada 2 yada tek olacak mutluluğum 1 ken 2 ye katlandı ama korkularımda 1 kat daha arttı dualarınızı eksik etmeyin ne olursunuz kalp atışlarını duyamadık henüz çok küçük olduğu için Allahım ne olursun bu sefer beni evlatlarımdan ayırma isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu çok zor beklemek ne olur dua edin bizlere:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

allah yavrularını sağ salim sana bağışlar inşallah dularımız seninle

canım korkma..korktukça vücudun etkilenir..bak ne güzel rabbim yeniden hediyeni vermiş ..inşallah rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip eder..amiinn.dualarımız hepinizle..

canm bende yaklaşık 13 ay once 4 aylık bebeğimi kaybettim şimdi 8 haftalık ikizlere hamileyim ama ilki gibi heyecanlı değilim bunlarıda kaybederim diye korkuyorum hala kendimi hamile gibi hissetmiyorum :S

arkadaşlar rabbim yardımcımız olsun ben 6 yıllık evliyim 1 buçuk yıl önce düşük yatım sonra yine olmadı şimdi 8 haftalık hamileyim ama dr bebeği göremedi boş gebelikten şüphelendi çok üzüldüm bunu duyunca ağlıyorum piskolajim bozuldu yarın başka dr gidecem sizden istediğim dua arkadaşlar ben bu olaydan ders aldım o kadar üstüne düşmemek lazımmış ben 6 yıldır devamlı üstüne gidiyorum her duyduğumu yapıyorum anladım ki rabbim bana anneliği nasip etmiyecek benim için bebek sayfası kapandı inş sizler hayırlısıyla sağ salim bebeklerinizi kucağınıza alırsınız

arkadaşlar rabbim yardımcımız olsun ben 6 yıllık evliyim 1 buçuk yıl önce düşük yatım sonra yine olmadı şimdi 8 haftalık hamileyim ama dr bebeği göremedi boş gebelikten şüphelendi çok üzüldüm bunu duyunca ağlıyorum piskolajim bozuldu yarın başka dr gidecem sizden istediğim dua arkadaşlar ben bu olaydan ders aldım o kadar üstüne düşmemek lazımmış ben 6 yıldır devamlı üstüne gidiyorum her duyduğumu yapıyorum anladım ki rabbim bana anneliği nasip etmiyecek benim için bebek sayfası kapandı inş sizler hayırlısıyla sağ salim bebeklerinizi kucağınıza alırsınız

cnm lütfen böyle ümitsiz olma herşeyin bir zamanı var inşallah bebeğin sağlıklıdır.

canım ümitsizliğe kapılma ne olur bende sen gibiydim ama işte allahım nasip etti yeniden hamile kalabilmeyi işallah bu sefer kucağıma almayıda nasip eder sende başka doktorlarada git bakalım 1 doktora bağlı kalma canım allah senin ve bizim gibi bebek özlemi çekenlerin yanında olsun

Son düzenleme:
canm bende yaklaşık 13 ay once 4 aylık bebeğimi kaybettim şimdi 8 haftalık ikizlere hamileyim ama ilki gibi heyecanlı değilim bunlarıda kaybederim diye korkuyorum hala kendimi hamile gibi hissetmiyorum :S

canım işte bu korku bitiriyo demi insanı hep bi panik oluyo insan allah yardımcımız olsun işallah bu sefer yüzümüz güler

sızlerı cok ıyı anlıyorum arkadaslar
3 ay once 13 haftalıkken kuzumun kalbı durdu ve benden ayrıldı
ama 3 aydır bır sanıye bıle aklımdan cıkmadı
ılk bebegım olacakdı havalara ucmustuk babasıyla kuzumuz gelıyor dıye
ama kısmet olmadı
sımdı korunma surem bıttı ama ben cok korkuyorum
tekrar hamıle kalmaya
9 ay benmı onu dogururum o mu benı dıyorum hep
cunku doktora tarama testlerı ıcın gıttıgımde ogrendım kalbının durdugunu
hıcbır sıkıntım olmamıstı sok oldum
allah kımseye bu acıyı yasatmasın

boyle soyleme canım lutfen.hıcbır zmn umudunu yıtırme.ne kadar sonra evlat sahıbı olan ınsanlar var.bende senın gıbı dusundum zaman zaman 5yıllık evlıyım.4tane dusuk yaptım.ama suan 28 haftalık hamıleyım.bız acele edıyoruz.allah heseyı cok guzel ayarlıyo.o bızım gıbı acelecı degıl herseyı zamanında verıyor.sende en kısa zmnda bebısını kollarına alıcaksın sadece buna ınan ve dua et.goruceksın gercek olucak:emir_bebek:boyle guzel bebısın olur ıns

Korkma canım belki Rabbimin hediyesi sana ikizler umarım sağlıkla alırsın
Demesi kolay biliyorum
bende kaybettim 5.5 aylık tüp bebek ikizdi erken doğum
yine tedavi olmam lazım olmuyor ve korkuyorum
Bu sefer daha tedbirli olcaz canım başka yolu yok
Rabbim yardımcın olsun
moralini yüksek tut gebeliğini etkileme canım

sızlerı cok ıyı anlıyorum arkadaslar
3 ay once 13 haftalıkken kuzumun kalbı durdu ve benden ayrıldı
ama 3 aydır bır sanıye bıle aklımdan cıkmadı
ılk bebegım olacakdı havalara ucmustuk babasıyla kuzumuz gelıyor dıye
ama kısmet olmadı
sımdı korunma surem bıttı ama ben cok korkuyorum
tekrar hamıle kalmaya
9 ay benmı onu dogururum o mu benı dıyorum hep
cunku doktora tarama testlerı ıcın gıttıgımde ogrendım kalbının durdugunu
hıcbır sıkıntım olmamıstı sok oldum
allah kımseye bu acıyı yasatmasın

canım eşime bazen diyorumki beni 9 ay uyutsalar 9 ay sonra bebeklerimi kucağıma verseler ne iyi olur ama öyle bi sansımız yok malesef bu korku mafediyor insanı allahım sanada sabır versin ve en kısa sürede yeniden hamiş kalmayı nasip etsin

Korkma canım belki Rabbimin hediyesi sana ikizler umarım sağlıkla alırsın
Demesi kolay biliyorum
bende kaybettim 5.5 aylık tüp bebek ikizdi erken doğum
yine tedavi olmam lazım olmuyor ve korkuyorum
Bu sefer daha tedbirli olcaz canım başka yolu yok
Rabbim yardımcın olsun
moralini yüksek tut gebeliğini etkileme canım

evet demesi çok kolay ah elimizde olabilse korkularımızı atmak içimizden rahat olabilmek ama malesef olmuyor olamıyor 8 ay nasıl geçer 1 ay hissetmeden geçiyor ama 9 ay delip geçecek

bugün önemli bir gün kalp seslerini duymaya gidiyoruz işallah ikisininde o minicik kalpleri atar dua edin bize

X