Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

Canlarım çok çok tatlı cicişlerimiz annelerimiz alıp duruyor..Hepsini güle güle giysin fıstıkiçleri a.s.

Bu iki cicipapa babamız getirdi yurtdışı seyahatinden ve tabiki tatlı boleromuzuda

Bunu ben aldım anneannemiz pembe takım almıştı onun altına ciciş çoraplar

Bu iki yelek ve hırkayıda halamız örmüş aslında örülenler oldukça fazla ama pilin şarzı bitti bir dahaki sefere nasipse ve tabiki alınan takımlar cicili bicili..Yeşil hırka şapkası atkısı patikleri tam takım ama çekemedim

ayy yerim ben onlrı yaaa nazlım hepsi harika maş.yeşil hırkaya bayıldım devamını beklerim bende bi başlayım alışverişe hepsini koyacağım boy boy

ay herşey çok güsel hepiniz güle güle sağlıkla giydirin
bende alıorum yavaş yavaş koycam resmini
annem ankarada oturuyo oda bişeyler alıp yapıo glince onlarıda koyarız
ay bizim sizler gibi halamız teyzemiz kardeşimiz felan yok örsün öle bi anamız var
ay ben 3 çocuk yapmalıyım çocuğum yalnız kalmasın benim gibi

anaaam nazlıımmmm,
süperrlerr yaaa :lepi: papalarına bayıldııımmm :lepi:
sağlıkla giysin yağmurumuzz.

kızlar hepiniz çok güzel şeyler almışsınız.... sağlıkla giysin bebişleriniz inşallaah

çok heveslendim ama ben kızıma henüz hiç bişe almadım... bu hafta sonu inşallah çıkabilirim...

ayy yerim ben onlrı yaaa nazlım hepsi harika maş.yeşil hırkaya bayıldım devamını beklerim bende bi başlayım alışverişe hepsini koyacağım boy boy

Oyyy şenlik olacak konumuzda desene bir sürü bebek cicileri normaldede bakmayı severim ama şimdi bir ayrı güzel opuyorumnanaktan Birde giydirip çekmek nasip olsun hepimizeee :Saruboceq::Saruboceq: Sağol birtanem Şeniz

Benimde annem öremiyor cnm şimdi elinden dolayı ama o bana gösteriyor ben kendim yapıyorum kaydirigubbakcemile3 Ama halamız makine gibi maşallah eklerseniz sevinirim sizde güle güle giydirin aldıklarınızı Şeniz
anaaam nazlıımmmm,
süperrlerr yaaa :lepi: papalarına bayıldııımmm :lepi:
sağlıkla giysin yağmurumuzz.

Aminn gülüm aminn kim gelse eve papalarını seviyor Allahım giydirmeyi nasip etsin inşallahh hepimize Muredam ŞenizŞenizŞeniz

Aslında çoşmuştum ne güzel hazırladım çekiyordum pillerin azizliğine uğradım neyseki şarzlı taktım hemen ama ne zaman devamını eklerim bilmiyorum..Bunlara uygun cici takımlar aldım birkaç zıbın alt ayaklı ve ayaksız pijama takımı amaaa esasa ciciler için beklemedeyim bakalım hele bir bu ayımızda bitsinn eylüle girelim ozaman nasipse.. a.s.

kızlar aranızda uyku seti alan oldumu?ben almak istiyorum.kzımdada almıştım uzun zman kullandım.gerçi yorganı var ama saten o.bi tanede pamuklu kumaşla kaplı bişey istiyorum.bide içinde herşeyi oluyo onların biliyosunuz.geçen gün baktım 80 le 100civarıydı nakitte.taksitle 180falan pahalı değilmi yaa

Canım sona almak istediklerimin arasında ama fiyat araştırdım aynen 100-150-180 vs gidiyor böyle ama hepsi birbirinden cici Tacın var kristal onlar 70 o arada fiyatları ama küçük yataklar için markası olmayan ama yinede çok güzel olabilen ürünlerde var arkadaşlarım bahsediyor ama Çarşı gezmek lazım onun için ise şimdi çok sıcak kafamçokkarıştı

cnm ben aldım ama oda takımını aldığım mobilyacıdan.
çünkü mobilyamızın üstündeki süsle aynı desende oda yurt dışından ithal gelcekmiş.200 liramış cnmm...

ayyy nazlıcımmmm çok tatlılarrrr bayıldım....
güle güle giydirirsin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…