Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

s6300884.jpg

ben de milupaya üye olduydum
bugün de bunları göndermişler
numune bazında tabi
2 ıslak mendil-2 bez-pişik kremii-şampuan-anne için elkremi-nemlendirici-still tea-herşeyi anlatan kitap ve
cd - mıknatıslı buzdolabı süsü var
hadi kıslar siz de üye olun sitesinden
taş attım da kolummu yoruldu zemuszemus

inananın sizleri gördükçe tekrar doğum yapasım geliyor bu tür hazırlıklar çok eğlenceli çok keyifli herkeze hayırlı doğumlar doğum yapan anneciklerede geçmiş olsun sağlıkla büyütük bebişkoları

zeytün o paketten bugün banada geldi
ben isteyince gelio zannediodum şaşırdım gelince kaydirigubbakcemile3

cersucum sen de mi üye olduydun cnm
sanırsam ilerde numune bebek mamaları da gelecek
şuan doğuma hazırlık seti geldi still tea almayı düşünüyodum zaten iyi oldu
tansaş ve migroslarda yüzde 25 indirimli alcaz bazı ürünleri o hoşuma gitti:lepi:

cersucum sen de mi üye olduydun cnm
sanırsam ilerde numune bebek mamaları da gelecek
şuan doğuma hazırlık seti geldi still tea almayı düşünüyodum zaten iyi oldu
tansaş ve migroslarda yüzde 25 indirimli alcaz bazı ürünleri o hoşuma gitti:lepi:

bende üye olmuştum ewt o %25 indirimler çok ii oldu belki kullanırız sırnaşık şey

s6300884.jpg

numune bazında tabi
2 ıslak mendil-2 bez-pişik kremii-şampuan-anne için elkremi-nemlendirici-still tea-herşeyi anlatan kitap ve

Ben de üye oldum bunları görünce güle güle kullanın arkadaşım.Ben sadece mama gönderiliyor sanıyordum da o yüzden önceden üye olmamıştım..Ama bir şey aklıma takıldı ben oraya adres yazmadım bilgilendirme adrese gelsin kutucuğunu seçmedim ozaman gelemeyecek mi bana numune:KK43: Üye olurken hiç aklıma gelmedi kii.

karazeytin, ne guzel dizmissin gelen numuneleri. bana da geldi aynisindan attim bi koseye.:kedi:

bu arada annem bebek sekeri icin sepet, kapi susu almis, birde kadincagiz oturmus bana bardak susu yapiyormus. benim yuzumden gelmedik kalmadi kadinin basina.kaydirigubbakcemile3

wannacım ne kadar ayıp gızz yaptığın:eek:lmaz:
atınca bir kenara kullanılmıyo emin ol
ben hemen çantama atacam kendimle ilgili olanları
diğerlerini de bebek çantama koyam dedim hastanede gerekirse kullanırım dediydim
boşuna büyükleri götürmeyeyimkaydirigubbakcemile3

iyi yapmış canım annen
yoksa senin bişey yapacağın yoktulülülülülülü
bardak süsüde iyi bence
bir ben ona cesaret edemedim yawww
yaptıklarının fotosunu beklerim belkim heveslenir yaparım :hulya:
sende durdurn durdun son anda bir sürü şeyini hallettin cnm
allah sağlıcaklada kucağına almayı nasip eder inşallah
hadi doğurda bekliyoruz artık yeğenimizi

wannacım ne kadar ayıp gızz yaptığın:eek:lmaz:
atınca bir kenara kullanılmıyo emin ol
ben hemen çantama atacam kendimle ilgili olanları
diğerlerini de bebek çantama koyam dedim hastanede gerekirse kullanırım dediydim
boşuna büyükleri götürmeyeyimkaydirigubbakcemile3

iyi yapmış canım annen
yoksa senin bişey yapacağın yoktulülülülülülü
bardak süsüde iyi bence
bir ben ona cesaret edemedim yawww
yaptıklarının fotosunu beklerim belkim heveslenir yaparım :hulya:
sende durdurn durdun son anda bir sürü şeyini hallettin cnm
allah sağlıcaklada kucağına almayı nasip eder inşallah
hadi doğurda bekliyoruz artık yeğenimizi

amannn ne bilim attim bi koseye iste. sadece indirim kuponlarini goz onune koydum esime ben gelmeden alirsin bir kac paket atarsin kenar dedim, yaparsa artik.

valla annem sinir olur oyle incik boncuk isine ama benim hatirima yapiyo kadincagiz.kaydirigubbakcemile3 sepetle ugrasamam dedi gitmis hazirini almis ama bardak susleriyle ugrasiyo yazik. aksam bende msn de gordum, artik insallah donunce eklerim resimlerini.

kardesimde hergun 10 kere ayni seyi soyluyo, dogurda sevelim diyo.kaydirigubbakcemile3

saol canim.. dogru diyosun göbek olayi benim aklimdan cikmis.. he astronot tulum dedin de sen kac beden aldin onu.. benim bi tane var 62-68 baya büyük duruyor.. yarin lidle güzel tulumlar geliyor baktinmi ben bide ordan alayim diyorum ama kac beden alsamki diye düsünüyorum yengem 50-56 alma hic isini görmez dedi.. büyük olsun bisey olmaz diyor.. bide senin yorumunu alayim dedim....

canim aldin mi astroanot tulumunu eger almadiysan c&a ya bak derim acayip güzel seyler var...50 56 kesinlikle alma biraz büyük olsun icine kalin giydirince cocuk kasilip kalmasin icinde azcik rahat edebilsin

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3saol tatlum.nasıl becermişim deymi hastane çıkış tülünü
eşimin tarafı da gülüp duruyo zattın ama ben pek bir beğendim
bayadırda görüşemiydik elifcim sen ne durumdasın cnm
bilg.çöktüydü iş güç derken pek fırsat bulamıyorum
ama dolunayda ayaktayım cnmkaydirigubbakcemile3

amaaannn bosver sen milletin dedigine ne bakiyosun... böyle cok güzel olmus onlar istedigi kadar gülsünler..hem hastanede tüle sarili dahada bir havali olurzemuszemus
biz kizimizi bekliyoruz artik doktor heran gelebilir dedi...sadece sanci bekliyoruz dedi..catim acilmis yumusamis rahim boyu kisalmis bebek cok asagiya düsmüs yüksek ihtimal erken dogucak dedihihoyyyt

numune bazında tabi

:jeyyar::jeyyar::jeyyar:
cakal seniiiii
burda bunlari ben doktora gittikce anne bebek kitapciklari var onlarin icinde yapistirilmis oluyolar ordan aliyorum:dance:
bende bizim buranin sitelerine üye olcam bana ne kiskandim bakiim neler yollucaklarCADIARZU

:jeyyar::jeyyar::jeyyar:
cakal seniiiii
burda bunlari ben doktora gittikce anne bebek kitapciklari var onlarin icinde yapistirilmis oluyolar ordan aliyorum:dance:
bende bizim buranin sitelerine üye olcam bana ne kiskandim bakiim neler yollucaklarCADIARZU

asil cakal sensin kiz. seni belesci.kaydirigubbakcemile3

kızlar çok ahım şahım bişey olmadı amaa
benim hazırladığım çikolata tepsisi
eve gelenlere dağıtıcaz
bunu bi küçüğünüde hastane için hazırladımmm...
masrafsızzz olduuu diğer türlüüü 100 ytl felan tutuyo böyle bişii....

Son düzenleme:
elifcimçok g[üsel olmuş bence cnm
iyi düşünmüşsünüz.bende mi yapsam ne acaba:kedi:/

biz hastanede çikolata tutarız dediydik evde de tutmak lazım deymi şimdi
oyalancak bişey daha bulmuş oldum sayendekaydirigubbakcemile3
bende hiç bişeyden geri kalmıyom deymi sırnaşık şey
emeğine sağlık cnm.öptüm

Son düzenleme:
saolun kızlar beğenmenize sevindimmmm
zeytinimmmm hemen yap vallaaa
evde de tutmak lazım çikolata lokum vs....
bunun daha da güzelini mevlüt için hazırlamyı düşünüyorum ama daha erkennn
sen şimdiii çok çok daha güzelini yaparsınnn
kıskanırım vallaaa söylimmm :)))

elifsun daha ne olsun, cok guzel gorunuyor.opuyorumnanaktan

benimde seker sepetim tr de oldugu icin burdan beyaz seramik bir tabak aldim. etrafina tr den getirdigim bebek suslerini dizdim, ortayada cikolata doldurdum.

tr ye donunce de yine ayni bebek suslerinden yaptiricam, sepetin icine doldurup yarisinida cikolatayla doldurucam.

bizim sekerimiz buzdolabi susu. cikolata veya badem yok ustunde. en sonunda ona kara verdim. seker veya badem olunca yenilip atiliyo. boyle belki asarlar.

X