Selülit Kavitasyon tedavisi olan var mı :S

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

tomb_raider

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2010
426
3
Son zamanlarda hep bu konuyu duyuyorum,bu yöntemle hem bölgesel incelme hem de selilitlerin giderilmesi sağlanıyomuş.frekans ayarları değiştirilip sıkılaşma bile sağlanıyomuş.Yaptıran biri var mı arkadaşlar?:26:
Ben düşünüyorum da fikir edinmek istedim.

Pardon konu varmış çok aramıştım ama konuyu açtıktan sonra buldum
k. bakmayın,konu kapatılabilir

ocak 2011'den bu yana gidiyorum kavitasyon + lpg 'ye göbek bölgem çok fazlaydı diyette yapıyorum şimdilik çok yavaş gelişöeler ama umutluyum inş başaracağım yarın mekiğe başlıyorum kaslarım güçlenip toparlansın diye :)

karışık mı oldu inş anlamışsındır...

merhaba bende cumartesi basladım kavitasyona,aynı gun gobek bolgemden 4 daha yukarısı bel bolgemden 3 cm ıncelme oldu toplam 7 cmdı ıncelme.kılo olarak 1 kılo gıttı ama .gercı kılom cok fazla.ama bende umutluyum bakalım 12 seans gıdecegım. bana kavıtasyon,lenf drenajı,ve power plate yapıldı aynı gun.40+40+10 dk toplam 90 dk artı 5 dk delulıt masajı yapıldı.

Cok iyiymis ya.. Nerde burasi cnm

canım anladım çok saol.Ben bölgesel olarak incelmek istemiyorum sadece selülit yok olsun ve sıkılaşsın istiyorum. Bu mümkünmüdür kavitasyonda acaba:S

Süper vala çok sevindim,umutlandım hatta=)
Ama bunun maliyeti çok fazla gelir bana ya:S
Kavitasyon seansını ne kadara alıyosun

Ben bakırköyde PIRLANTA GÜZELLİK SALONU diye bir güzellik merkezinde kavitasyona gittim.HİÇMİ HİÇ memnun kalmadım.belki iyi sonuç alınan yerler vardır ama benim gittiğim yer o kadar kendilerini övmelerine rağmen tek kelime ile BERBAT hizmet berbat ,personel kalitesi YERLERDE anca otuziki dişini göstermeyi biliolar.tek amaçları milleti kandırıp para koparmak .Sokakta broşürlerini dağıtmalarından ne kadar güvenilir oldukları belli.300 tl ücrete yapıyolar heryerde en az 1000 tl ,cazip fiyata milleti çekiyolar .Kaç kez lazer içinde memnun kalmayan müşterilerin şikayet konuşmalarına birebir tanık oldum.Ben böyle berbat bir işletme görmedim.Seanstaki personelleri saatlerce bana sıkışlaştırıcı kullanmam gerektiğini bu işlem için çok gerekli olduğunu anlatıp durdu.resmen baskı yaptı burda satılıyor al da al diye.Seans bitiminde ise kremi sürmesi gerekirken sürmeyi unuttu.randevu hatırlatıyorlar güya hep yanlış saate msj atıyorlar,bi seansıma girmek için tam bir saat bekledim.İlk taksidimi ödediğimdede yanlış makbuz kestiler.Bunlara diyecek söz bulamıyorum.Tek Kelime ile İRENÇ.bakırköy'ün tam ortasına böyle bir işletme hiçmi hiç yakışmıyor.Bana fazla bir göbeğin yok iki beden incelirsin 8 seansta 10 cm incelme garanti dediler yalnızca 2 cm incelme oldu. oda tesadüf sanırım verdiğim 300 tl de değilim ama sırf böyle bir işletmeye tanık olduğumdan acayip mutsuzum.oraya gittiğim emeğe ve parama yazık oldu.. BERBAT BERBAT BERBAT '!!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…