Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

kızlar bende bugün battaniye aldım şu dorminalardan tek renk kabartmalı

sd530024450x350.jpg

gule gule iyi gunlerde kullanin insallah.opuyorumnanaktan

filizcim NQ yazıyor ya kişilerin mesajlarının altında, alıntılamak istediğim mesajlarda ona tıklayıp geçiyorum sonra altta solda cevap yaz diyo ya oraya tıklayınca tüm mesajlar görünüyor her birininin altına yazıyorum artık ne diceksem

çok sağol canım benim :))

hrka1i.jpg

hrka2.jpg

hrka3.jpg

prensesimin babannesinin ördükleri ciciler. daha kurdelaları falan eksik ama ekliyim dedim kızlar :)

Son düzenleme:
filizcigim cok cici selyer eklemissin yine elbiseniz cok güzel hele tulum allahim kurt var üstünde cok tatli duruyo..yeleklerde cok cici zemuszemus

ebisimcantana bayildim yalniz cok fonksiyonlu hemde izole cantalardan galiba iyi günlerde kullan canim..bende böyle bisey ariyoruma am daha bulamadim kaca aldin bu cantayi

cersum sende battaniyeni almisin sicak sicak ohhh pekte sirinzemuszemus

Filizcim babaannenizin ellerine sağlık çok güzel olmuş yelekleriniz..Allahım sağlıkla giydirmeyi nasip etsin a.s. a.s.

filizcigim cok cici selyer eklemissin yine elbiseniz cok güzel hele tulum allahim kurt var üstünde cok tatli duruyo..yeleklerde cok cici zemuszemus

ebisimcantana bayildim yalniz cok fonksiyonlu hemde izole cantalardan galiba iyi günlerde kullan canim..bende böyle bisey ariyoruma am daha bulamadim kaca aldin bu cantayi

cersum sende battaniyeni almisin sicak sicak ohhh pekte sirinzemuszemus

teşekkür ederim canım...

Filizcim babaannenizin ellerine sağlık çok güzel olmuş yelekleriniz..Allahım sağlıkla giydirmeyi nasip etsin a.s. a.s.

amin canım hepimizinkini inşallah. teşekkür ederim :)

s6300544.jpg

s6300548.jpg

bu da kızımın cibinliği
şimdilik önlerini süsleyebildim
krem çiçeklerden deneme yapmıştım
her tarafını öle çiçelere mi dönüştürsem diyorum
küçük kelebekleri iptal edem de sadecebüyük kelebeğim kalsın diyorum
üst tarafına da aynı çiçeklerden mi koyam kıslar
birfiir verin bakem
tam netleştiremedim cibinliğimi

Son düzenleme:
s6300558.jpg

bu da abajurum
taşınırken üstü kırılmıştı
ben de demir alıp uyduruktan sardım işte
gelişigüsel süsledim
rengi daha açık aslın da da bur da net çıkmamış
idare eder yenisini alana kdr
nasıl olmuş kıslar

zeytinim herzamanki gibi muhteşemsin bence kelebeklerin hepsi kalsın çok hoş olmuş maş.valla

saol cnm benim
kelebeklere takıldım kaldım ben de ama ne yapayım çok hoşuma gidiyo
boncuk işleme yapacaktım dedim elleriyle çeker sonra ağzına götürür düşer falan deyü korktum.

zeytinim abajura kelebek takmamissinkaydirigubbakcemile3 olmamis bence odanin temasini bozmuss..hic olmamis hiccc:eek:lmaz:
saka bi yana cok güzel duruyo ikiside
cibinlik tavadan sarkan cibinliklerden degil anladigim kadariyla böylede gzel duruyo cok abartili olmamus yani krem cicekleri cikarabilirsin zaten pek görünmüyolarda kelebekler yeter gibime geldi

filizcim çok tatlı bıdığının örgüleri maş. yaaa
bizimkileride anneannemiz yapıyor bitsin koyarım bende fotosunu

he nan takacak yer bulamadım kaydirigubbakcemile3
ama kızım için bir tane lamba yapacam kk formunda gördüm çok hoşuma gitti
işte onun temasında kelebekler var oraya takacam artık
ya aslında ışıktan fotoda tam net çıkmadılar çiçekler daha kibar durmuştu
ben de diyom her tarafına sadece çiçekmi yapsam deyü
karar veremedim işte
evimin her tarafında kelebekler uçuşuyyy çiçeklere konsun deyomkaydirigubbakcemile3

kız senin odanadan ses soluk çıkmadı
koysana resmini de fikir edinek

Zeytinnimm çok tatlı olmuş bu cibinlik yaa kelebekleri yoğun istiyorsan ki çokta gerek yok üste biraz daha serpebilirsin ellerin dert görmesin harika olmuş cnm harika abujurda cibinlikte :lepi:

s6300544.jpg

s6300548.jpg

bu da kızımın cibinliği
şimdilik önlerini süsleyebildim
krem çiçeklerden deneme yapmıştım
her tarafını öle çiçelere mi dönüştürsem diyorum
küçük kelebekleri iptal edem de sadecebüyük kelebeğim kalsın diyorum
üst tarafına da aynı çiçeklerden mi koyam kıslar
birfiir verin bakem
tam netleştiremedim cibinliğimi

aman Allah'im. kizim nasil beceriyorsunuz bunlari ya? ben su koltukltan kalkip bi corba karistirdigima dua ediyorum.

cok guzel olmus, gule gule kullanin canim.opuyorumnanaktan

kızlar hepinizin cicileri harikaa
ebiiş nan baa ver o çantayı sana lazım olmaz gıı laelaelaelaelae
ben de bi arkadaşa dicem isveçe gidecek bayramdan sonra orası soğuk diye termoslu çantalar oliimiiş
zeytin ben saa bu becerini kazanca dönüştür diyom dinlemiyon gıı benii

filizonur senin kızın elbisesi ayakkabıları çok datluu nerden aldıınn

canısı duru muz kendini toparlasın da gerisi hallolur ağlama bakiimm biz alıveririz ne istiosan kuşumm bu kaa teyzesi var durunun dimi ama

Karakızımm cnm benimm durumuz evine bi gelsiin hiç bi eksik gözünüze batmıcak emin ol...
hem ne eksiğimiz varsa hepbir elden tamamlarız mesafeler engel değil cnm sen hiiiçç canını sıkmaa...

canım bnm sen üzme kendini sen erkenden gördün bebeğini bu da bir şans değil mii
inş koklayacağın kucaklayacağın günler de gelecek
sayılı gün çabuk geçer
elbet alınır bunlar ne ki
teyzeleri çok durunun
yeter ki gelsin kucağına bi an önce

canımm benim biliyosunki herşeyin başı sağlık...siz iyi olun gerisi halledilir...hem sen daha zevkli alışveriş yapıcaksın biz görmeden kafamıza göre alıyoruz...sen pamuk prensesinle birlikte gidersin alışverişe... ne yakışıyosa onu alırsın annesi... bir an önce tombullaşıp yanına gelsin herşeyi olur...opuyorumnanaktan
hem sen ne istiyosan söyle ben alırım sana bitanem....:1hug:

ayyyyy canlarım benim ya beni birkez daha duygulandırdınız arkadaşlar hepinizden tek tek allah razı olsun düşünmeniz yeter ne diyebilirimki hepiniz harika insanlarsınız teşekkür ederim sizlere tekrar kızlar Allahım sizleri bir nefeste kurtarsın yavrularınızı sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
Bizler burada ne kadar güzel dostluklar kurmuşuz böyle opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X