Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

Sekercik canım çok güzel olmuşşş Rabbim minik erkeğini sağlıklı uyutmayı nasip etsin içinde bayıldım yaa Allahım artık beşikler odalarekonuşuluyor çok şükür bugünlerimize değilmi..Tamamına erdirsin Rabbim hepimizi a.s. a.s.

saol wannamm inş canımmm hepimizinkiler güzel güzel büyüsünnn

canım benm saol yaaaa ne güzel bi örnek yatçaklar ikisiii
benmki asansörlü deil arkasından çalışma masası da çıkıyooo
valla adamlar kurdu bizimkini pek de çabuk bitmedi işleri
bilmiyorum cnm,

saol canımmmm

inş canımmm

hepinize teşekkürler arkadaşlar
Allah sağlıkla bebelrimizi kucağımıza almayı nasip etsin inş

ben beşiğin kenarlarını peçetelerde kullanılan süslü minik tutaçlar ile süsledim çok sade geldi gözüme de:))

şekerciğim valla iyi düşünmüşsün bayıldım bende onlara hem uyku setinin düğüm yerleri kapanmış oluyor çok güzel fikir yaaa bende denerim artıkkaydirigubbakcemile5

elbise.jpg

prensesiminizin elbisesi ve ayakkabısı...
pembetulum.jpg

bu da pembiş kadife tulumu.:nazar:

şekercik ayy yerim ben onun yatağını :)) arabaları da baş ucunda :))
filizcim elbisesine bayıldım küçük hanımın...ayakkabıları da yakıyo :)))

ayy kızlar bunları görünce gözlerim doluyo...hatırlıyo musunuz ilk haftalar nasıl da paniktik hepimiz...yok keseyi gördün mü kalbini duydun mu...allahım şükürler olsun bu günlerimize....allah hepimizin bebeğine sağlık sıhhat versin inş....

Filizcimmm çok tatlı yaa renklerde cıvıl cıvıl hepsi sağlıkla giysin Prensesin a.s. a.s.

Unimm hatırlamazmıyız heleki test zamanları şükür sırayla sağlıkla atlatıyoruz hepsini Rabbim tamamına erdirsin az kaldı artık onun telaşı sardı hepimizi değilmi:)

unique_____ , karazeytin , NazLı , wannababy
çok teşekkür ederiz teyzeleri yorumlarınız için. bende inanamıyorum walla 1,5 - 2 ay sonra doğum yapıcağım fikri benide heyecanlandırıyo, çıldırtıyo. sağlıkla gelsin bebişlerimiz...:Saruboceq:

elbise.jpg

pembetulum.jpg

Filüüüüüüüüzzzzzzzzzzzzz tuluma bittim nannnnnnnnnnn delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
allam yaaaa ne kaaaaa çatlak ötesi tatlı bişi ooooooo delikafadulden

kızlar inamıyorum sizlere hepiniz ne kadar güzel şeyler almışsınız yapmışsınız hazırlanmışsınız tüm sayfalara tek tek baktım ve hepsine bayıldım bebişleriniz güzel günlerde sağlıklı günlerde giysin inşallah
ben kızıma doğru düzgün hazırlık yapamadım şuandada evden dışarı çıkamadığım için alışveriş yapamıyorum mafoldumben

kızlar inamıyorum sizlere hepiniz ne kadar güzel şeyler almışsınız yapmışsınız hazırlanmışsınız tüm sayfalara tek tek baktım ve hepsine bayıldım bebişleriniz güzel günlerde sağlıklı günlerde giysin inşallah
ben kızıma doğru düzgün hazırlık yapamadım şuandada evden dışarı çıkamadığım için alışveriş yapamıyorum mafoldumben
canısı duru muz kendini toparlasın da gerisi hallolur ağlama bakiimm biz alıveririz ne istiosan kuşumm bu kaa teyzesi var durunun dimi ama

şekercik cnm beşiğiniz çok güzell iyi günlerde yatmak nasip etsin rabbim :Saruboceq:
filizcim cicilerinize bayıldımm ne güzel bi elbise papalarıylada takım olmuş,tulumda çok cicii :lepi:

Karakızımm cnm benimm durumuz evine bi gelsiin hiç bi eksik gözünüze batmıcak emin ol...
hem ne eksiğimiz varsa hepbir elden tamamlarız mesafeler engel değil cnm sen hiiiçç canını sıkmaa...

Sekercik canım çok güzel olmuşşş Rabbim minik erkeğini sağlıklı uyutmayı nasip etsin içinde bayıldım yaa Allahım artık beşikler odalarekonuşuluyor çok şükür bugünlerimize değilmi..Tamamına erdirsin Rabbim hepimizi a.s. a.s.
inş canm saol
ewet yaaa ben de inanamıyorum bu kadar zaman geçtiğineeee

şekercik bebişin mışıl mışıl uyusun içinde inşallah :)
saol filizciiimmmm

şekerciğim valla iyi düşünmüşsün bayıldım bende onlara hem uyku setinin düğüm yerleri kapanmış oluyor çok güzel fikir yaaa bende denerim artıkkaydirigubbakcemile5
ben de ondan öyle düşündüm siz de değişik şeyler yapınca yazın biz de ilham alalım:)))
elbise.jpg

pembetulum.jpg

ayyy hele şu minnacık ayakkabılara puanlı elbiseye hele kadife tuluma baaaakkk
gülegüle giysin kızın inş sağlıklaaaaa

şekercik ayy yerim ben onun yatağını :)) arabaları da baş ucunda :))
filizcim elbisesine bayıldım küçük hanımın...ayakkabıları da yakıyo :)))

ayy kızlar bunları görünce gözlerim doluyo...hatırlıyo musunuz ilk haftalar nasıl da paniktik hepimiz...yok keseyi gördün mü kalbini duydun mu...allahım şükürler olsun bu günlerimize....allah hepimizin bebeğine sağlık sıhhat versin inş....
heee arabaları da var benm oğlumunnnn:)))
ben gidip gidip bakıyorum aldıklarımıza inanamıyorum tekmeledikçe:)))
Allahım bu duyguyu yaşamak için öyle çok dua ettim öyle çok üzüldüm umutsuzluğa kapıldım ki o günleri düşündükçe gözlerim doluyo benm de....
inş cnm hepimizin bebeleri sağlıklı olsunnn

canım bnm sen üzme kendini sen erkenden gördün bebeğini bu da bir şans değil mii
inş koklayacağın kucaklayacağın günler de gelecek
sayılı gün çabuk geçer
elbet alınır bunlar ne ki
teyzeleri çok durunun
yeter ki gelsin kucağına bi an önce

şekercik cnm beşiğiniz çok güzell iyi günlerde yatmak nasip etsin rabbim :Saruboceq:
filizcim cicilerinize bayıldımm ne güzel bi elbise papalarıylada takım olmuş,tulumda çok cicii :lepi:

Karakızımm cnm benimm durumuz evine bi gelsiin hiç bi eksik gözünüze batmıcak emin ol...
hem ne eksiğimiz varsa hepbir elden tamamlarız mesafeler engel değil cnm sen hiiiçç canını sıkmaa...

edacım inş canım

kızlar hadi darısı başınıza yapın karyolaları odalarııı
koyun bakalım görelim biz deee

bu beşiğin çekmecesinden bir görüntüü:))

img29.imageshack.us/img29/3165/1000763u.jpg

ayyyyyyyyy FıLıZONURCUMçok güseller ben puantiyeli şeylere bayılırım
ay kadife tulum bi kzıma alamadım yaaa bende istiom
hepsi çok güsel güle güle kullanın opuyorumnanaktan

Filizcimmm çok tatlı yaa renklerde cıvıl cıvıl hepsi sağlıkla giysin Prensesin a.s. a.s.

Unimm hatırlamazmıyız heleki test zamanları şükür sırayla sağlıkla atlatıyoruz hepsini Rabbim tamamına erdirsin az kaldı artık onun telaşı sardı hepimizi değilmi:)

ah nazlım ne çok ağladık ne çok korktuk ama her zaman birbirimize destek olduk... bu dönemi siz olmasaydınız bu kadar zevkli geçirebilir miydim bilmiyorum... her zaman danışabileceğim ve benden desteğini esirgemeyeceğini bildiğim ama yüzünü bile görmediğim ve birisi söylese belki de hiç anlam veremeyeceğim harika dostluklar kurduk... hepinizi öyle çok seviyorum ki...Şeniz
inş daha da artar paylaşımlarımız....opuyorumnanaktan

Filüüüüüüüüzzzzzzzzzzzzz tuluma bittim nannnnnnnnnnn delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
allam yaaaa ne kaaaaa çatlak ötesi tatlı bişi ooooooo delikafadulden

senin yorum daha çatlak ötesi allahın cezası naniknanik
nerdeydin bakim kaç gündür CADIARZU

canımm benim biliyosunki herşeyin başı sağlık...siz iyi olun gerisi halledilir...hem sen daha zevkli alışveriş yapıcaksın biz görmeden kafamıza göre alıyoruz...sen pamuk prensesinle birlikte gidersin alışverişe... ne yakışıyosa onu alırsın annesi... bir an önce tombullaşıp yanına gelsin herşeyi olur...opuyorumnanaktan
hem sen ne istiyosan söyle ben alırım sana bitanem....:1hug:

X