Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

canlarım bugun bende size bir şey ekleyeyim dedim
sevgili küçük annemiz İtek teyzemiz minik kızıma çok tatlı şeyler göndermiş teyzeleri bakın

az bile oldu annesi güsel kızımıza:kedi::kedi::kedi:
güzel günlerde bu kıyafetlerlede görürüz inş.

Karakızzımm birtanesi güle güle giysinn Tatlı Durumuz inşallahhh oyyy yerim ben onu o cicilerin içinde Ne güzel gülüm yaaa hep sağlıklı olsun mutlu olsun inşallah prensesin a.s. a.s. a.s.

nehiriver hastane çıkışlarınıza bayıldım vallh eşime bile gösterdim timsahlı die bittik bursasporlu die eşimin timsaha zaafı var nereden aldınız özel değilse

nehiriver,karakız cicişlerinizi güle güle giydirin canlarım.çok güzellermiş.

kıslarrr bunları kk dan nesrin64e sipariş vermiştim.geleli epey oldu ama netim arızalı olunca koyamamıştım resimlernini.nesrincimin eline sağlık çok güzel olmuşlar.inşallah yakın zamanda hastane odasında kullanıcam bunları.sonrada eve getirip asıcam.tekrar teşekkür ediyorum ona.

buda kızımaaaa

canlarım bugun bende size bir şey ekleyeyim dedim
sevgili küçük annemiz İtek teyzemiz minik kızıma çok tatlı şeyler göndermiş teyzeleri bakın

amanınn duru naz kızımıza ne yakışcak cicileriii :Saruboceq:
büyüsündee içinde görelimmmm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

fundacımm çok güzelmiş süslerinizz :lepi:
ablamızıda unutmamışızz kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayyy herkes ben görmeyeli ne kaa güzel şeyler eklemiş yaaaa nehir bayıldım hast. çıkışınıza az kaldı oğluşun giycek inş:)))

durumuz da çok güzel olcak o kıyafetlerleee

ayy hele o patiklere bayıldım kızlar ya ben dikemedim ya ne kaa beceriksizim yani

funda çok güzel olcak kız hast. odanız sizde gördükçe özeniyom ben de mi süslesem odamı ne etsemmm böyle kuru kuru olcak mı acep

fundacım çok güsel canım güle güle kullanın...
karakızım ne güsel ciciler yollamış itekcım.güle güle giysin durumuz....

kıslar bunu da bugün bitirdim sonunda:hulya:
dış kapımıza asacam
görümcem pembe tül verince değerlemdirem dedim
cerinimin aydedesini görünce çok hoşuma gitti
neyim eksik dedim yaptım iyi kötü işte
nasıl olmuşzemuszemus

ZEYTINIMMMMMMmmmmm maşallah cnaım çok güsel olmuşş bayıldım ellerine sağlık.maşallah ya elbecerin çok iyi ben başlasam hayatta yapamam...
güzel günlerde kullanın tatlımm....opuyorumnanaktan

karakızım çok tatlı cicişler
ayy ne yakışır duru nazımıza da
üzerinde de görmek nasip olur inşallah
küçük anne küçük kızımıza ne güsel de beğenmiş maşallahopuyorumnanaktan

ZEYTINIMMMMMMmmmmm maşallah cnaım çok güsel olmuşş bayıldım ellerine sağlık.maşallah ya elbecerin çok iyi ben başlasam hayatta yapamam...
güzel günlerde kullanın tatlımm....opuyorumnanaktan

saol canım benimopuyorumnanaktan
kızım gelene kadar bişeylerle uğraşam dedim
9 ay nasıl geçer diye düşünüyordum
şimdi de zaman yetmiyecekmiş gibi geliyor
geri sayım başladı .artık bekleme zamanı
bende netten destek alarak hallediyom ilk kez yaptığım şeyler
kociş de diyor evi atölyeye çevirdin diyekaydirigubbakcemile3
sağlık olsunda canım başka bişey istemeyiz
yakın olsaydık birlikte yapardık zevkleopuyorumnanaktan

demı bende hala inanamıyorum sona doğru yaklaşıyoruz...
sağol canım demen nasıl mutlu ettı.ben yapamayınca bide sıkılırım.ondan ne güsel severek yapıyosun maşallah.ipeğimiz doğsun annesi daha neler yapar kımbilir....

ayyyy zeytuuuuuuuuunnn kıs sen adamı öldürürsün nan tül buliy değerlendirem deye kapı susu yapiyy abuuu akannehirakannehir maşallahh gııı çok hoş olmuşş
hem biz SAT kardeşiyük kapı süslerimiz benzesin ecükk deee mi amaaa kaydirigubbakcemile2
kıs sen bu minnoş doğunca onuda böle sarar sarmalar süslersin haa değerlendirem deye delikafadulden

ay zeytincim süper olmuş kız ellerine sağlık.

KARAKIZ güle güle giysin durumuz çok güzeller maşşallah

FUNDA siparişlerin çok güzel olmuş yapanın ellerine sağlık

kız KARAZEYTİN ammada maharetlisin haaa maşşallah kız sana

cok guzeller canim. gule gule kullanin.opuyorumnanaktan

ayyy senin bu yaptiklarina bakarken doguruvericem ben.akannehir tulu degerlendirmis, bu nasil degerlendirme kizim. yine ortaya super bisi cikmis. gule gule kullanin.

zeytincimmmm ellerine sağlık opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sen bizim anane gibisin yaa o da pazara çıkar yumurta alır 2 tanesi kırılınca değerlendiriyim diye bi ton erişte keser :roflol::roflol::roflol::roflol: domates alır 2 tanesi yumuşadı diye salça yapmaya kalkar 80 kg daha alır 3 gün salça yapar :roflol::roflol::roflol:
bahane aramaya gerek yok demek ruhunuzda var çalışkanlık a.s.

ayyy canım ellerine sağlıkkkkk
harika olmuşşşşşşşzemuszemuszemuszemus

zeytinim hamarat annem artık yaptıklarına şaşırmıyorum valla senin elinden her iş gelir walla maş.çok dadluuu olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…