Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

anam nerden duştum bu kasım analarının içine bilmem kiiiiiiiiiii şimdi biide tülle hastane çıkışı paketi çıktı haaaaaaa delümüsünüz nannnnnn kendinizide tülleyip pullayıp doğumhaneye aldırcanız haa :roflol:
güzel olmuş anacım ama ben artık her gördumu yapmicam yauww her gun bi icat çıkariniz başımaaaaaaaaaaaa :eek:klava:

elif canımcım seninkilerde çok güzel Allah kullanmayı nasip eder inşallah

opuyorumnanaktan
anam nerden duştum bu kasım analarının içine bilmem kiiiiiiiiiii şimdi biide tülle hastane çıkışı paketi çıktı haaaaaaa delümüsünüz nannnnnn kendinizide tülleyip pullayıp doğumhaneye aldırcanız haa :roflol:
güzel olmuş anacım ama ben artık her gördumu yapmicam yauww her gun bi icat çıkariniz başımaaaaaaaaaaaa :eek:klava:

bütün kokos karilar ayni zamanda gebe kalirsa sonucta bu abidik gubidik fikirler cikiyo cerincimmmzemuszemus

katiliyorum cerincim. ne bu ya, acayip fikirlerle cikip duruyorlar. valla annem, ablam, kardesim bi taraflariyla guluyorlar bana bu ne kokosluk diye.kaydirigubbakcemile3

elifcım canım ne kadar tatlı olmuş tülle sarınca maşllah pek kokoşsun tatlım yaa...
ne güsel özene bözene güle güle giysin pamuk kızın inşşş...
ne güsel hastane herseyı veriyo ben bi liste çıkardım anam valla upuzun bişi oldu.kendıme bi valız bebişe ayrı canta olcak...
hayırlısıyla doğuralım inş....

ananemiz yeni ciciler yolladi
gelin olucak benim kizimzemuszemus

cimg0331.jpg
cimg0327m.jpg

cimg0329wg.jpg

katiliyorum cerincim. ne bu ya, acayip fikirlerle cikip duruyorlar. valla annem, ablam, kardesim bi taraflariyla guluyorlar bana bu ne kokosluk diye.kaydirigubbakcemile3

bu arada birakin tullere sarmayi, bi canta hazirlayip atsam ortaya dua edicem.mafoldumben

:roflol::roflol::roflol:
sende iyice bosladin ama bu gidisle ciplak geliceniz evekaydirigubbakcemile3
elifcimm allah sağlıkla kullanmak nasip etsin cnmm :Saruboceq:
sagol eda teyzos

elifcım canım ne kadar tatlı olmuş tülle sarınca maşllah pek kokoşsun tatlım yaa...
ne güsel özene bözene güle güle giysin pamuk kızın inşşş...
ne güsel hastane herseyı veriyo ben bi liste çıkardım anam valla upuzun bişi oldu.kendıme bi valız bebişe ayrı canta olcak...
hayırlısıyla doğuralım inş....

sagol canim
türkiye öyle malesef kocaman valiz gerekiyomus hastane icin
hayirlisiyla dogsunlarda insana fazla gelmez yaninda tasidiklari

elifçok şeker kızzz bunlar
hakakt gelin olcak miniğinnnn
ayy bembeyaz melek gibiiii ayoll
sağlıkla giydir inş cnm

sağol canım çok mersi evdende bi alt bi üst koyarım belki

yedek al tabi,gerçi ben iki gecelik,bi sabahlık,bide pijama takım koydum çantaya yeter ya..başka bişeye gerek yok,gittiğim kıyafetlede çıkarım diye düşündüm..

çok güzel tatlım güle güle giy ay ben çok mu koydumkiii
2 pijama 3 gecelik bi de çıkarken için bi eşofman bi de sabahlık

çok güzel tatlım güle güle giy ay ben çok mu koydumkiii
2 pijama 3 gecelik bi de çıkarken için bi eşofman bi de sabahlık

yuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhhh yaaaaaaaaaaaaaaaaaa adamım mokunu çıkarmışın nannnnn :roflol::roflol::roflol::roflol:

çok sağolun kızlar çok teşekkür ederim bencede fazlada sen bilirsin kartanesi ben bi bu bitanede alt üst aldım o bide evden koyacam tamam suremin dediği gibi gittiğim kıyafetlede çıkarım tamam

X