Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

ben de M beden aldım yaa S almadım şu an iyi geliyo zaten sonrasında da göbüş inmiyomuş hemen :CüvCüv:

bende m beden aldım şuanki bedenime göre large büyük geldi
hani doğumdan sonra küçülsem yine şuanki gbi olurum die düşündüm
s bedende denemedim zaten aaaaaaah eskiden olsaydı xs giyerdim :çok üzgünüm:

bu biraz büyükçe aldığımız kallpli tulumumuz, herkes hemen büyüycek çok küçük almayın eşyaları diyo bizde bi kaçtane büyük aldık.

bu daa kadife tulum ve badymiz...

amanda cicişleri pek tatlıymış.
bende bikaç tane büyük aldım.alıcamda.dediğin gibi hemencik büyüyolar.giydiremiyorsun bile bazılarını.kızımda öyle olmuştuda.birden irileşti sıpa özellikle patikli olanlar olmadı.giydiremedim bazılarını çok üzülmüştüm.

filizcim tulumların çok güsel bende de kadife olanın farklı renginden var güsel günlerde kullansın bıdığın

cersum pijaman cok güzelmis giiiisss iyi günlerde kullan donlarinda öyle

filicigim selinine cok yakisicak..güzel günlerde kulllan

biraz büyük olmus resimler kislar kaydirigubbakcemile3

sampuan krem setimiz

biberon setimiz insallah sütüm gelir, ama ne olur ne olmaz aldim yinede

bebek isiticisi..kesinlikle tavsiye ederim kizlar sahane bisey..bez degisme dolabinin üstüne takicaz popsu acikken üsümücek minnosum

araba koltugumuz yine babannemizden.. bu olmadan hastaneden cikmamiz yasakkafamçokkarıştı

te bunuda kendime aldim gögüs pedim ve kotum.. popom öyle büyümüs ki artik diger kotlarim olmuyoinsallah bununla doguma kadar gider zira dünyanin parasini saydim kafamçokkarıştı

elifcim çok ciciler maş. yaaa demek popişi üşümüyecek haaakaydirigubbakcemile3

elifciiim bu pampers çok daha kalitelimiş yani tirkiyedeki prima pamperstan daha iyimiş öle duydumm şanslısın sositososito anam poposunuda düşünürmüş kızcesininn kaydirigubbakcemile3
kotunda inşallah seni yarı yolda bırakmaz doğuma kadar giyersinn opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

elifcim çok ciciler maş. yaaa demek popişi üşümüyecek haaakaydirigubbakcemile3
sagol itekim
popisini düsüncez tabi cok cabuk üsüyo bebekler burda cok popüler bisey bu herkeste var hemen hemen tr de de vardir kesin

evet canim pampers cok iyi..ama türkiyedeki prima da pampers dan degil mi niye ayni degil kalitesi acaba:uhm:cok pahali ama kiyip vericem valla alerji isilik pisik yapma ihtimali hic yok...kot beni yari yolda birakmaz da ben onu birakabilirim:roflol: 44 benden bunun dötü beliakannehir,,

Filizcimm tulumlar şahane güle güle kullanın canımmm a.s. a.s.

Elifcim seninde cicilerin çok güzel sende bebişinde güle güle kullanın inşallahh a.s. a.s.

elifcim hepsi cok guzel, gule gule kullan. yeter artik kiz, alamanyalarda baska kimselere bisi kalmadi masallah.kaydirigubbakcemile3

Elifcim seninde cicilerin çok güzel sende bebişinde güle güle kullanın inşallahh a.s. a.s.

elifcim hepsi cok guzel, gule gule kullan. yeter artik kiz, alamanyalarda baska kimselere bisi kalmadi masallah.kaydirigubbakcemile3

elifcim güle güle kullan canım hepsini saglıklıca inş.

elifcim güle güle kullansın minik kuşun

sagolun canlarimopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

wannacigim eksik bitmiyo kiakannehir durmadan aklima bisey geliyo yada gezmeye diye cikiyoruz esimle bi bakiyoruz ki bebek dükkanlarindayiz hep biseyler aliyoruz haliyle

elifcim herşey süper cnm
ısıtıcı olarak bizde de ufo var acaba kocaman onumu yaksak alt değiştirirken
o zamanda bebişin her yeri yanar beeeeeeee
kotunda çok şık cnm
ben bi bulmadım kendime göre
zaten 2 ayım kaldı evdeyim eşohmanlarla idare ederim artık
bayramda da eşohmanla gezerükkk artuk "mazeretim var hamileyim ben"kaydirigubbakcemile2
canım güsle günlerde kullanırsın inşallah
kızzz odan hazır değilmi hadi koysana resimlerini

cersu pijamaları neden koymadın nan
ben bugün outlet mağazasında aldığımın aynısının daha ucuzunu gördüm gıı :gitme:
zeytiinn anam sen oğlun olsaydı netcektün gıı

kartanesi nerde gördün canım daha ucuzunu bir deyiversende bende gitsem. ben daha almadım gecelik pijama bakınıyorum. sen bulduysan outlet mağazasından daha ucuz yeri kaçırmayım hemen bugün gidip bakayım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…