Göz Makyajı kaşlarımla başım dertte (resimli)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

adelia

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2011
6.390
980
kızlar genel olarak kaşlarım seyrek.Almaya başlamadan öncede seyrekti şimdide seyrek.Altlarını falan uzatıp kalınlaştırmak istiyorum fakat altlarda tek tük kıl çıkıyor yada 2-3 ay hiç dokunmamam gerekiyor.Fakat kaşlarım biçimsiz duruyor bu seferde.Ben nasıl kalınlaştırabilirim kesin bir çözümü varmı? sarımsak kullandım bir ara sertleşti öyle hissettim fakat bırakınca eskisi gibi oldu ne yapmam gerekir altlara jiletmi uygulasam acaba? aynı bu fotodaki gibi
$Adsıgas.jpg

Son düzenleme:
bende aynı dertten muzdariptim cozum olarak kalıcı dovme yaptırdım süper oldu :))

kalıcı dövmeyi nasıl yaptırdınız yani kaşlarınızın arasınamı ?

merhaba arkadaşlar bende kaşlarımı sarımsakla kalınlaştırdım biraz sert çıktı ama baya yoğun kaş çıktı..

kızlar genel olarak kaşlarım seyrek.Almaya başlamadan öncede seyrekti şimdide seyrek.Altlarını falan uzatıp kalınlaştırmak istiyorum fakat altlarda tek tük kıl çıkıyor yada 2-3 ay hiç dokunmamam gerekiyor.Fakat kaşlarım biçimsiz duruyor bu seferde.Ben nasıl kalınlaştırabilirim kesin bir çözümü varmı? sarımsak kullandım bir ara sertleşti öyle hissettim fakat bırakınca eskisi gibi oldu ne yapmam gerekir altlara jiletmi uygulasam acaba? aynı bu fotodaki gibi
Eki Görüntüle 830890

Badem yagi ve hint yagini aktardan alip karistir ve hergün ka$larina kirpiklerine kulak cöpü yardimiyla sür 15-20 dakika beklet sonrada yüzünü yika, 2 -3 haftada farkini görürsün

Dip not: Ka$larina yagi sürerken tersten tarar gibi sür

Son düzenleme:
Badem yagi ve hint yagini aktardan alip karistir ve hergün ka$larina kirpiklerine kulak cöpü yardimiyla sür 15-20 dakika beklet sonrada yüzünü yika, 2 -3 haftada farkini görürsün

Dip not: Ka$larina yagi sürerken tersten tarar gibi sür

hint yağı aklıma gelmişti kirpiklerimi dolgunlaştırdı çünküü bugünden itibaren sarımsak ve sadece hint yağı ile baslamıs bulunuyorumm :)

kızlar baslamadan bir gün önce kaşlarımı aldırmıştım ve bugün 5.uygulayısım olacak 1 haftada altlardan büyüme var ama aralar doluyormu pek hissedemedim bide regl dönemine girdim bugun oda işe yarar gibi cok cıkacak sanırım...

ne kadar sarımsak ta kullansam hint yağıda kullansam o bosluk alanlar dolmadı.Bende artık makyaj yaparken farla dolduruyorum aralarını,Kontur islemi yaptırıcam olmadı

eosse kaş ve kirpik serumu kullanın ve iyi bi kuaför bulmak önemli ankaradaysanız önerebilirim jilet biraz tehlikeli ama olabilir de yani

X