Kasm Annelerinin Bebeklerine yapt hazrlklar..

teşekkürler canım :) alıyoruz bebişlerimize ciciler, allah güzel günlerde giydirmek nasip etsin hepimize ... :Saruboceq:

şekercik
filiz
elif
karazeytin

hepinizin cicilerini çook beğendim.iyi günlerde kullanın canlarım opuyorumnanaktan

karazeytinim cok cok güzel olmus cerceven bayıldım güle güle kullan canım
SAOL BİTANEMopuyorumnanaktan
şekercik
filiz
elif
karazeytin

hepinizin cicilerini çook beğendim.iyi günlerde kullanın canlarım opuyorumnanaktan

SAOL CNM.opuyorumnanaktan

cersucum bugün bende baktim dagiye aman allahım ne güsel şeyler vardı
ama pahalı diye alamadım yawww
sen iyi yapmışsın almakla canım çok şık duruyo kartanem alınca da gözüm kaldıydı zattın
güle güle giy tatlım

saol canım ay burda az model vardı sınırlı sayıda yani
ama kalıpları çok güsel kumaşı kaliteli elbise gibi yakından daha güsel
akşam ışığında tam belli olmuo bide sabahlık alsaydım

cersu cnmm çok hoşmuş pijamanda donlarındaa kaydirigubbakcemile3
sağlıkla giymek nasip olsun inşallahh :Saruboceq:

cersuuuu benimkinin aynısından almışın gııı
emme ben geceliğini bundan almadım eccük kısa geldi lacivertten aldım o yüzden
bundan yoktu outlette ondan içim rahat :lepi: ama lacivertler vardııı mafoldumben
gıı bunun sabahlığı da vardıııı onu da alsaydın ya tam takım

yoktuki sabahlığı yaaaaaaaa 3 çeşit vardı bende bunları aldım bana herşey kısa geldiği için gecelikte ama çok kısa değil diz kapak hizamdaydı sanki ben polar sabahlık alacam yaw boynerdeki 69 tlydi yaa bikez daha düşünüym dedim belki daha uzununu bulurum ben şimdi bide eşofman takım alacam hee bide ben şuanki bedenime göre aldım umarım yanlış yapmamışımdır

kızlar butun cıcısler harıka hafta sonu bende hem bebişlerime hem kendıme alısverıs yaptım ılk fırsatta eklemeye calısacagım

bu biraz büyükçe aldığımız kallpli tulumumuz, herkes hemen büyüycek çok küçük almayın eşyaları diyo bizde bi kaçtane büyük aldık.

bu daa kadife tulum ve badymiz...

ben de M beden aldım yaa S almadım şu an iyi geliyo zaten sonrasında da göbüş inmiyomuş hemen :CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…