Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

04072009538.jpg

04072009543.jpg

04072009544.jpg

04072009545.jpg

04072009546.jpg

ayyy ellerine sağlık nazlım,nehirim cnm çok sağol...
inşallah oğluşumu bunlarında işçinde göreceğim günlerde gelecek...
cimbomlu takım babamızın sürprizi nazlım

rica ederim tatlım sağlıkla giyin giydirin inşallah..Oğluşumunda vardı teyzesi onu hatırlattınız bana cimbom takımını görünce o şimdi fanatik:))))))))))

ayyyyyy muradammmm maş:nazar::nazar::nazar:kıs bu fotoların hepsi buraya konurmu nazar değecek valla 41 kere maş.hepsi birbirinden güsel:asigim:eek:oooo çeyiz hazır walla güzel günlerde sağlıcakla giysin bıdığın:1hug:heee bu arada cimbomlu harikaaa:lepi:

canlarım çok teşekkür ederizz.Tubişim alim sanada cnm benimm..
ıtek o babamızın sürprizi cnmcımm opuyorumnanaktan

Kızlarrr Muredanın Cicişlerini ekliyorum..Hepsi öyle tatlıki Allahım sağlıkla giydirmeyi,kullanmayı nasip etsin minik yavrumuza buyrun bakalım bir sürü birbirinden güzel cici ama bennn Cimbomluya bittimmmopuyorumnanaktan alkisalkisalkis:hooray::lepi:

88745387.jpg

85832491.jpg
[/IMG]

kız muredaaa şu çıtçıların aynılarından bende almıştııım hani şu yarım suratlı ayı varya ondaan
bi de cimmbomlu süpermiş benim de cimbomlularım vardı teee en başlarda alıp eklemiştim ama şu tulum gibi şey müthişmiş yaaa bayıldııımm

heee cnm kartanem onun içine koycaz işte kundak gibii üşümeden rahatçana uyucak oğluşumuz...
daha iyileri sizlerin olsun cnm..

ayyyyyy muradammmm maş:nazar::nazar::nazar:kıs bu fotoların hepsi buraya konurmu nazar değecek valla 41 kere maş.hepsi birbirinden güsel:asigim:eek:oooo çeyiz hazır walla güzel günlerde sağlıcakla giysin bıdığın:1hug:heee bu arada cimbomlu harikaaa:lepi:

nan ben de kaynanamın koyduklarını çok koymak isterim ama kadın kimseciklere göstermemiş nazar değer diyeee ben koysam olmaz nan şimdii

evet gıı şimdi netten baktııımm 36 yazıyooo zemuszemus
peki nasıl ya hani yazlık falan diil dimi hastane çıkışı yazıyo üstünde

Mureda anacım bunlar süper ya bayıldım sen bitirmişsin nerdeyse hazırlıkları valla maşallah sana
allah sağlıcakla giydirmeyi nasip etsin inşallahhhhh bebişine

evet gıı şimdi netten baktııımm 36 yazıyooo zemuszemus
peki nasıl ya hani yazlık falan diil dimi hastane çıkışı yazıyo üstünde

yok cnm kalın baya o içinde yatırcağın sey çok küçükte değil en az 6 ay yatar yanii.
bi o var,bi şapka,bi eldiven,bi çıtçıtlı badi var.hastane çıkışı değil yani aslındaa

artık dolabını hazır etmek lazım yaa nereye koycaz bu kadar eşyayıı kafamçokkarıştı

yaa zaten benim dolap anca bizmkileri alıyoo,torbalarda duruyo şimdii,bi raf ayrıdım ama yetmiyo dışarda falan durcek artık dolabi acil almak lazım ama biz yaptırcaz mecburen oda en az 1 ay yaa kafamçokkarıştı

X