Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

kızlar daha önce başka bi yere eklemiştim esas yeri burasıymış :) prensesimin ilk cicileri
56789698.jpg

29640884.jpg

56859766.jpg

76565310.jpg
oy maşallahh çok tatlılar güle güle giysin selinimizz
tutmayan ellerimle bebişime ördüğüm patikin teki diğer teki ne zaman olur bilmem artık
94360859.jpg
[/URL][/IMG]

ayy canım benım kıyamam çok güsel olmuş eline sağlık...bende örcem ama bakalım nezaman bu patişlerdennn....

filizimonurum kırmızılar pek datlu amaaa fenerli heeç olmamıışş :eek:lmaz:

kenyalıımm eline sağlık gıı annelik bu iştee :1hug:

kenyam ne güsel olmuş valla
ben de kelebekli yapmak istiyom ama kelebeği yuvarlağın içine değilde sırf kocaman kelebekten olsun diyom.nasıl yapcam bilmiyomda yarın karşıya gidem de fikir edinirim sanırsam
bide ben isim yazmak istiyom
sen de öle yapabilrisin ama çok şirin hele de insan kendisi yapınca daha da bir anlamlı oluyo

kenyam ne güsel olmuş valla
ben de kelebekli yapmak istiyom ama kelebeği yuvarlağın içine değilde sırf kocaman kelebekten olsun diyom.nasıl yapcam bilmiyomda yarın karşıya gidem de fikir edinirim sanırsam
bide ben isim yazmak istiyom
sen de öle yapabilrisin ama çok şirin hele de insan kendisi yapınca daha da bir anlamlı oluyo

canım sen bunların ortası için satılan süngerler var onlardan al onlar daha sirin duruyor ben aceleye getirdim biraz o ortadaki kelebekte aslında buzdolabı süsü 1 tl ye aldım
eşim birde beyaz güvercin getirecek onuda duvara asarım belki yada tavandan sallandırırım
kelebek için cocuk kıyafetlerinin kanatlarını alabilirsin sonrada istediğin gibi süslersin canım

kenyacım walla çok hoş olmuş kapı süsün bende yapmak istiyorum ama nasıl yapılır malzemeleri nerden alıyosunuz hiç bi fikrim yok. bebek şekerlerimide kendim yapmak istiyorum 5 eylül gibi izne çıkıcam evde bol bol vaktim olcak çünkü...

kenyacım walla çok hoş olmuş kapı süsün bende yapmak istiyorum ama nasıl yapılır malzemeleri nerden alıyosunuz hiç bi fikrim yok. bebek şekerlerimide kendim yapmak istiyorum 5 eylül gibi izne çıkıcam evde bol bol vaktim olcak çünkü...

sağol canım opuyorumnanaktan
malzeme olarak 1 metre beyaz tül 1 metre pembe tül 1 kasnak ama sen bunlar için özel süngerler var onlardan al daha güzel duruyor kurdela aldım beyaz sonra beyaz pul aldım cicekler falan bana toplamda 10 tl ye mal oldu dısarda en dandik en ucuzları 15 tl benimkine benzeyen bitanesini nette 70 tl ye gördüm cok gereksiz para
seker olarak ben daha karar veremedim yaa

istediğim gibi olmadı ama acemilik
buda az önce bitirdiğim tavsanlı patiğimin teki
34198057.jpg
[/URL][/IMG]

buda yandan görünüşü
87714097.jpg
[/URL][/IMG]

X