Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

prensesiminizin elbisesi ve ayakkabısı...

bu da pembiş kadife tulumu.
filizcim çok tatlı bunlar yaa o ayakkabıları giyecek ayakları yerim ben

sus bakıyım biz ne güne duruyoruz sen istediklerini söylemen yeterli tatlıııımopuyorumnanaktan

şekercik güle güle kullanın canım çok güselmiş
arabaları felanda koymuşunuz hemen
ay benim kızımın bir oyuncağı bilem yok opuyorumnanaktan

ebiş çantanın burasının bi işlevi var mı hacı ben bişi annamadım nan

ebiş bu biberonu sıcak tutan çantadanmı pahalıdır nan bu
rengide çok güselmiş güle güle kullan canım

ebiş bu biberonu sıcak tutan çantadanmı pahalıdır nan bu
rengide çok güselmiş güle güle kullan canım
efett ondan falla bilmiom ki teysemm sağolsun düşünmü gıı
kıs ebiş çantanın adı mı ''semih '' :roflol::roflol::roflol:
hee gıı ben herşeye isim veririmm bulaşık makinam gelin kız camaşır makinam koca avrat buzdolabım süslü şaziye meselaa

hee gıı ben herşeye isim veririmm bulaşık makinam gelin kız camaşır makinam koca avrat buzdolabım süslü şaziye meselaa

:roflol::roflol::roflol:
kıs çantaya ağzımızın suyu aktı resim koyup durma sapı mapı kopar şimdi :))))))))))

bu da içinden çıkan alt açma minderi minderin kenarında kirli bez koyma gözü var çok hoşş yaa

korkuyom ebiş biraz daha foto koyarsa çanta beşiğe yada oto koltuğuna falan dönüşcek lannnn :roflol:
ebişimmm renk harika acaipte işlevli maşallah diyem arda aziiiizimmminn eşyalarını sağlıkla koyar taşırsın işallah
ve işallahta sapı kopmas :jeyyar:

delikafaduldendelikafadulden anamm delüü karııı herşeye ad komuşşş delikafadulden

ebişiimm bayıldım haaa cantayaa güle güle kullaann sankim uzay mekiği ne ararsan varr :lepi::lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…