Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

oyyyy, kapi bile suslenmis Nazlim. harika gorunuyo melek kanatlari, melekler gibi uyusun da buyusun odasinda insallah.opuyorumnanaktan dun nette dolasirken gormustum bunu hosuma gitmisti.

taki kirlentinizda harika, fazla soze ne gerek.:asigim:

oyy oy nazlıcım çok şekerr yağmurun odasını hayal edemiyorumm pembe köşk olur heraldeezemuszemus

oyyyy, kapi bile suslenmis Nazlim. harika gorunuyo melek kanatlari, melekler gibi uyusun da buyusun odasinda insallah.opuyorumnanaktan dun nette dolasirken gormustum bunu hosuma gitmisti.

taki kirlentinizda harika, fazla soze ne gerek.:asigim:

Bende ilk nette görmüştüm sonra gittiğim mağazadada bulunca hemen atladım üzerine bir iki nazar boncuğu aparatı alıp eklemeyi düşünüyorum birde ismini yazmayı ama bunları kendim yaparım diye bıraktım canım şimdilik..İnşallah bulursun wannam sende aynısı olur cicilibicili kapı süsleri:)
Rabbim hepimize nasip etsin canım sağlıkla bu odalarda büyütelim bebeklerimizi :Saruboceq: opuyorumnanaktan

oyy oy nazlıcım çok şekerr yağmurun odasını hayal edemiyorumm pembe köşk olur heraldeezemuszemus
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
Gerçekten pembe pembe ama beyazda var canım mobilyanın sadece çatıları pembe geri kalanı bembeyaz kelebekler çiçekler..Ama aldığım örtüleri perdesi vs hepsi pembe:)
Uçuk pembeye zaten bayılırım başka renk girsem olmaz odayı karartır denedik zaten lilaydı mordu en iyi pembe kaldırdı odamız..Çok sağol teyzesi beğendiğine çok ama çok sevindim Şeniz

ayyy nazlımmm çokkk güzell...yağmurum sağlıkla gelsin de pembiş pembiş prensesler gibi yatsın odasında inşallah....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

yav bu kapı süsü bebek şekeri lohusa şerbeti bana çok tersti şimdi hepsinde aklım kalıyo...annemler de şaşırıcak noldu sana evrim mi geçiriyosun diye :roflol::roflol::roflol::roflol:

yav bu kapı süsü bebek şekeri lohusa şerbeti bana çok tersti şimdi hepsinde aklım kalıyo...annemler de şaşırıcak noldu sana evrim mi geçiriyosun diye :roflol::roflol::roflol::roflol:

benim annemde saskin saskin bakiyo istediklerime ve aldiklarima. kadinin agzi acik kalmisti aldigim hastane cikisini gorunce kokos kokos.kaydirigubbakcemile3

bu çantam, içi baya geniş anne bakım çantaları çok pahalı old.için onlardan almadım..

bu hastanede giyeceğim günlük geceliğim,üşürsem üzerine lizöz,şal yada sabahlık giyerim

bu mevlütte giyeceğim pijamam, gecelik alıcaktım ama bunu giyince
çok şık duruyor,farketmeyeceğini düşündüm..

sabahlığım

hastanede giyeceğim pijamam, kızımın hast.çıkışıda kırmızı
onunla takım olucaz :))) bir tane daha pijama almayı düşünüyorum sanırım bu yetmeyecek

hastane çıkışında giyeceğim hırkam

hastane çıkışında giyeceğim eşortman altım

lizözüm

kendi eksiğim olarak bi çoraplarım,terliğim,ve taçlarım kaldı onlarıda bu hafta alır hastane çantamı hazırlarım artık..

elifim güle güle kullan tatlım herseyin cok güzel 3lü takımında cok sık duruyor opuyorumnanaktan

Kenyaacımm bayıldım bayıldımm pembe pembeee yerim ben o parkyatağı mışıl mışıl uyusun minik yavrun içinde canım benim a.s. a.s.

Elifsun yaa ne kadar zevklisin canım sende güle güle kullanmak nasip olsun canım aldıkların

sağol nazlıcım opuyorumnanaktan

ebiscecim çok sevimlii spetinn bende şeker istiyorumm opuyorumnanaktan

kenyacım güle güle kullan parkyatağımız aynı model benimki mavilii resimlerii varda beşikle birlikte ekilycem inşş Allah huzurlu sağlıklı bir şekilde kullanmayı nasip etsin cümlemizeee

sağol tatlım sizde güle güle kullanın canım benim opuyorumnanaktan

s6300676.jpg

hastanede giyeceğim pişama takımı- ponpon çorap -taç
s6300686.jpg
s6300687.jpg

buda hepsi burada comdan aldığım ana kucağı + oto koltuğu
kalitesi gerçekten iyi 55 ytl nasıl ama

kokos seniiii kaydirigubbakcemile3
cok güzeller canım güle güle kullan inş.opuyorumnanaktan

ayy birsürü yeni cici gelmis kizla rdurup durup bir anda eklemissiniz hepiniz
ebisceemm
kenyaa
elifsun
nazlimm
hepinizin herseyi cok güzelll bayildimmm, iyi günlerde kullanin hepiniz

bende bebek sekerlerimi ve sepetimi bitirdim bugün resmini cektim ama cok yorgunum ve biraz parlak ciktti resimde gibime geldi yarin cekip eklerim

Wannamm Nazım bunun içinde gezmekleremi gidecek yerim ben onu yerimm Güle güle kullanın cnm çok tatlı a.s.

Zeytinim sende hem kendinn güle güle giy birtanem hemde İpeğmiz tatlı tatlı uyusun inşallah otokoltuğunun içinde a.s. a.s.
saol nazlıcım opuyorumnanaktan
elifsuncum pijamalarını güle güle giiy zeytinim wannam anakucaklarınızı güle güle kullansın bebişler
wanna benimki de seninkine benzii aynıı

Kraft Taşıma Oto Koltuğu

bundaan
eneeeeeee bu kızda da kırmızı hastalığı var
üç kuruş fazla olsun kımızı olsun deymi kartanem
süper canım
çok da kaliteli ve kullanışlı görünüyor
isimsiz kızın uslu uslu dursun içindekaydirigubbakcemile3

iver ben şu bardak süsleme işine bir el atam en iyisi
hele bi akrabalarına soram da öle
çok güsel yapmışlar süslü püslü tam benlik
mor tülle halledem mi napam
offf bir sürü iş çıkıy

karazeytin süper canım Alah kullanmayı nasip etsin inşallah
saol cnmbenimopuyorumnanaktan
Bende Size kapı süsümüzü eklimmi :kedi:

dscf3497.jpg

dscf3499.jpg

dscf3459.jpg

Buda fikir olur sizlere önceden ekliyeyim takı yastığı tülden ve gelinlik organzesinden oluşuyor krem üstü sırf pırıltı kumaşın kendinden opuyorumnanaktan

dscf3452f.jpg
nazlıcım tek kelimeyle harika canım
doğum yaklaştı iyice herşey bitmiş olması lazım
bende önümüzdeki hafta sonuna kadar halledem diyorum
güsel yapöışsın canım kapı süsünü
odasını da çek de görelim
hatta sen başlamışken
kasım bebişlerinin odaları diye de bir topic aç da herkes artık oraya atsın fotolarızemuszemus

ayyy nazlımmm çokkk güzell...yağmurum sağlıkla gelsin de pembiş pembiş prensesler gibi yatsın odasında inşallah....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kız sen kapı süsü ney yapmadınmı
çabuk boş boş oturma bakem
hemen el at bu olayada
yapınca ne güsel yapıyosun hem de çok zevkli
hatta bu isimliğide kapıya asarsın
hoşgeldin aysa falan gibi yaneee

kokos seniiii kaydirigubbakcemile3
cok güzeller canım güle güle kullan inş.opuyorumnanaktan

saol bitanemopuyorumnanaktan

zeytinim senin cicilerini unutmusum..:kedi:sonunda kac kilo daha alabilcegini kestirip pijamalarini almissin...kaydirigubbakcemile3
araba koltugunuzda pek güzelmis onunda lila olanini bulmussunalkisalkisalkis

bebenin saçını bilem tarayamam diysinn gııı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ne fimo hamuruuuuu :roflol::roflol:

hee ayranım yok içmeye hesabı daha bebenin saçlarını nası yaparum onu bilmim bide fimo hamırına göz dikimm kaydirigubbakcemile3

X