Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

karakız durucuk güsel günlerde giysin hepsi çok güsel opuyorumnanaktan

annemmelekcim aldıkların çok güsel bebişin ve sen güle güle kullanın opuyorumnanaktan

karakız duru kızımız güle güle gıysın cicilerini
annem melek hepsi cok güzelmiş ben pazardan aldıklarını cok begendım valla gule güle gıysın miniğin

meleğim inan hepsi çok güseller
gecelik pijamaların da çok cici cnm
poyrazımı da o tulumların içinde görmekde nasip etsin yüce rabbim
kasım anneleri giyelim geceliklerimizi, takalım taçlarımızı, bir avazda doğuralım yavrularımızıkaydirigubbakcemile2

ay kızlar bugün kapı çaldı yine bir kargo geldi şaşrdım kimden diye poşeti açtım
Mart09 Duru ya harika ciciler göndermiş
çok şaşırdım mutlu oldum ve ağladım
bakın Mart09 teyzesinin minik kızıma aldıklarına
hele bir örgü yelek var minnacıkkkkk ya arkasınada nazar boncuğunu takmış teyzesi
tekrar çokkk teşekkür ederim martcım inan mahcup oldum

canim, gule gule iyi gunlerde kullanin insallah.opuyorumnanaktan

annembirmelek, sizinde cicileriniz cok guzel. iyi gunlerde kullanalim hepimiz insallah.opuyorumnanaktan

meleğim bütün cicişlerin harikaaa poyrazımız ve sen güsel günlerde kullanın inş.onun öpme beni yazan önlüğünü yesinler
karakızım mart teyzesinin gönderdiği ciciler çok tatlı güsel günlerde giysin minik kızımız

Karakız ım Duru'ma feda olsun herşey, yeterki sağlıkla sıhhatle giysin ablamız hepsini...

annembirmelek hepsi cok guzel güle güle kullan canım
taclarımız aynı :))

karakız durucuk güsel günlerde giysin hepsi çok güsel opuyorumnanaktan

annemmelekcim aldıkların çok güsel bebişin ve sen güle güle kullanın opuyorumnanaktan

karakız duru kızımız güle güle gıysın cicilerini
annem melek hepsi cok güzelmiş ben pazardan aldıklarını cok begendım valla gule güle gıysın miniğin

meleğim inan hepsi çok güseller
gecelik pijamaların da çok cici cnm
poyrazımı da o tulumların içinde görmekde nasip etsin yüce rabbim
kasım anneleri giyelim geceliklerimizi, takalım taçlarımızı, bir avazda doğuralım yavrularımızıkaydirigubbakcemile2

annembirmelek sende bebişinde güzel günlerde giyin cicilerinizi inşallah :)

canim, gule gule iyi gunlerde kullanin insallah.opuyorumnanaktan

annembirmelek, sizinde cicileriniz cok guzel. iyi gunlerde kullanalim hepimiz insallah.opuyorumnanaktan

meleğim bütün cicişlerin harikaaa poyrazımız ve sen güsel günlerde kullanın inş.onun öpme beni yazan önlüğünü yesinler
karakızım mart teyzesinin gönderdiği ciciler çok tatlı güsel günlerde giysin minik kızımız

sağolun kızlar inş hepimiz ve bebişlerimiz güle güle giyeriz......
Leadangel tatlım çok güsel park yatağınız güle güle kullansın bebeğin...

maartt ne kadar güzel şeyler yollamışsın durumuzaa bayıldım yaaaa

slm arkadaşlar nasılsınız sizlere bişey sorucam hastane çantasına bebek bezi ne kadar aldınız ben bi paket huggies aldım içinde 28 tane var hepsini koysammı ki...bide ben 2 tane hast.çıkışı aldım yanıma yetermi ki yoksa o patikli altlardan daha koysammı...

slm arkadaşlar nasılsınız sizlere bişey sorucam hastane çantasına bebek bezi ne kadar aldınız ben bi paket huggies aldım içinde 28 tane var hepsini koysammı ki...bide ben 2 tane hast.çıkışı aldım yanıma yetermi ki yoksa o patikli altlardan daha koysammı...

canım ben de 2 takım hastane çıkışı koydum zaten benim doğum yapacağım hastane orda kaldığımız süre içinde dışardan giysi kabul etmiyo kendileri tulum giydiriyolar bi tek çıkarken giydiricem... bebek bezi de 10 tane koymuştum kızlar az dedi biraz daha koydum 15 falan olmuştur...ama onu da büyük ihtimalle kaldığım süre içinde hastane karşılıycak... yine de koydum işte adet yerini bulsun diye...

yeni cicişler hayırlı olsun güle güle kullanın kızlarrr

bu arada bende hastane cantasına 14 tane bebek bezi koydum yeter canım cok fazla bişi yemicekleri için cok fazlada cıkarmazlar daha da yetmedi alırız hastanedeyken canım

annembirmelek,bayıldım hepsine çok güzel ya,pazardan aldıklarında çok iyi şeyler bulmuşşsun gerçekten,güzel günlerde giysin inşallah..
duru bebişin hediyeleride harika sağolsun teyzesi,güle güle giysin..

sgümüs patiğin çok güzel olmuş eline sağlık
nehriver hastaneçıkışı süpper çıkarken giymiştir yaramaz
zeytin gıı kapı süsün çok gözel olmuş eline sağlık benimkide bitsin bende ekliyecem
karakızım durumuzun hediyeleri hayırlı olsun
funda kapı süsün çok tatlı hayırlı olsun
leadangel canım cicilerin çok güzell hayırlı olsun
surem o ayakkabı ne öle yirim ben onu hayırlı olsun canım
annembirmelek cicişleriniz hayırlı olsun canım
arada unuttuğum varsa kusura bakmayın
hepinizin cicileri hayırlı olsun iyi günlerde kullanmak nasip olsun

X