Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

sağol zeytinimm opuyorumnanaktan
sen kadar marifteli değiliz tatlişimm :kedi: bayıldım lambanaa zemuszemus

hee gıı 2dene yatacak yeri var bebemin :kedi:
sağol cnm benimm opuyorumnanaktan

Edammmm Paşamızın beşiğini yesinler yumoş yumoş ..Allahım sağlıkla içinde yatmayı nasip etsin birtanesi halletmişsin bir sürü işini çok ama çok sevindim canım benim a.s. a.s.

aminn nazlımm aminn :Saruboceq:
seninde geceliklere bayıldım nazlımm sağlıkla giy inşallahh :Saruboceq:

edoşum beşiğiniz süpermiş hayırlı olsun gülegüle kullanmak nasip olsun canımm

sağol asebammm opuyorumnanaktan daha güzelleri sizlerin olsun :Saruboceq:

eda canım beşiğinize bayıldımmm tam benim istediğim tarzlardannnn
güle güle yatır yavrunuz huzurla uyusun inşallah...
gerçekten harikaaa zevkin süper canım...

sağol elifcimm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

edoş gııı yine yapmışsın yapacağını valla harika tatlım egemize bunun içinde güsel uykularopuyorumnanaktan
zeytinim avize hakkında yorum yapmıyorum sen anladın onuyerimseniben

sağol tatlişkoomm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

edacım zeytincim filizcim hepiniz güle güle kullanın canım cok güzel hepsi

sağol konyalımm kaydirigubbakcemile3

çok mersi unıcimmm opuyorumnanaktan

edacim saglikli gecelerde misil misil uyusun oglusun. cok guzel olmus.opuyorumnanaktan.

amin wannam çok sağoll :Saruboceq::Saruboceq:

pempe geceliğine bayıldım çok cici:)markası ne ve nerden aldın yazarmısın..güle güle kullan..

mureda
çok güzel beşikmiş güle güle yatsın bebişin canım ya nerden aldın ve fiyatıyla markasını öğrenebilirmiyim

nazlıcım güle güle kullan canım hepsi cok güzeller

Sağolun canlarım Allahım hepimize sağlıkla giymeyi nasip etsin..Sadece istediğim gibi çıkmadı bu fotoğraflar ona üzüldüm özellikler kumaşlarda hiçç belli bile değil mavişin rengi bile o renk diil :sinifsinif: Diğeri zaten hiç belli olmadı üzüldüm ama elimdende bişicik gelmiyor :sinifsinif:
Olsun varsınnnn Allahım hepimize sağlıkla giymeyi nasip etsin :teytey::teytey:

mureda
çok güzel beşikmiş güle güle yatsın bebişin canım ya nerden aldın ve fiyatıyla markasını öğrenebilirmiyim

Sağol moonlight teşekkür ederim.
ben izmirden aldım beşiğimi barış bebe diye bi bebek mağazasından 200 tl ye içinin takımıda dahil.Ama markası felan yok.

Salıncağımızın resminide buldum internetten minicik birşey yaaaaa anakucağı yerine aldım bu sefer bunu zaten arabanın parçalarında anakucağı puseti hazır verildi ama yine ben bu şirin aleti kullanmayı tercih edicem bu sefer..Fonksiyonları boyundan büyük hepinize tavsiye ederim:)Görüntüsü zaten yavru salıncak ye beni cinsinden kaydirigubbakcemile3

ayy iste iste tam benim istedigimden hatta birkac ay önce eklemistim resimlerini...
ama bi arkadas aldi bunlardan 4 aylikken kendini icinden atmaya basladi dedi..yerden yüksek oldugu icinde bidaha kullanamamis satmaya calisiyo simdi...bana sordu alirmisin diye-tatlicadiarzu-deli mi ne onun bebesi düsmesin icinden diye beni kaziklamaya calisiyodelikafadulden
bende güvenemiyorum artik bunlara yerde olanlardan alicam

filiz-onur
nazlim iyi günlerde kullanin ikinizde güzel takimlar secmissiniz

Çok sağol Elifim Rabbim daha iyilerini sana nasip etsin inşallah :Saruboceq: :1hug:

Canım normal anakucağı şu aldığımız arabanın içinde var zaten ama yükseklikleri çokta farklı değil üstelik ikisindede emniyet kemerleri var güvenlik tamamen sağlanmış ..Zaten Allah korusun tepelere bir yere değil yere koyarım salıncağı yerde zaten halılar yumuşacık Allah korusun en kötüsünü düşündüğümde yinede sağlam geliyor
Yeğeniminde bundan çok yükseğini kullandılar ozaman ki inan 4-5 yaşına kadar sallandı hala duruyor hiç birşeycik olmadı emniyet kemersin kontrolsuzde bindirilmedi tabiki bende o şekilde kullanırım..Normalde zaten anakucağı yada otokoltuğu tarzı aparatlar hazır alkisalkisalkis

Arabada bak bu ama aldığımız yer anlaşmalıydı bize ekstra arabaya bağlama aparatı,arabayla takım çanta,puseti herşeyi verildi

Nazli'cim, salincaginizida oto koltugunuzuda gule gule kullanin canim. icine sinmesi cok onemli.

bizimde ana kucagi almamiz gerekiyor. ingiltereden alirim diyordum ama gecen fiyatlara baktim burdaki fiyatlara gore daha pahaliya geliyor. burdan alip gideyim bari diyorum.

nazlıcım canım çok şeker .güzel günlerde kullansın yağmurumuz
bende chicho da gördüydüm
eşimle çok beğenmiştik
mavi rengini gördüydük ama ne kibar şey öle
çok hoşumuza gittiydi
oyuncaklı yanda müzik çaları vardı
pahalı deyü alamayız demiştik
ama değer cnm çok şık yağmurumuzun huzur içinde uslu uslu duracak inşallah
öle kendini de atmasın aşalara zattın kemeride var bişeycik olmaz cnm

nazlım salıncağınızda arabanızda çok güzel özellikle salıncağa bayıldım toyikide görmüştüm ilk aylar için çok uygun yağmurumuz güsel günlerde kullansın güsel annesi

nazlım salıncağınızda arabanızda çok güzel özellikle salıncağa bayıldım toyikide görmüştüm ilk aylar için çok uygun yağmurumuz güsel günlerde kullansın güsel annesi

Canımm küçük annem benim çok tşk ederim Rabbim daha iyilerini sizlere nasip etsin inşallah Yağmurumada kullanmayı nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq: :1hug:

Bende öyle düşünüyorum canımsın Allah korusun yaa:Saruboceq: Daha iyileri İpeğimizin olsun birtanem çok tşkler a.s. a.s.

Haklısın wannam opuyorumnanaktan İçime gerçekten sindi çok ama çok tatlılar :kedi:Hmm senin için en mantıklısı gerçekten burdan almak canım daha değişik hoşuna giden başka birşey yoksa buradan alıp götürürsün nasipse kaydirigubbakcemile5

nazlıcım güle güle saglıklı günlerde kullan canım hepsi cok güzel ve kullanıslı özellikle salıncagınıza bayıldım

zeytiiiiinn avize çok güsel olmuşş ellerine sağlık cicimm (sen de mor u seviyosun zaaar ben gibi)
edoşum beşşik süper içinde ki tkm daha da süperr güle güle kullanın cnm
filizcim gecelik tkm ların harika bilhassa pembiş olana bayıldımmmmmmmmm nerden aldın çıbık sölee

nazlım salıncak ta araba da çok hoşşş ay o salıncak nası şirin bişi öle bayıldımmm

canım çok güseller güle güle kullan güsel günlerdeopuyorumnanaktan

nazlımmm canımm hepsini güle güle kullanın inan bayıldım.çok güsel bir anne olucaksın yawww minicik bir nazar boncuğu takmayıda unutma olur mu.
bebiş arabası ve salıncağıda yağmurumuz güzel günlerde kullansın....

saol cnm benim.opuyorumnanaktan
aynen dediğin gibi canım mor hastalığı var sanırsam bende
en sonda morarmayım dakaydirigubbakcemile3

kızlar bu kızıma fimo hamurundan yaptığım isimlik...biraz acemi işi oldu tabi ilk defa fimoyla uğraşan biri olarak ...
belki belim düzelince yeniden yaparım opuyorumnanaktan

sırf artık isme karar vermiş olmak için yaptım yoksa yavrum isimsiz kalıcaktı :roflol::roflol::roflol:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…