Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

filizcim ne güsel yawwww
babannenin ellerine sağlık
çok güsel olmuş cnm
kışa hazırsın desene

evet canım daha örüyo hepsinin hırkasınıda örmüş. ben yetişemiyorum kayınvalidemin hızına walla.

filizcim çok tatlı bıdığının örgüleri maş. yaaa
bizimkileride anneannemiz yapıyor bitsin koyarım bende fotosunu

çok teşekkür ederim canım. bizde kayınvalide daha hevesli sanırım, annem daha bi şiş geçmedi kızıma :KK43:( herkesin annesi örüyo benim kaynanam ::çok üzgünüm:

s6300544.jpg

s6300548.jpg

bu da kızımın cibinliği
şimdilik önlerini süsleyebildim
krem çiçeklerden deneme yapmıştım
her tarafını öle çiçelere mi dönüştürsem diyorum
küçük kelebekleri iptal edem de sadecebüyük kelebeğim kalsın diyorum
üst tarafına da aynı çiçeklerden mi koyam kıslar
birfiir verin bakem
tam netleştiremedim cibinliğimi

s6300558.jpg

bu da abajurum
taşınırken üstü kırılmıştı
ben de demir alıp uyduruktan sardım işte
gelişigüsel süsledim
rengi daha açık aslın da da bur da net çıkmamış
idare eder yenisini alana kdr
nasıl olmuş kıslar

karazeytincim cibinliğinde abajurunda süper, ne marifetli bi annesin sen böyle :)) ellerine sağlık abajurun rengi süper ...

ne güzel şeyler eklemişsiniz kızlarrr hepsi çok güzellerrrr
zeytin canım senin cicşlerde güzel olmuşşş
ne becerikli hatunsun yaaaa üşüenmeden uğraşıyosun valla
bende habire büyütüyorum :)))) bi yerlerimii..

cibinlik tavandan sarkan değil cnm
kendi yatak odam da olcağı için beşik çok abartılı olmasın dedim

zeytün allah cezanı vermiyeee abartılı olmasını istemediğin cibinlik buysa abartılıyı görmeye yüreeem dayanmicakkkk :roflol::roflol::roflol:
çok şeker olmuş canım böyle kalsın benceeee alkisalkisalkis
kızz o kocce hayvaniii kelebeği de eminönünde şeker süsü aldığın yerden mi aldınnnn bende mi alsam acabaaaaaaa delikafadulden

he nan takacak yer bulamadım kaydirigubbakcemile3
ama kızım için bir tane lamba yapacam kk formunda gördüm çok hoşuma gitti
işte onun temasında kelebekler var oraya takacam artık
ya aslında ışıktan fotoda tam net çıkmadılar çiçekler daha kibar durmuştu
ben de diyom her tarafına sadece çiçekmi yapsam deyü
karar veremedim işte
evimin her tarafında kelebekler uçuşuyyy çiçeklere konsun deyomkaydirigubbakcemile3

kız senin odanadan ses soluk çıkmadı
koysana resmini de fikir edinek

cok süslü olmus böylede güzel duruyo dedigim gibi ama bence cicekleri cikarip kelebek yapsan daha bi güzel olur...cicekler siritmis üstünde yada resimden ben pek anlayamadim dedigin gibi net cikamislar..
bizim odanin basina gelenler pismis tavugun basina gelmedikaydirigubbakcemile3
ilk basta kcük bi üretim hatasi cikti geri verdik o parcayi aynisini ayni gün aldik geldik onuda benim sevgili:bbo: kocam yerlestireyim vidaliyayim derken cok az catlatti...kimse görmüyodu ama ilk ve yeni diye hevesimiz kacti,o parcayida geri verdik ama bu bizim hatamiz sonucu oldugu icin o parca 3 haftadan önce gelmez dedi sirket simdi onu bekliyoruz..besigini kurduk dolabini kurduk bitek bez degisme dolabi kaldi hepsi bitsin sonra eklicem resimleri kiyafetlerini ayakkabilarini falan yerlestireyim icine toplu resim cekicem...sen bitir önce ben senden fikir aliyorumkaydirigubbakcemile3

ama şu lacivert pijama değişecek benim beğendiğim önden tamamen düğmeli belinde de bişisi vardı kız yanlış koymuşşş

kartanem pijamalarin cok güzelmis bence siyah olan cok hos ama kullansi acisindan tabiki önden dügmesi olmasi daha iyi olur

anaammm zeytün gıııı sen çoştun haa :lepi:
ben bu halini begendim kelebklere bayılıyom yaa zemuszemus o kocaaaa kelebekte süperr :lepi:

sölüyom ebişim gıı dagiden aldıım
saa da alak hacı bize %20 indirim var beraber giderükk

abuuuuu kartanemm akannehirakannehir ha bölee bayıldım sepetee yaaaa sositososito bende istiimm bağaneeee sositososito
pijamalarında süper cnmm güle güle giyy

sölüyom ebişim gıı dagiden aldıım
saa da alak hacı bize %20 indirim var beraber giderükk
ayyy gidek gı falla kaça aldın onu da söle barii gı

abuuuuu kartanemm akannehirakannehir ha bölee bayıldım sepetee yaaaa sositososito bende istiimm bağaneeee sositososito
pijamalarında süper cnmm güle güle giyy
edoşum aLIR YOLLARIZ SANA İSTİOSAN BEBEEEEEM BENDE ALCAM ZATİİİ

kızlar bu da kızıma elbise niyetine ördüğüm amaüstü dar olunca eteğe dönüştürdüm

o cicili bicilinin geceliğiyle sabahlığı da var aslında ama laci ayağa kaa uzun diye ben bunu tercih ettim

Son düzenleme:
X