Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

teyzoşlar bu bizim kapı süsümüz tabi süslencek bi iki yeri sade haliyla görün istedim

buda oğlumun şeker ikram sepetiikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

DSC_2617.JPG

oyy çok güsel bişi ama bu tavsancık.melek kanadıda süslediğinde emınım harıka olucak tatlımm...asrınımız şanslı:nazar:

Nehircim Bayıldım canım Melek oğluşuna Melek kapı süsü güle güle kullanın :nazar:

Zaman yaklaştı yaa öfff yapacak çok işim var benim çok:)

elif çok güzelmiş cnm yaa kapı süsünde sekerindee :lepi:

Elif kapı süsünüz çok çok cici olmuş canım güle güle kullanın sizde a.s. a.s. a.s.

güle güle kullanın elifcim eline sağlık

kapı süsü çok güzel güle güle kullanın ..ben araştırmaya devam..

elifcim ay süper güzel olmuş prenseslere layık :nazar: ya ne beceriklisin

ay çok güsel bunlar aşık oldum yaaaopuyorumnanaktan amanın annesı neler hazırlamış kızına.maşallah çok tatlılar canım ya

elifim
nehirim

güle güle kullanın cicişlerinizi

kizim hepinize cok cok tesekkür etti teyzeleri benden iletmesi üstümde kalmasin opuyorumnanaktan

teyzoşlar bu bizim kapı süsümüz tabi süslencek bi iki yeri sade haliyla görün istedim

buda oğlumun şeker ikram sepetiikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

DSC_2617.JPG

cok güzeller gercekten..kanat bu haliyle bile muhtesem duruyo bide süslenince sahane bisey olur...sepette öyle yakiyo vallazemuszemus

ayni kanati bende gördüm malzeme aldigim yerde ama sonra dsündüm ilk dogum gününde kizimi kanat takar öyle süslerim dedim vargectim almaktan....kapi süsü olarakta cok orjinal bi fikir olmus gercekten

tutmayan ellerimle bebişime ördüğüm patikin teki diğer teki ne zaman olur bilmem artık
94360859.jpg
[/URL][/IMG]

ayy filiz onur çok cicilerr yaaa kırmızılara bayıldıımm :nazar:emmee fenerli hariç yaavv kaydirigubbakcemile3

Kenyaa çok cici olmuş vallaaa :lepi:

ayy cicişler başımı döndürdü resmen ya bütün sepetler kapı süsleri şekerler allam herşey bi harika yaaa maşallah herkese çok zevklisünüzzz

tutmayan ellerimle bebişime ördüğüm patikin teki diğer teki ne zaman olur bilmem artık
94360859.jpg
[/URL][/IMG]

Nehircim Bayıldım canım Melek oğluşuna Melek kapı süsü güle güle kullanın :nazar:

Zaman yaklaştı yaa öfff yapacak çok işim var benim çok:)

cok güzeller gercekten..kanat bu haliyle bile muhtesem duruyo bide süslenince sahane bisey olur...sepette öyle yakiyo vallazemuszemus

ayni kanati bende gördüm malzeme aldigim yerde ama sonra dsündüm ilk dogum gününde kizimi kanat takar öyle süslerim dedim vargectim almaktan....kapi süsü olarakta cok orjinal bi fikir olmus gercekten

saolun kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrropuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X