Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

nan edoşun oğluşunun bir deel iki yatacak yeri var kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

edoooşş süperr bayıldııımmm ay bizim sepet nasıl olcak acepppp pts siparişini verecüüm amca oğlunu ünv.e yazdırmaya gitmiş dee :bbo:

Edammmm Paşamızın beşiğini yesinler yumoş yumoş ..Allahım sağlıkla içinde yatmayı nasip etsin birtanesi halletmişsin bir sürü işini çok ama çok sevindim canım benim a.s. a.s.

eda canım beşiğinize bayıldımmm tam benim istediğim tarzlardannnn
güle güle yatır yavrunuz huzurla uyusun inşallah...
gerçekten harikaaa zevkin süper canım...

zeytinim sen ne becerikli hatunsun yaaa maaşallah sanaa
yapacam dedin yaptın en sonnnn hemide süper olmuşşşş
snein elinden ne uçan ne kaçan kurtulurrr kıssss :)))
ellerine sağlık süper olmuş canım...

bugün aldım bunları artık kendi eksiklerimide bitirdim sayılır. bu pembiş geceliğimiz hastane için.üstüde var ayrıyetten bandanası ve terlikleriyle tam takım.

bu da geceliğim, evde falan rahat olur, düğmeli aldım özellikle.

ayyy yeni cicişler eklenmişşş

edoşum bayıldım beşiğinezemuszemus,,,zeytinim senin de avizene...zemuszemus allah güle güle kullanmak nasip etsin...
filizim sen de güle güle giy canım çok güzel geceliğinle pijaman...terlikler de takım tam kokoş anne zemuszemus

edacim saglikli gecelerde misil misil uyusun oglusun. cok guzel olmus.opuyorumnanaktan

filizcim sende gule gule giy. ikiside cok guzel.

Filizcim çok güzel cicilerin canım benimde aldıklarım pijama takımları gecelik terlik vsvsv mevlüt için olanı ekliyemiyorum bir türlü krem renginde askıda çekiyorum dantelleri çıkmıyor öyle yapıyorum busu olmuyor ne bileyim bir türlü çekemedim çektiklerimi ekliyorum ..Yağmurunda herşeyini odası bitince tek kalemde çekerim zira ben uğraşamıyorum artık bunlarla :sinifsinif:

Lacosette olan gecelik tubanın ürünü

Mavi cicilibicili pijama takımı bayıldım buna opuyorumnanaktan

Çoraplar, taç vs daha fazla bukadarını çekebildim hepsi takım aynı renklerde aldım

Buda mevlütte giymek için terlik ayrıca hastane terliğide aldım oda sabo bildiğimiz o yüzden çekmedim

Bunların dışında iç çamaşırları emzirme sütyenleri emzirme atletleri cicilibicili çiçekli böcekli pijama arkadaşlarım hediye getirmişler biride gecelik getirmiş yine işte böyle bişiler kafamçokkarıştı

Off benden bukadar geçmiş artık çok yoruldum göbekten bişicik görmüyorum naniknanik

edacım zeytincim filizcim hepiniz güle güle kullanın canım cok güzel hepsi

sağol canım :)

teşekkür ederim canım, ay fotoğraf çektircez okadar hastanede az da kokoş olalım dimi :)

filizcim güsel günlerde giy cicilerini çok tatlı özellikle pembeye bayıldım

teşekkürler bunu bulana kadar canım çıktı walla kızlar. bi ara hiç kafama göre bişi bulamıycağımı düşündüm :)

edacim saglikli gecelerde misil misil uyusun oglusun. cok guzel olmus.opuyorumnanaktan

filizcim sende gule gule giy. ikiside cok guzel.

sağol canım, allah bu geceliklerle bebeklerimizi kucağımıza almayıda nasip etsin :)

çok şekerler canım :) sende güle güle giy. bende aldım atler emzirme sütyeni, külot, çorap falan eklemedim onları :)

Sağol Filizcim hepimiz iyi günlerde giyelim inşallah..Buda o çekmeyi beceremediğim takım mevlüt takımı ne görürsünüz bilmem ama te benden bukaa kaydirigubbakcemile3

Saten dantel ve değişik bir kumaştan oluşuyor sizlere yalancı çıkmayayım diye bozukta olsa çektiğimi ekliyorum

saol bitanem ya
dediğin gibi sonunda yaptım ama öle zor bişey değilmişalkisalkisalkis

sana da tavsiye ederim.opuyorumnanaktan

edoş gııı yine yapmışsın yapacağını valla harika tatlım egemize bunun içinde güsel uykularopuyorumnanaktan
zeytinim avize hakkında yorum yapmıyorum sen anladın onuyerimseniben

bitaaa sobeleme beni gızzzzzzzzzlmaz:
canım çok beğendim valla süper olmuş
nerden kaça aldın bakim bunları renklerde bir harika
güsel günlerde giy canım
edacım zeytincim filizcim hepiniz güle güle kullanın canım cok güzel hepsi
saol cnmopuyorumnanaktan
saol cnm benimopuyorumnanaktan

ayyy nazlıcım bunlar ne şirin şeyler
zevkin bir harikaymış
ponponlu çoraplarda süper oluy valla
güsel günlerde kullan canım hepsini
dantelli olan da süpermiş opuyorumnanaktan

zeytincim bunları bu sabah kontrol dönüşü kadıköy bahariyedeki doremi den aldım.o pembe olan 95 siyahta 55 tl ama nakitte indirim yaptılar biraz. 3 külot, 3 çorap, 2 atlet ve o takımlara 155 tl ödedim canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…