Kavgacı mısız?

tez canlıyımdır ama okadarda kavkacı deyilim yaa hazmedemediğim şeyler karşısında kendimi tutamam sadece

hıc sasırmadım kavgacı-mışımmm :))
sabırsılıgımdan dolayı etrafa öfke saçıyormusum :KK43:
maalesef bılıyom :KK43:

Ben testi okumadan kavgacı olduğumu biliyordum.Testte çıkınca daha bi sinirlendim.Testi yapan kişilere bile kızdım.:eek:klava:

Evet kavgacıyım,tedaviye ihtiyacım var:eek:klava:

kusurumu biliyormusum kendime hakim olmaya calisiyormusum. FAKAT BAZEN HER SEYI UNUTUP cevremdekilere zara veriyormusum.biraz daha sakin ve sabirli olmam gerekiyormus....aslinda hepsi dogru bence :)

bende aşırı agresif çıktı napayım insan olana insanım hayvan olanada daha beteriyim buda kabahatse kabul ediyorum suçumu

çok kavgacı ve sabırsızmışım...Çok üzgünüm çoook

napiim ama gelemem ben öyle haksızlığa falanjeyyarsengözlerimebaksanab

kusurumu bılıyormusum ama bazen etrafa ofke sacarmısım...sakın olmalıymısım cıktı bana
bana da aynen cikti

kusurunuzu biliyorsunuz ve kendinize hakim olmaya çalışıyorsunuz ama zaman zaman etrafa öfke saçtığınız da oluyor.biraz daha sakin ve sabırlı olun dedi.
gerçekten beni tarif etti diyebilirim...ben de hep yakınırım kendi kendime biraz daha sabırlı olayım diye...ama olmuyo yaa napim...

kavga etmekten hoşlanmam, sadece haksız olduğum zamanlar neden diye tartışırım, kavga edenleride hiç sevmem çünkü herzaman barışı savunan bir insanımyerimseniben

X